Продавам Adwords ваучери изгодно (50$ и 100 euro)

Реджи

New Member
Резервирани са някой от тях, а другите са купени. Чакам няколко човека да пишат и ако не пишат ще пиша пак.
2 от тях за 100 евро отпадат след сделка и ги продавам за 32$ двата общо.
6-те ваучера за по 50$ стоят. 6 долара на ваучер. Всички за 25 долара.
 
Последно редактирано:
От: Продавам Adwords ваучери изгодно (50$ и 100 euro)

а колко струва само единия 100 евро ваучер..щото на мен ми трявба само единия.
 
От: Продавам Adwords ваучери изгодно (50$ и 100 euro)

Направих грешката за пореден път да изпратя пари на сляпо и получих код за 100 евров ваучер, който вече е бил ИЗПОЛЗВАН. Първо, че не можах да го активирам, второ, че сумата за активация на рекламния акаунт се изтегли от кредитната ми карта, вместо да се ползва сума от ваучера, който се оказа, че е невалиден. След като писах няколо лични съобщения на Реджи, затова че ми е продал фалшив ваучер, нямам никакъв отговор от него. По активността на профила видях, че още вчера той си е прочел съобщенията в 20.29 ч., но не ми отговори, днес в 07.02 ч. отново е бил в профила си, отново нямам отговор на въпроса "Какво правим...". Не знам дали само аз съм излъган, но в момента се чувствам точно така. Очаквам от Реджи нов код за ВАЛИДЕН И НЕИЗПОЛЗВАН ваучер или да си получа обратно парите в Paypal акаунта.
 
От: Продавам Adwords ваучери изгодно (50$ и 100 euro)

Аз на Реджи му предложих да му купя всичките ваучери, но като му казах, че първо искам ваучерите каза, че няма да стане. След това му предложих само за 1. Той каза, че ще си помисли и след това каза, че не искал да бъде излъган отново :)
 
От: Продавам Adwords ваучери изгодно (50$ и 100 euro)

Аз също в началото на база положителния си iTrader поисках първо да го получа и да активирам и тогава да го платя. Отказа ми на същото основание, че не искал да го излъжат, били го излъгали вече... Е, в крайна сметка аз май хапнах дръвцето. Ако има и други потърпевши, нека пишат. Иначе аз очаквам Реджи да дойде и да обясни защо ми продаде осребрен ваучер, да ми даде нов код или да ми върне парите!
 
От: Продавам Adwords ваучери изгодно (50$ и 100 euro)

Регистриран от
Sep 2010
Мнения
30
Rep Power
0
iТrader
0


това поо горното като го видите - задължително ТОЙ първо дава ваучера..без да се вярва насляпо..
 
От: Продавам Adwords ваучери изгодно (50$ и 100 euro)

Кво става ве Реджи, прееба няколко човекa за $30 и чувстваш ли се богат вече??? Аре ве кога ще ме водиш на яхтите да ебем яко путки? Аман от нещастници.
 
От: Продавам Adwords ваучери изгодно (50$ и 100 euro)

Що не му прегледахте iTrader-а преди да си давате парите?

- Пое ангажимент да свърши работа, видя, че няма да може да ме излъже и изчезна.
- пое ангажимент , чаках една сетмица , показа се пак , излъга че почна и накрая м

Що му вярвате, че са го лъгали след като той не е слагал отрицателен iTrader на никой?
 
От: Продавам Adwords ваучери изгодно (50$ и 100 euro)

Българска работа.. ама и вие момчета, как може да се хващате..
 
От: Продавам Adwords ваучери изгодно (50$ и 100 euro)

ми просто трябва да си намери майстора..да го начупи здраво..и пак и пак и после пак нека лъже и мами.
 
От: Продавам Adwords ваучери изгодно (50$ и 100 euro)

Да, грешката в доверчивостта си беше изцяло моя, но така или иначе съм предприел съответните действия към този потребител. Обяснил съм му съвсем културно как стоят нещата по имейл, на който отново се бави с отговора и дори и не подозира, че е в негов интерес да отговори...
 
значи не е баннат само за да може да отговори и да върне парите ако няма развитие директно заминава

иначе направихме още една промяна в правилата: Ако някои ви каже че бил лъган много пъти проверете в системата няма начин да няма следи от това и ако не е вярно вероятно ви лъже и за останалта част от сделката...
 
От: Продавам Adwords ваучери изгодно (50$ и 100 euro)

Ето ви няколко ваучера от BHW. Може вече да са използвани и да не бачкат ама който иска да ги пробва:

4QGN-UVKB-73R9-PKHU-REVS
4QKH-AXDU-TKMT-CJQD-HJLS
4QFV-8K69-NU79-BQRL-QDXS
4QFV-8K3W-G3T3-QV8S-CCT2

2 more codes (EUR 50 as well, expiring 2010/12/31):

ANPH-28UA-RL7C-FZBB-TSG
4QJQ-GVHD-QVLD-SSSK-THSS
 
От: Продавам Adwords ваучери изгодно (50$ и 100 euro)

Оказа се, че е и нагъл по коментара му от другия форум - "denis: след малко ще напишете, че и Wikileaks съм..."
 

Горе