Продава се: Продавам EN сайт PR3 за секс истории с 1000+ уникални посетители дневно.

Статус
Not open for further replies.

vladko82

Active Member
Рейтинг - 100%
11   0   0
Продавам EN сайт PR3 за секс истории с 4000+ уникални посетители дневно.

Продавам сайт за секс истории на английски с 4000+ уникални посетители дневно. Сайта е на почти 6 месеца и се класира на 1-2-3-4-5 страница по няколко кючови думи. Системата е уърдпрес, темата е удобна и приятна за четене.Има няколко редиректнати към сайта домейна с над 500к линкове, които помагат доста, и които давам със сайта. Над 70% от трафика е органичен.Този сайт има огромен потенциал да прави по 10к уникални на ден до няколко месеца. Причина за продажба: много дини под една мишница, а ще започвам нов проект, който ще ми отнема цялото време.
Домейн Име - 5 буквен .CO PR3
Дата на изтичане 01.10.2015г.
Уникални Посетители за Месец: 70+к
Импресии на Месец: 100к
Приходи от реклама: 5-7 $ на ден от Juicyads.(растат с всеки ден).
Приблизителна Цена - интересуват ме оферти в долната граница на ХХХХ лв.
Начини на Плащане: Ипей, Банков превод, лично.
За името на сайта, аналитикс, тиксо и всякаква друга информация, моля заинтересованите да ми пишат на ЛС.
 
Последно редактирано:
От: Продавам EN сайт PR3 за секс истории с 1000+ уникални посетители дневно.

Up на темата. Посещенията растат ежедневно...
 
От: Продавам EN сайт PR3 за секс истории с 1000+ уникални посетители дневно.

Статистика за посещенията от 13.03. Моля само за сериозни запитвания!

7981572a.jpg
 
От: Продавам EN сайт PR3 за секс истории с 1000+ уникални посетители дневно.

750лв................
 
От: Продавам EN сайт PR3 за секс истории с 1000+ уникални посетители дневно.

Приблизителна Цена - интересуват ме оферти от ХХХХ лв.

Еми гледам, че никой друг не прави оферти, аз горе-долу толкова мога да ти дам за този сайт, да си имаш напредвид.
 
От: Продавам EN сайт PR3 за секс истории с 1000+ уникални посетители дневно.

Офертата е даже нереално висока съизмеримо с приходите...

Бърни, до няколко месеца ще има над 10к уникални на ден и ще прави поне 150-200$ на месец. Като достигне 5к на ден, ако не съм го продал до тогава, въобще няма да го продавам. Отделно към сайта давам и 5 домейна(които са редиректнати към сайта), един с ПР5, един с ПР1, а другите с по между 50 и 500к линка.
 
От: Продавам EN сайт PR3 за секс истории с 1000+ уникални посетители дневно.

Бърни, до няколко месеца ще има над 10к уникални на ден и ще прави поне 150-200$ на месец. Като достигне 5к на ден, ако не съм го продал до тогава, въобще няма да го продавам. Отделно към сайта давам и 5 домейна(които са редиректнати към сайта), един с ПР5, един с ПР1, а другите с по между 50 и 500к линка.

След 10 години, може и няколко милиона да прави.

Изкарай го на пазара след няколко месеца, вече като прави 150-200$ и тогава ще ти дам повече пари, но в момента струва горе долу, колкото давам аз.
 
От: Продавам EN сайт PR3 за секс истории с 1000+ уникални посетители дневно.

Бърни, до няколко месеца ще има над 10к уникални на ден и ще прави поне 150-200$ на месец. Като достигне 5к на ден, ако не съм го продал до тогава, въобще няма да го продавам. Отделно към сайта давам и 5 домейна(които са редиректнати към сайта), един с ПР5, един с ПР1, а другите с по между 50 и 500к линка.

Ако цифрите са ти реални , не го продавай въобще. Само че в момента с тая печалба на ден , написана в първия пост е трудно да достигнеш исканата четирицифрена сума. Все пак колкото и да е добър един сайт , основното му свойство е да изкарва пари. Аз имам грозен сайт , даже много грозен дето ако го видиш няма да искаш да го купиш - ама ако изкарва по 50 евро на ден ще ти се вдигне интереса нали ?
 
От: Продавам EN сайт PR3 за секс истории с 1000+ уникални посетители дневно.

Бърни, сайта има потенциал и има колеги тук, които го виждат и знаят, че след няколко месеца ще прави спокойно по 10-15$ на ден. Определено като стигне 5к на ден, няма смисъл да се продава и ако не е продаден, няма и да го продавам. :)
 
От: Продавам EN сайт PR3 за секс истории с 1000+ уникални посетители дневно.

Здравей,
би ли ми пуснал ЛС с главния домейн и другите домейни и статистика от кои държави са главно посещенията, за да преценя устройват ли ме постетителите.
 
От: Продавам EN сайт PR3 за секс истории с 1000+ уникални посетители дневно.

Здравей,
би ли ми пуснал ЛС с главния домейн и другите домейни и статистика от кои държави са главно посещенията, за да преценя устройват ли ме постетителите.

Имаш ЛС, колега.
 
От: Продавам EN сайт PR3 за секс истории с 1000+ уникални посетители дневно.

Бих искал лс с домейна и какво е нужно за всекидневната поддръжа...
 
От: Продавам EN сайт PR3 за секс истории с 1000+ уникални посетители дневно.

Отговорил съм на всички запитвания.
 
От: Продавам EN сайт PR3 за секс истории с 1000+ уникални посетители дневно.

Статистика на приходите за последните 20 дни и посещенията за 7 април:

Приходи

Посещения
 
От: Продавам EN сайт PR3 за секс истории с 1000+ уникални посетители дневно.

Отговорил съм на всички запитвания от вчера и днес.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе