Продавам PARI-OT-INTERNET.NET

От: Продавам PARI-OT-INTERNET.NET

Моята оферта е 2лв. Мисля, че офертата е добра. Сайта ти даже не е в топ 100 от резултатите при търсене на тази ключова дума. И заради това смятам обявата ти за подвеждаща! Сайта изобщо има ли посещения препратени от Google?
 
От: Продавам PARI-OT-INTERNET.NET

И аз точно това гледах, че не излиза дори и в първите 300 резултата/спровка от ganbox/ и понеже писах на автора с оферта, може ли по някакъв начин да се докажат тези "580 точни търсения на месец от България!".
Поздрави.
 
От: Продавам PARI-OT-INTERNET.NET

Е то това, че има 580 точни търсения не значи, че от тях влиза някой. Според мен това е справка от adwords tool-a.
 
От: Продавам PARI-OT-INTERNET.NET

Уважаеми Дами и Господа,

Бих искал да ви поясня, че продавам домейна, а не страницата.

В интерес на истината, не съм я развивал въобще.

Причината е, че съм прекаленно зает с друг тип дейности.

Може би направих грешката, че не съм го изтрил, преди да обявя обявата.

За сметка на това получих доста по-добра оферта и домейнът вече е продаден! :)

Успех на Всички! :D
 
От: От: Продавам PARI-OT-INTERNET.NET

Уважаеми Дами и Господа,

Бих искал да ви поясня, че продавам домейна, а не страницата.

В интерес на истината, не съм я развивал въобще.

Причината е, че съм прекаленно зает с друг тип дейности.

Може би направих грешката, че не съм го изтрил, преди да обявя обявата.

За сметка на това получих доста по-добра оферта и домейнът вече е продаден! :)

Успех на Всички! :D

"За сметка на това пък излъгах двама трима и сега ще пия 2 кафета вместо 1"

Честито ти!
 
От: Продавам PARI-OT-INTERNET.NET

Кой какво е излъгал бе пич?

П.С. Защо в този форум хората са толкова злобни, а в чуждестранните - не?

Хора Вие освен злоба, завист и перчене друго не показвате ли в този форум?

Не желая да пиша повече тука.

Администраторите да ми изтрият профила :)

FUCK OFF :)
 
Последно редактирано:
От: Продавам PARI-OT-INTERNET.NET

Никога няма да се оправим с тоя селташки и Бай-ганьовски мангалитет.

За какви репички ми говориш ? Виж мненията по-горе... Виж и мненията по другите теми на другите хора какво се пише...

Всеки се перчи и злобее, само hate навсякъде... Не съм ли прав?!

Селташки псевдокапитализъм и селтаци марксисти - резултатът е държавата никога няма да се оправи и разни форуми прекрасно показват манталитета ни, който ще ни отведе на бунището на историята...
 
Последно редактирано:
От: Продавам PARI-OT-INTERNET.NET

За какви ти говаря ли? Дадох ти отрицателна репутация заради това тъпо fuck off накрая на темата....то се вижда кой е бай Ганьо и какъв е твоя манталитет. Виждам, че и ти си ми дал отрицателна репутация ама се обоснови за какво, аз поне ти казах за какво е моята. Като не ти харесва форума не влизай!
 
От: Продавам PARI-OT-INTERNET.NET

Нямам си и идея за каква репутация става дума :shock: но това няма значение.

Цялата ми идея е, че във форума блика омраза, завист, обиди и цинично поведение.

Отворете която и да е тема и ще се натъкнете на конфликти, обиди, дуене и поголовно лъгане.

Този груб език не ми харесва, както не ми харесват написаните постове под моята тема.

Не ме интересуват никакви форумни репутации и други глупости. Вижте манталитета ни, виждаме го всеки ден навсякъде и се повтаря и тук.
 
От: Продавам PARI-OT-INTERNET.NET

Може и да не си ти. Във всички форуми е така. А този ми харесва, че спора/коментара е допустим до определени граници, а в спора се ражда истината....
 
От: Продавам PARI-OT-INTERNET.NET

БГкорп, не съм ти написал и 1 мнение с омраза или злоба. Изказвам личното си мнение! Само, че байганьовския манталитет го показваш ти с "леко" изкривяване на истината (подвеждане, недоизказване, недоразумение или както искаш го наречи).
 

Горе