Продавам PR3 линкове в женски и спортен сайт

velkoto

Member
Рейтинг - 100%
7   0   0
Продавам PR3 линкове в сайт с женска насоченост (диети, рецепти, здраве и красота и т.н). Линковете ще са във футера на сайта и ще са макс 10.
Цена за 6 месеца - 18 лева
Цена за година - 30 лв.

Възможно е и публикуването на вечен линк от статия в този сайт на цена 10 лева, с един линк в статията. Публикацията се осигурява от мен и ще е с дължина 500-600 думи, като се и публикува в над 50 БГ социални мрежи. Запазвам си правото да откажа статия, ако тематиката не е според сайта или ми е трудно да осигуря подходяща статия.

Продавам и линкове във футера на сайт за футболни прогнози, цените са същите: 6 мес. - 18 лева, 1 година - 30 лв.
Плащане: банков превод или PayPal

Сайтовете са на БГ език, а кои са те на ЛС.
 
От: Продавам PR3 линкове в женски и спортен сайт

Ако може сайтовете
 
От: Продавам PR3 линкове в женски и спортен сайт

Продавам линк от ПР4 за 100 лв, на година, сайта е качествен има над 150000 посещения/месец, за повече инфо на лично
 
От: Продавам PR3 линкове в женски и спортен сайт

Продавам линк от ПР4 за 100 лв, на година, сайта е качествен има над 150000 посещения/месец, за повече инфо на лично

Що не си направиш специална обява, ами разваляш тази на човека? Така хората се бъркат - различни сайтове, различни PR-и ...
 
От: Продавам PR3 линкове в женски и спортен сайт

Може ли сайтовете на лично :)
 
От: Продавам PR3 линкове в женски и спортен сайт

Възползвах се от услугите на колегата. Мога единствено да кажа, че съм много доволен, от това, което получих.
 

Горе