Продавам .PSD

От: Продавам .PSD

Начи не знам кой симпатяга раздава червени точки, ама щом ми смъква с 3 точки е велик ;] Къв вид лайно си ти къци да се изсипеш във форума и на вселослушание да кажеш "Да ви еба майката" ???????????????????????????????????
 
И аз си имам една червена точица в някаква забравена тема. Някаква скучаеща хлебарка се е появила явно по празниците.
 
Начи не знам кой симпатяга раздава червени точки, ама щом ми смъква с 3 точки е велик ;] Къв вид лайно си ти къци да се изсипеш във форума и на вселослушание да кажеш "Да ви еба майката" ???????????????????????????????????
laino si ti, shtom moga da poluchavam za reputacii obidi, shto da ne si napisha i az obida v podpisa.... leka vecher

--
pisha ot tela i nqma kirilica
 
От: Продавам .PSD

laino si ti, shtom moga da poluchavam za reputacii obidi, shto da ne si napisha i az obida v podpisa.... leka vecher

--
pisha ot tela i nqma kirilica

Не пич, тука единственото лайно си ти! И казано честно ми писна през една страница да ти чета малоумните включвания.
 
От: Продавам .PSD

laino si ti, shtom moga da poluchavam za reputacii obidi, shto da ne si napisha i az obida v podpisa.... leka vecher

--
pisha ot tela i nqma kirilica
Е, това вече беше прекалено.
Няма нужда да обиждаш и да разправяш кой е лайно.
Който си е лайно, той си знае и то си е за него.
Все някога някой ще натисне копчето на тоалетното казанче :)
 

Горе