Продавам Tvoeto.tv

От: От: Продавам Tvoeto.tv

Ако аз имам 1000 лева и ми дават лихва по депозита 6%, то ще ми носят 60 лв на година. Ако си купя лозе за 1000 лв, то инвестицията ще ми носи 80 лв на година. Бих предпочел сайт за 1000 лв, който ми носи 100 лв на година. Има се предвид, че тази сума е след приспадането на всички данъци, такси, плащания за обработка и т.н. В този смисъл казах капитализирана цена. Пазарната капитализация на предприятие е съвсем друг филм.

Казвал съм го и друг път - Винаги премервайте възможния риск преди да се лакомите за голяма печалба!

С банката имаш някаква сигурност и само чакаш.
За лозето ще има голям чанч и 20-те лева едва ли ще си струват изгубеното време.
В сайтове пък е най несигурна работата. Още утре някой ще ти направи мизерия и Г ще те банне. Тея 1000 лева ще ги изгубиш до дупка. При лозето поне имаш недвижимо имущество което ще струва някакви пари ако не ставаш за лозар.

Така че най изгодното е да ги държиш в банката. Точно поради описаните причини е възприето един сайт да се оценява на средната месечна печалба (не приход) 12 или х18 в зависимост от потенциала
 
От: От: Продавам Tvoeto.tv

Пропуснал съм да прочета последния коментар на AMOUN. Шапка му свалям на умния пич. За 24 часа труд годишно изкарва 15000 евро. И забележете, в състояние на постоянно мързелуване. Очевидно печели с ум, а не с умуване. От днес започвам да следя коментарите му, и в момента, в който го обхване тоталния мързел и реши да се раздели с тези магически сайтове, ще ипотекирам жилището си и ги купувам. Дано сподели обаче, това решение в "Предприемач". Ако не го домързи...
 
Последно редактирано:
От: От: От: Продавам Tvoeto.tv

Че той го е споделял многократно! Четеш всичките 2,383 мнения и ще разбереш почти всичко, което те интересува!



Пропуснал съм да прочета последния коментар на AMOUN. Шапка му свалям на умния пич. За 24 часа труд годишно изкарва 15000 евро. И забележете, в състояние на постоянно мързелуване. Очевидно печели с ум, а не с умуване. От днес започвам да следя коментарите му, и в момента, в който го обхване тоталния мързел и реши да се раздели с тези магически сайтове, ще ипотекирам жилището си и ги купувам. Дано сподели обаче, това решение в "Предприемач". Ако не го домързи...
 
От: Продавам Tvoeto.tv

Та в крайна сметка има ли желаещи за преговори или ще си играем на кой по умен кой по можещ...?
Очевидно е, че няма да има.
Преговори има когато има разумна отправна точка за такива.
Изобщо не си си направил труда да рзучиш как се определя цената на един сайт.
Има много сайтове за определяне на цената на сайт но те нямат нищо общо с истината,
защото не отчитат доста фактори специфични за даден сайт.
Ще ти дам един пример.Твоят сайт е предназначен за българска аудитория и ако го купя
как ще го монетизирам при положение, че БГ рекламен пазар не съществува.
Горепосочения сайт определя цената на базата на евентуални приходи от адсенс, а
всички знаем каква е ситуацията с адсенс на български.
Не омаловажавам труда положен за създаването на сайта но често се случва така :(.
Доста от нас са положили доста труд и усилия за създаването на сайт и просто нещата не се случват.
Такъв е животът.
 
От: Продавам Tvoeto.tv

В България телевизии има ли че сте тръгнали да правите сайтове за тяхната програма.

Не ви е нужен този сайт просто взимате телевизонната програма от някой вестник от преди 5 години и 90% от съдържанието ще е актуално и днес, а за Бунак Тв Комеди (бивша GTV) съвпадението ще е на 100 %

Ако искате да гледате телевизия си взимате един Дриймбокс и пускате кака ШЕР да ви пее на ушенце
 
От: Продавам Tvoeto.tv

xaaxaxa, добре де щом няма желаещи на тази цена може би ще има на по-ниска, никои не си направи труда да поиска повече инфо за сайта, нито пък да пита дали бихме били съгласни на по-ниска цена, от всичко казано дотук прочетох само отрицателни оценки, чиито място дори не е в темата а на лично съобщение...както и да е все тая....
 
От: От: Продавам Tvoeto.tv

xaaxaxa, добре де щом няма желаещи на тази цена може би ще има на по-ниска, никои не си направи труда да поиска повече инфо за сайта, нито пък да пита дали бихме били съгласни на по-ниска цена, от всичко казано дотук прочетох само отрицателни оценки, чиито място дори не е в темата а на лично съобщение...както и да е все тая....
Пусни търг с нагален бид 1 лев и стъпка 1 лев, сложи му бай нау 500 лева както искаш и до месец ще разбереш реалната му цена.

Ако си мислиш че ще удариш кьоравото с тоя сайт, няма да стане.
Ако искаш да го продадеш това е начина както ти го описах.
Според dnscoop.com твоето сайтче струва 0$
Сайта няма година, ПР1, нямаш никакви линкове, как ги искаш тия пари не мога да те разбера
 
Последно редактирано:
От: От: Продавам Tvoeto.tv

xaaxaxa, добре де щом няма желаещи на тази цена може би ще има на по-ниска, никои не си направи труда да поиска повече инфо за сайта, нито пък да пита дали бихме били съгласни на по-ниска цена, от всичко казано дотук прочетох само отрицателни оценки, чиито място дори не е в темата а на лично съобщение...както и да е все тая....

да ако на някой му се даваха 300 лева щеше да ти пише за пзаарлък...
но щом не са ти писали, значи очакваната цена няма нищо общо с исканата:)
Ти ако си приготвил 2 000 за голф двойка и наглия перничанин ти каже че и иска 10 000 ти ще говориш ли с него ? :)
Ще се обърнеш и подминеш :)
 
От: От: Продавам Tvoeto.tv

да ако на някой му се даваха 300 лева щеше да ти пише за пзаарлък...
но щом не са ти писали, значи очакваната цена няма нищо общо с исканата:)
Ти ако си приготвил 2 000 за голф двойка и наглия перничанин ти каже че и иска 10 000 ти ще говориш ли с него ? :)
Ще се обърнеш и подминеш :)
това сравнение определено кърти!! поклон пред амун :)
 
От: Продавам Tvoeto.tv

Zdravei, imam interes kum tozi sait. Izprati mi link kum statistika, kolkoto i malka da e tia , kakto i koordinati za da osushtestvim vruzka. Toshko
 
От: Продавам Tvoeto.tv

Zdravei, imam interes kum tozi sait. Izprati mi link kum statistika, kolkoto i malka da e tia , kakto i koordinati za da osushtestvim vruzka. Toshko

6 поста имаш и всичките са на латиница. Вземи се усети малко :evil:
 

Горе