Продавам vip-prognozi.bg

bad4o

New Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Здравейте, зле съм финансово и продавам сайта си - vip-prognozi.bg. Сайта е от август месец и е с 2 домейна vip-prognozi.bg и vip-prognozi.in. Въврви със фейсбук страницата му със 110 харесвания, плюс акаунти в 5 афилейта на букмейкъри. Правих някаква ПР прогноза и даде, че на следващият ъпдейт ПР ще бъде 2. Сайта изкарва около 50-60 лв. на месец от букмейкъри. Чакам ЛС за предложения. Очаквам около 1000 лева.
 
Re: От: Продавам vip-prognozi.bg

http://www.seomastering.com/pagerank-prediction.php От тук дава, че реалният пейдж ранк е 2.09. Всеки който се заяде ще дам -itrader.

Аз ще се заям защото да предсказваш пейдж ранк е като да гледаш на боб. Това първо. И второ ПР е от никакво значение за ценообразуването.

Цената също би следвало реално да е около 500лв. Аз лично повече от 300 не бих дал.

Нямаше да пиша, ако не беше тази тъпотия с отрицателния итрейдър. И познай какво? Трейдъра е за оценяване на сделки и взаимоотношения. Ние с теб нямаме бизнес отношения, така че този Трейдър веднага ще бъде заличен от администраторите.

Жив и здрав и следващия път се осъзнай малко преди да пишеш подобни глупости.
 
От: Продавам vip-prognozi.bg

Не заплашвай, за да не завалят червените репи.
 
От: Продавам vip-prognozi.bg

Не ги слушай Fozzy и Redrum - нови са във форума и не знаят как се случват нещата... :lol: :lol:

А сега сериозно - тези афилиейти в букмейкърите нали са на твое име - тъй като не съм запознат питам - те могат ли да се прехвърлят на друг човек, щото някъде бях чел, че не може подобно нещо...
 
От: Продавам vip-prognozi.bg

Чесно да си призная незная за букмейкърите дали може на друго име. Но предоставям всичко имам познат адвокат, който може да изготви договор. Готов съм да го продам и за по-малко, но парите ми трябват днес. Ще има договор, чрез който ще предоставя всички акаунти на мое име и губя правата си върху тях. Парите ми трябват много спешно днес.
 
От: Продавам vip-prognozi.bg

винаги можеш да си направиш рег при букитата за аффилиейт и да смениш банерите, въпроса е дали се печели като няма сайта посещения
 
От: Продавам vip-prognozi.bg

Срещу 50 лв. на месец ще го поддържам докато бъдат избити парите!!!! След което, ако е доволен новият собственик ще ми повиши възнаграждението или пък ако не е ще се разделим :)
 
От: Продавам vip-prognozi.bg

задръж сайта, отиди в най близкия офис за бърз кредит, вземи си едни 1000 лева, работи си и го върни за една година, така и сайта твой и положението спасено
 
От: Продавам vip-prognozi.bg

мама, тате, бате, някой приятел, като си вложил труд и има доходи прецени заслужава ли си бърза продажба и за сума по малка в пъти от тази която си обявил
 
От: Продавам vip-prognozi.bg

Дреме ми, аз трябва да си продам сайта! А ти пишеш доста излишни неща, което е тъпо!!!

С това Дреме ми мисля че отхвърли възможността някой да ти помогне.
 
От: Продавам vip-prognozi.bg

задръж сайта, отиди в най близкия офис за бърз кредит, вземи си едни 1000 лева, работи си и го върни за една година, така и сайта твой и положението спасено

Защо да му даваш глупави идеи? Знаеш ли колко трябва да върне за тези 1000 лева?

Месечна вноска: 290.00 лв.
Сума за връщане: 1740.00 лв
Това за 6 месеца в netcredit.bg ...
 

Горе