Продавам YouTube views. Видео маркетинга става лесен.

vasko_prasko

New Member
Имам достъп до система, която прави абсолютно реални гледания на вашето видео. Няма проксита. Няма как да баннат видеото ви заради тази система.
 
Последно редактирано:
От: Продавам YouTube views. Видео маркетинга става лесен.

Разбира се
 
Последно редактирано:
От: Продавам YouTube views. Видео маркетинга става лесен.

Разбира се :
YouTube e втората най-голяма търсачка след Google.
:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
От: Продавам YouTube views. Видео маркетинга става лесен.

Не му се връзвайте! Чист измамник!
Само като му видиш мейла и ти става ясно .
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=14119&p=132234#post132234
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=15603&p=145076#post145076

Вие си правете изводите , аз нищо не казвам!
А според мен за системата, която говори не е никаква система , а просто открил гадните " freetraffic generators" сайтове .
Не си хабете парите, мога да ви дам списък с над 1000 такива безплатно .
 
От: Продавам YouTube views. Видео маркетинга става лесен.

ОК. Това си е твоето мнение.
 
Последно редактирано:
От: От: Продавам YouTube views. Видео маркетинга става лесен.

http://www.clickz.com/3635044 погледни тука...

В този форум всички са "Mr. компетенция по всички въпроси" нямам намерение да ставам един от тия..
Prasko, в този форум ти също си "Mr. компетенция по всички въпроси".
Явно трафика е мега зле и от кофти място щом се продава за такава цена.
Щом не ти носи достатъчно $$$ и го продаваш за по левче ми е пределно ясно че си намираш по 300 проксита. Също защо пускаш чужди клипове? Нима те е страх да не ти го флагне ли някой :(
Но съм сигърен че YouTube не е Търсачкa или Search Engine.
Това че има опция за търсене на видео не прави YOutube търсачки... Този форум и той май е search engine, както и конкурента на Google - Vbox7.
Къде пък да слагаме Yahoo и Бинг те па са на последно място след Vbox7 Търсачката.
 
От: Продавам YouTube views. Видео маркетинга става лесен.

Щом за 6 месеца си се развил дотолкова, че още да се занимаваш с това , определено си в ембрионална фаза на развитие . Продължавай с това темпо и след около 2 години ще откриеш БУКС сайтовете , след още една ще попаднеш на хостинг $ сайтовете .
 
От: Продавам YouTube views. Видео маркетинга става лесен.

Щом за 6 месеца си се развил дотолкова, че още да се занимаваш с това , определено си в ембрионална фаза на развитие . Продължавай с това темпо и след около 2 години ще откриеш БУКС сайтовете , след още една ще попаднеш на хостинг $ сайтовете .

нещо си много заядлив. Не знам ти колко пари правиш
 
Последно редактирано:
От: Продавам YouTube views. Видео маркетинга става лесен.

Playinator (since version 4.0), instead of using proxy servers and "simulations" of real user behavior (which will freeze your videos at 300 views), now uses a wide network of users and computers (i.e. a hierarchical clustering system), that sends fully buffered real views to your videos, so YouTube sees increased genuine activity in your video clips, and thus with every new view, it increases the number of total views your content has.


Тук вече става въпрос за БОТНЕТ , което е доста по опасно от друго предходните ми предположения . Наясно ли си с ботнет мрежите?
 
От: Продавам YouTube views. Видео маркетинга става лесен.

тоя дето е правил софтуера ползва наи-вероятно така наречените "зомбита пс" .заразени с вирусче което пуска сокс 5 в паметта на заразената машина и така потребителят дори не знае че пс-то му се използва като прокси.в повечето случаи се ползва и за кражби в интернет.Този софтуер дето го ползваш може да се каже че си нещо като съучастник за тези измами ако предположението ми по горе е правилно.
 
От: Продавам YouTube views. Видео маркетинга става лесен.

Ама вие нищо не разбирате : D Дай още някоя толкова добра статия от 2009 да се образоваме.
 
От: Продавам YouTube views. Видео маркетинга става лесен.

ХАХАХА ОК. Явно няма смисъл да пиша тука...

Нападки които съдържат "най-вероятно" ми говорят само че си нямате работа.
 
От: Продавам YouTube views. Видео маркетинга става лесен.

ХАХАХА ОК. Явно няма смисъл да пиша тука...

Нападки които съдържат "най-вероятно" ми говорят само че си нямате работа.

Това дали има или няма смисъл си е твоя работа... След като толкова хора обаче ти казват, че нещо не ти е наред офертата, аз на твое място бих се огледала и проверила вместо да си мисля че са лични нападки.
 
Последно редактирано:
От: Продавам YouTube views. Видео маркетинга става лесен.

Идват от зомбита , тоест BOTNET , както вече казахме по-горе . Направо заминавай в дата.бг форумите да продаваш посещения от зомбита.
 
От: Продавам YouTube views. Видео маркетинга става лесен.

Добре какво е това BOTNET. До колкото разбирам вирус или нещо такова...


.....това не го знам... Обяснете ми.
 
От: От: Продавам YouTube views. Видео маркетинга става лесен.

първо уважавай съфорумците си ,тогава искай помощ. а не вижте колко сме велики аз правя по 93$ на ден..еми аз пък съм правил по 729$ на ден..трябва ли да го пиша?не ест.
ботнет го има в уикипедията подробно обеснено.

Добре какво е това BOTNET. До колкото разбирам вирус или нещо такова...


.....това не го знам... Обяснете ми.
 
От: Продавам YouTube views. Видео маркетинга става лесен.

Сори Наско, но наистина не постъпи коректно в случея. Не сме тук да се хейтваме един друг и да дрънкаме кой от кой е по-велик. Тук сме за да споделяме опит!
БОТНЕТа е мрежа от заразени компютри. В повечето случеи е на базата на заразени компютри. Вариантите за да те използват по-този начин са много - adware script, trojan и т.н. В повечето случеи такива мрежи се ползват за флудване на конкурент или както в случея в който си се набутал, да ти генерират посетители. Реално погледнато всичко се случва на компютъра на потребителя без той изобщо да знае. Това в доста държави подлежи на сериозно наказание според законодателството им и за това ти препоръчвам да се откажеш да ползваш този продукт възможно най-бързо, защото в противен случей ставаш съучастник в нарушаването на една камара закони.
Като цяло Наско правилно те е насочил към мястото където да прочетеш, но реших да ти го предам под формата на 3 реда. Дано са ти полезни.
П.П. Ако държиш да получаваш качествено отношение към теб, показвай такова и към съфорумците. Тук сме се събрали за да печелим и за да обменяме опит, евтините нападки ще свършат в кофата, а и няма да получиш отговора който очакваш.
 
От: Продавам YouTube views. Видео маркетинга става лесен.

Сори Наско, но наистина не постъпи коректно в случея. Не сме тук да се хейтваме един друг и да дрънкаме кой от кой е по-велик. Тук сме за да споделяме опит!
БОТНЕТа е мрежа от заразени компютри. В повечето случеи е на базата на заразени компютри. Вариантите за да те използват по-този начин са много - adware script, trojan и т.н. В повечето случеи такива мрежи се ползват за флудване на конкурент или както в случея в който си се набутал, да ти генерират посетители. Реално погледнато всичко се случва на компютъра на потребителя без той изобщо да знае. Това в доста държави подлежи на сериозно наказание според законодателството им и за това ти препоръчвам да се откажеш да ползваш този продукт възможно най-бързо, защото в противен случей ставаш съучастник в нарушаването на една камара закони.
Като цяло Наско правилно те е насочил към мястото където да прочетеш, но реших да ти го предам под формата на 3 реда. Дано са ти полезни.
П.П. Ако държиш да получаваш качествено отношение към теб, показвай такова и към съфорумците. Тук сме се събрали за да печелим и за да обменяме опит, евтините нападки ще свършат в кофата, а и няма да получиш отговора който очакваш.


ОК. Съгласен съм с теб на 100%.

Искам да се извиня ако поведението ми е било нападащо към който и да е.
Наистина съжалявам. Не исках да стане така и ще се постарая за в бъдеще да не се получават подобни фалове.

Отново искам да кажа съжалявам за некоректното си поведение.
 

Горе