Продаване на сайт

sanita999

Member
Здравейте, от октомври месец имам създаден сайт, който вече не мога да използвам и развивам поради лични причини и ми се иска да го продам. Ще съм благодарна ако някой ми обясни повече как точно става продажбата, възможно ли е моя сайт да бъде продаден и на каква цена според вас?
panata.eu - това е сайта, има няколко поръчни през него, но вече не се използва. Създаден е с wordpress на superhosting с платен домейн и хостинг до октомври 2023 год.
Благодаря!
 
Здравейте, от октомври месец имам създаден сайт, който вече не мога да използвам и развивам поради лични причини и ми се иска да го продам. Ще съм благодарна ако някой ми обясни повече как точно става продажбата, възможно ли е моя сайт да бъде продаден и на каква цена според вас?
panata.eu - това е сайта, има няколко поръчни през него, но вече не се използва. Създаден е с wordpress на superhosting с платен домейн и хостинг до октомври 2023 год.
Благодаря!
За да продадеш нещо - то трябва да има човек на когото да му е нужно. Според теб сайт без трафик, оборот, печалба, бизнес план и тн на кого би му бил нужен?
Често ми прави впечатление във форума, че под “лични причини” крием провала. Имам предвид като причина за продажба. По-реално е да кажеш, че искаш да направиш “exit” с печалба. Нека си казваме нещата както са. ;)
 
За да продадеш нещо - то трябва да има човек на когото да му е нужно. Според теб сайт без трафик, оборот, печалба, бизнес план и тн на кого би му бил нужен?
Често ми прави впечатление във форума, че под “лични причини” крием провала. Имам предвид като причина за продажба. По-реално е да кажеш, че искаш да направиш “exit” с печалба. Нека си казваме нещата както са. ;)
На тези, които купуват домейни за PBN, но в случая с DA - 3, не знам дали на някой ще му хване окото.

Както и да е, каква сума му търсиш попринцип?
 
Наистина не знам какви пари очакваш. По сайта има супер много работа. Откъм дизайн е като правен от 1-ви курс ученик. Никакви цветови комбинации, неоразмерени менюта и т.н.
Пример: hover ефекта на менюто излиза що годе нормално, а на количката е все едно съм платил за рекламен билборд пред мола. Цветовете също: в меню "контакти" <li>-a ти минава в Stealth режим т.е. слива се с пейзажа. Скоростта на зареждане надминава 7сек. а нали знаеш, че в 21-ви век Google-то изизсква скоростта да е като "американските мускули" - 0-100km/h <=3sec. Успех с продажбата, но те съветвам поне да му придадеш някакъв вид и да накараш някой да ти пипне малко скоростта. С Wordpress си все пак. Смени му темата, ако идва "тежка", намали ефектите на елементора или plug-ините. Поиграй си малко и ти де ;). Една ябълка трябва да се лъсне малко, преди да се препродаде. Поне така казва, че е забогатял Рокфелер :D.
 
Що спамиш на момичето темата бе ?

@sanita999 не си продавай сайта, повечето от нас много харесаха идеята когато го направи!
 

Горе