Продават се сайтове: moitenovini.com и moiteimoti.com

xligon

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
www moitenovini com
PR 4
домейна е активен от 10.12.2006
посещения ~ 300 дневно (80% от търсачки)
Сайтът е написан от 0-лата не са използвани готови скриптове.

www moiteimoti com
PR 4
домейна е активен от 01.11.2006
посещения ~ 1000+ дневно (75% от търсачки)
Сайтът има сключени договори с няколко агенции за имоти. В момента има над 12 000 активни обяви. Разработен е CMS с който можете да администрирате напълно сайта.

за цени и повече информация моля да ми пишете на лично или на лигон @ абв бг
 
Супер сайтове. Ако кажеш и някаква цена направо ще си златен. btw какво CMS използваш?
 
MacTeP каза:
Супер сайтове. Ако кажеш и някаква цена направо ще си златен. btw какво CMS използваш?

Цена само на лично 8) CMS-а сме си го писали сами
 
Аз лично се интересувам от CMS-а. Пиши едно лично с инфо ако може, как евентуално може да се ползва и при какви условия
 
xligon каза:
MacTeP каза:
Супер сайтове. Ако кажеш и някаква цена направо ще си златен. btw какво CMS използваш?

Цена само на лично 8) CMS-а сме си го писали сами

Може да пуснеш една висока цена публично и да става пазърлък така ще има повече интерес към темата :D
 
xligon каза:
MacTeP каза:
Супер сайтове. Ако кажеш и някаква цена направо ще си златен. btw какво CMS използваш?

Цена само на лично 8) CMS-а сме си го писали сами

btw метни ми една цена на PM ако не ти е проблем
 
coolice каза:
Може да пуснеш една висока цена публично и да става пазърлък така ще има повече интерес към темата :D

Здравей coolice, благодаря за предложението, но не искам да пускам цената публично. На всеки заинтересован ще отговоря на лично или на емейл 8)
 
Благодаря за PM-то, сайтовете ти наистина са хубави, късмет с продажбата. Радвам се като виждам сериозни хора в този форум, за жалост са доста малко...
 
Преди повече от седмица писах на [email protected], но още не съм получил отговор. Би ли си проверил пощата или евентуално пак да попитам?
:roll: Основно ме интересува цената за всеки поотделно. Може да ми отговориш и с лично съобщение.
 
И аз ти писах ЛС но отговор още няма ?
 
Сайтовете са продадени.

Моля модераторите да заключат/изтрият темата.
 

Горе