Продава Онлайн магазин за домашни потреби, ФБ група и стока

emark.bg

New Member
Здравейте, продаваме онлайн магазин за домашни потреби https://emark.bg както и ФБ групата към него https://www.facebook.com/eMarkBulgaria . Онлайн магазина може да бъде закупен и без прилежащата стока, която оценяваме на стойност 6000лв (доставни цени с фактура). Онлайн магазина е с около 40% уникално съдържание и дневен поток от хора ( приблизително 5-9 поръчки дневно). Онлайн магазина функционира от началото на септември като за периода септември - март е генерирал оборот от 45 000лв (доказуемо ). Средният процент надценка, на който се работи е около 45-50% . Домейна и хостинга са към Супер Хостинг като са заплатени до началото на Август 2022г. В случай, че човека решил да закупи бизнеса е от Варна може да му бъде отстъпено и малко складово помещение, което е с наем от 110лв/м. (помещението не е наше)


Цената която се търси на онлайн магазина + фб групата и стоката е 7000лв. Като при желание човека възползвал се ще бъде въведен в абсолютно всичко нужно за да започне дейност. Връзка с доставчици, продажбени канали и др.
Цената за онлайн магазина + фб групата БЕЗ СТОКА. е 1200лв.

Моля, да се свързват с мен хора, които имат реален интерес към бизнеса. При сериозен интерес от страна на купувач може и лична среща гр.Варна
 
Привет, с този оборот и налична стока, не следва ли фирмата Ви да е по ДДС ?
 
Привет, с този оборот и налична стока, не следва ли фирмата Ви да е по ДДС ?
Здравейте, фирма се регистрира по ДДС, когато достигне 50 000лв оборот за последните 6 месеца.

П.С. Копирано от гугъл.

Регистрирането по ЗДДС става задължително при достигане на облагаем оборот от над 50 000 лв. или повече за период не по-дълъг от последните 12 последователни месеца преди текущия месец. Регистрацията трябва да направите в 7-дневен срок от изтичането на данъчния период, през който сте достигнали този оборот като подадете заявление за регистрация (чл. 96, ал.1 от ЗДДС).
 
Последно редактирано:
Здравейте, фирма се регистрира по ДДС, когато достигне 50 000лв оборот за последните 6 месеца.
Цифрата е вярна само.

50 000 лева облагаем оборот за последните 12 месеца преди текущия, грешна ти е информацията.
 
Оборота в случая не е от значение. Много ме съмнява този сайт да генерира нетна печалба повече от 200лв месечно. Но пък цената за която се продава е що годе приемлива. Успех ви желая!
 
Оборота в случая не е от значение. Много ме съмнява този сайт да генерира нетна печалба повече от 200лв месечно. Но пък цената за която се продава е що годе приемлива. Успех ви желая!
Не карам никой на сила да вярва, както съм писал по-горе оборота е доказуем :) лек ден!
 
Ако нещо не се получи сделката, пишете ми. Поздрави и успех!
Хахаха, човека изкупи всичко що е магазини тук. Евалата, пич. Така се прави. Остави ги другите да си чешат езиците в темите за ваксини и Украйна. ;)
 

Горе