Продава се: Продава се ГОТОВ/ИЗРАБОТЕН онлайн магазин

От: Разработен онлайн магазин

Не мога да се сдържа :)

Ако някой пусне тема в коята иска да му се направи подобен магазин веднага се показват хиените и коват оферти 3000-5000 или разни нагляри стигта дори до над 10 000. Обаче ако някой пусне за продажба магазин над 100 лв започва т се едни обяснения за серп, приходи, разходи изведнъж всеки втори става оценител .....


Темите за продажба все повече приличат на селски битак с неуравновесени клиенти
 
От: Разработен онлайн магазин

Рядко пиша в подобни теми в пазара и каквото съм свършил в този форум е ставало на ЛС. Но сега чета и се хиля като пача.

Наскоро купих за доста по-голяма сума един онлайн магазин, само че собственика не го представяше за разработен въпреки, че имаше навъртян 5 цифрен оборот.

Та не ми е ясно кое точно му е "разработеното" на този?

Относно "грубата сметка", колко би струвал - това са разходи, които ти си направил, но те не определят пазарната цена на един магазин. Нямаш трафик, нямаш клиенти и поръчки, следователно цената клони към нулата.
Ако вместо тази сметка ми покажеш данни от аналитикса за поне половин година с приличен трафик от търсачките и около 40% баунс рейт е нещо съвсем друго.

Edit: Krumov се изказал докато пиша
Не мога да се сдържа :)


Ако някой пусне тема в коята иска да му се направи подобен магазин веднага се показват хиените и коват оферти 3000-5000 или разни нагляри стигта дори до над 10 000. Обаче ако някой пусне за продажба магазин над 100 лв започва т се едни обяснения за серп, приходи, разходи изведнъж всеки втори става оценител .....




Темите за продажба все повече приличат на селски битак с неуравновесени клиенти
Донякъде си прав за битака., Но с другото не съм съгласен. Цената за инвеститора не се определя от вложените средства/труд, а от потенциалната печалба. За какво ми е да купува купчина битове, които мога да си поръчам да бъдат направени точно както аз ги искам?
А всъщност се включих в темата, защото заглавието ме подведе да я прочета.
 
Последно редактирано:
От: Разработен онлайн магазин

Този магазин няма бъдеще. Въведени са някакви продукти от http://www.dims-92.com/ които всички продават. Нишата с подаръците е мега презапълнена за сео и адуърдс ще хвръкнат хиляди левове които не могат да се избият с 20-25% комисион. Според мен сте го осъзнали това и за това го продавате.
 
От: Разработен онлайн магазин

Благодаря ви за спама, и негативните коментари, който има интерес нека ми пише на ЛС. Сега видях как се продава в този форум !
 
От: Разработен онлайн магазин

Благодаря ви за спама, и негативните коментари, който има интерес нека ми пише на ЛС. Сега видях как се продава в този форум !
Продава се, само че стоката е важна. И вместо да подскачаш за форума се опитай да си обосновеш цената.
 
Re: Разработен онлайн магазин

Публикувам обявата от името на собственика:

Продавам разработен онлайн магазин за подаръци/сувенири:

- Платен хостинг и домейн за следващите 8 месеца
- Сключен договор с вносителите на стоките.
- Печалба 20-25% от стойността на стоките.
- Домейна е на 1 година и 5 месеца.
- Сайта е разработен на Joomla + VirtualMart.
- Дизайна и логото са правени по поръчка.
- Почти всеки от продуктите (2320+) има уникално описание
- Към сайта има и блог който има 10-15 уникални статии писани за сайта.
- Магазина има и фен страница в фейсбук, както и 5 профила с 15 000 + прияели.

Домейн: www.joys.bg
Цена: 1000 лв

За контакти:
тел. 0883 439 496 Николай
скайп: d4-b7... (с трите точки :)

Съгласен съм за глупавите коментарии гледам теотпадат, но не ти е видовен форума. Ако имаш идея как се продав във флипата, ще разбереш и за какво те коват някои тук. Знам всички са за вложени пари, но помисли от страна на купувача, които ще иска да купи бизнес, не сайта. Като не им харесва на някои - да не пишат, защото пишат глупости. Пожелавам ти успех и на твое място бих до докарал поне по 2 продажби на ден, и след бих го пуснал за продажба. Нищо лично тук, бизнес. ;)
 
От: Разработен онлайн магазин

Разработен онлайн магазин, който още не е стартирал и няма никакви приходи/продажби.
Само на мен ли ми звучи нелепо?

П.С. Не се заяждам и съм сигурен съм че си вложил поне 1000 лв в това начинание.
 
От: Разработен онлайн магазин

под разработен имам в предвид ГОТОВ КОДИРАН ИЗРАБОТЕН
Е ми вземи помоли админите да сменят заглавието
 
От: Разработен онлайн магазин

под разработен имам в предвид ГОТОВ КОДИРАН ИЗРАБОТЕН

Хайде само аз ще то позащитя но и ще ти дам насока от мен.

БРАВО, че си решил да се занимаваш с онлайн бизнес и то магазинче НО защо не започна първо с " проучването ". а веднага сайт,разходи и етц етц?
Аз имам малко магазинче в което са инвестирани под 300 лева, а след 1 година прави сега по 150-300 на месец * с около 70% ROI ( return of investmant ) *, но това ако много четеш и не бързаш.
Моят съвет е прочети малко повече * каквото хванеш в форума го чети на общо основание * и след 1 месец поразбутай магази на си, изкарай поне някакви пари и 100% ще го продадеш с + печалба.

Поздрави
М!
 

Горе