Продава се Таблет BlackBerry PlayBook 64GB WiFi

CyberSecurity

Member
Рейтинг - 100%
4   0   0
Здравейте колеги
Продавам Таблет BlackBerry PlayBook 64GB WiFi, 7.0 inches по 200 лв бройката.

Единственото условие е да съберем общо 36 броя... да мога да ги поръчам цял палет... че на бройка не вървят.
Пристигат с немско зарядно .. което не мисля че е голям проблем.
Качество: B-Ware - това са стоки който са в добро състояние - отваряни само веднъж или със нарушена опаковка :)
За повече информация - ЛС

ПП: мисля че на всеки един би му била изгодна цената дори и да реши да го купи за да го продаде после - при цена в БГ между 600 и 700 , спокойно може да се пусне за едни 300/350 лв - това ще рече поне 100 сте на печалба :)
ПП2: и за да не питате аз дали няма да взема - те са 40 аз взимам 4 ... но както казах не може на бройка ...
 
Последно редактирано:
От: Продава се Таблет BlackBerry PlayBook 64GB WiFi

:O 400лв разлика?

П.П.: Сори за спама.
 
От: Продава се Таблет BlackBerry PlayBook 64GB WiFi

ем ако искаш може и за 500 ако ти е изгодно :D
ПП: и аз сори за спама :D
 
От: Продава се Таблет BlackBerry PlayBook 64GB WiFi

Аз имам същият таблет, но 16 GB. От BB спряха поддръжката и обновленията по таблета. Софтуер почти няма фрий, платени са приложенията. Иначе от към изработка го бива, масивен е и здрав, но толкова.
 
От: Продава се Таблет BlackBerry PlayBook 64GB WiFi

Зависи кой за какво ще го използва.
Реално на мен ще ми върши работа ... доста по добре ще е от тела да се пуля в малкото му дисплейче.. .

ПП: лично мое мнение е че доста по добре от тези китайските без известни който са пуснали в техномаркет и т.н за по 300 лева и от към цена и от качество и характеристика :)
 
От: Продава се Таблет BlackBerry PlayBook 64GB WiFi

Имам интерес, но кога се плащат тея 200лв?? Предварително и да чакам от умрял писмо или ще ми го пратиш по куриер и ще го платя? Също така кога ще правиш поръчката - тея дни/ седмици/ месеци?
 
От: Продава се Таблет BlackBerry PlayBook 64GB WiFi

Имам интерес, но кога се плащат тея 200лв?? Предварително и да чакам от умрял писмо или ще ми го пратиш по куриер и ще го платя? Също така кога ще правиш поръчката - тея дни/ седмици/ месеци?

Колега изпратил съм ти ЛС :)

@copypaster тези пари ще се съберат когато вече е събрана нужната бройка ... и за да няма съмнения че ще се случи нещо с тях - ще се даде фактура на всеки един който е направил поръчка ... :)
 
От: Продава се Таблет BlackBerry PlayBook 64GB WiFi

Фактурата не върши работа реално :wink:
Това наистина е най-важното в случая - дали трябва да се съберат парите предварително и да ти се дадът да направиш поръчката или ще се плащат чак след като пристигне стоката
 
От: Продава се Таблет BlackBerry PlayBook 64GB WiFi

Ще се съберат предварително... това отговор и на колега преди малко на ЛС - нямам от къде да изкарам няколко хилки сам да ги купя , както споменах ми трябват 4 броя на мен, но ако ги купя на дребно цената е почти същата като в БГ ... и защо трябва да се изръся около 2 бона като мога да мина със няма и 1000 лв за 4 броя?

ПП: съгласен съм със всяко едно поставено условие в което ще сте сигурни че ще си получите стоката и няма да стане гаф - само кажете какъв документ или какво ще изисквате срещу парите :)
ПП2: парите ще се събрат когато се съберем за нужната бройка ... ако всичко върви с това темпо до седмица :)
 
От: Продава се Таблет BlackBerry PlayBook 64GB WiFi

Фактурата не върши работа реално :wink:
Това наистина е най-важното в случая - дали трябва да се съберат парите предварително и да ти се дадът да направиш поръчката или ще се плащат чак след като пристигне стоката
Мдаааа, иначе малко по темата или по-точно около нея:
1 Ако някой много е на зор и цялата схема му се струва И на него нерелализируема в обозримо бъдеще - валяли са в БГ уеб пространството по окло 320лв
2 + е, че може да се подкарват Андроид приложения на него!
 
От: Продава се Таблет BlackBerry PlayBook 64GB WiFi

Здравей колега
Реализуема е ;)
Погледна някои онлайн магазини работят на същата схема ... само че там поръчват на бройка - клиента предплаща и те го поръчват ...
Мога да ти дам пример за един такъв маг. за който работя, само с разликата че там стока по 2000 лв няма ... и пак си има поръчки и схемата е същата - със такива стоки и цени на тях собственика няма как да има всичко в наличност :)
 

Горе