Продава се българска фейсбук страница с 15060 фена.

От: Продава се българска фейсбук страница с 15060 фена.

@sunshine33 Подари му страницата и се самоубий. Че тука станаа....
 
От: Продава се българска фейсбук страница с 15060 фена.

Публиката иска бис от основните действащи лица:wink:
Ако героите са изморени за бис, все пак получават заслужени аплодисменти за представлението:D
 
От: Продава се българска фейсбук страница с 15060 фена.

I6GSf.gif
 
От: Продава се българска фейсбук страница с 15060 фена.

Байдане, нищо не доказа дефакто. Освен че биеш на [censored] и на [censored]. И на малко по-инфантилно от общоприетото, дори за място като Интернета.
Монев там и той някакви глупости написа - анализът на проста информация не му е силна страна и на него.

ПС: За разлика от присъстващите, аз НЕ уважавам мнението на никого, затуй не се хабете да ме убеждавате в нещо различно от горепоставените диагнози. :mrgreen:

ПС2: Редруме, стига си плагиатствал. Тия негърски работи са мой патент [censored]...
 
Последно редактирано:
От: Продава се българска фейсбук страница с 15060 фена.

Явно никой не ми уважи предишния пост, та да питам пак къде е проблема че не разбрах - иначе ставате за главни роли в някоя сейрджийски постановка - "До какво води безмозъчното писане на постове"
 
От: Продава се българска фейсбук страница с 15060 фена.

Пояснение - горе изгрубях малко, щото ме поядоса цялата история.
Дефакто няма доказателство за нищо. Най-много за неискреност от едната страна. И толкова.

Ама тая тирада, тия скрийнове, тия просташки излияния ми дойдоха малко в повече.
 
От: Продава се българска фейсбук страница с 15060 фена.

Явно никой не ми уважи предишния пост, та да питам пак къде е проблема че не разбрах - иначе ставате за главни роли в някоя сейрджийски постановка - "До какво води безмозъчното писане на постове"

Понеже го била излъгала че има iTrader на успешна продажба на друга фейсбук страница, а всъщност iTradera и е от същата страница която продава сега за втори път. Че пак си я е взела сега и я продава отново.
 
От: Продава се българска фейсбук страница с 15060 фена.

Явно никой не ми уважи предишния пост, та да питам пак къде е проблема че не разбрах - иначе ставате за главни роли в някоя сейрджийски постановка - "До какво води безмозъчното писане на постове"

Не, че съм човека който трябва да ти обяснява, но става въпрос за това, че въпросната дама препродава страницата за втори път, а новия купувач е разбрал за това и и няма доверие и за това циклим тук за едно и също. Искрено се надявам някой от админите да махне темата щото честно направо си е досадно вече!
 
От: Продава се българска фейсбук страница с 15060 фена.

Тъй като темата общо взето е издоена (изчерпана), какво се оказа - обвинителят така и не успя напълно да си постигне целта публично да разобличи измама, а определено (считайки от първия му пост със скрийовете) голям хъс излъчваше по време на процеса*. Обвиняемата не показа адекватна защита, след като общо взето се криеше зад постове на други потребители.
Но като цяло, темата се получи добре и заслужава определено Добър 4+:D
 
От: От: Продава се българска фейсбук страница с 15060 фена.

Тъй като темата общо взето е издоена (изчерпана), какво се оказа - обвинителят така и не успя напълно да си постигне целта публично да разобличи измама, а определено (считайки от първия му пост със скрийовете) голям хъс излъчваше по време на процеса*. Обвиняемата не показа адекватна защита, след като общо взето се криеше зад постове на други потребители.
Но като цяло, темата се получи добре и заслужава определено Добър 4+:D

Ако имаш предвид и мен, аз не защитавам никой. Просто се опитах да обесня на колегата, че с толкова плюене просто се излага само. И не е станала измама че да се вдига такъв панайр.
 
От: От: Продава се българска фейсбук страница с 15060 фена.

Тъй като темата общо взето е издоена (изчерпана), какво се оказа - обвинителят така и не успя напълно да си постигне целта публично да разобличи измама, а определено (считайки от първия му пост със скрийовете) голям хъс излъчваше по време на процеса*. Обвиняемата не показа адекватна защита, след като общо взето се криеше зад постове на други потребители.
Но като цяло, темата се получи добре и заслужава определено Добър 4+:D
Грешка :) Поне 5 пъти казах , че не целя изобличаване на измама, такава не беше реализиране, (даже и да е имала намерение) разбрали сте защо :) По-назад много ясно разясних какви ми е целта - който разбрал, разбрал :) Аз съм доволен, защото явно доста хора прочетоха. Интерпретирайте фактите както си искате колеги....няма да ги коментирам и не виждам смисъл да пиша повече по темата, това ми беше достатъчно :)
 
От: От: Продава се българска фейсбук страница с 15060 фена.

Ако имаш предвид и мен, аз не защитавам никой. Просто се опитах да обесня на колегата, че с толкова плюене просто се излага само. И не е станала измама че да се вдига такъв панайр.
Не видях теб да те цитирам някъде, приятел:).
Всъщност, Вие от страна на булката (съншайн) или на младоженеца(байдан) бяхте в спора?
 
От: Продава се българска фейсбук страница с 15060 фена.

Така сега на въпроса...! Кой иска да ми подари 1 фб страничка? :D:D
 
От: Продава се българска фейсбук страница с 15060 фена.

Бай Дане, да бе написал поне един печеливш сайт с толкова енергия!
Ба си загубата на време и енергия...
Държиш се сякаш си в Народното събрани на парламентарен контрол. Че и клакьор се намери! :twisted:
 
От: Продава се българска фейсбук страница с 15060 фена.

Байдане, вземи се замисли, виж че не само аз ти говоря, че хабиш прекалено много енергия за глупости. Това може да значи няколко неща - работата ти тук не те издържа, живееш при родителите си и си под 18 години, прекалено много се пипаш и си превъзбуден. Успокой топките и се хвани да свършиш нещо полезно, вместо да създаваш уникално съдържание на Блинки и Кулайс (ще ме извинявате момчета, не че е лошо, ама 4 страници са прекалено много за тая тема).

ПС2: Редруме, стига си плагиатствал. Тия негърски работи са мой патент [censored]...
Дай ме на прокуратурата :-o
 
От: Продава се българска фейсбук страница с 15060 фена.

Байганьо ми е любимия бот, няма тема за продажба на фб страница в която да не се е изсрал, че има интерес, но така и не си е купил и една страница. Зверски бот, не знам как му се връзват да му отговарят :))
 
От: Продава се българска фейсбук страница с 15060 фена.

Трябва се направи wall of fame на потребители и темите им - аз слагам 1ви даласа :D
 
От: Продава се българска фейсбук страница с 15060 фена.

Байдане, вземи се замисли, виж че не само аз ти говоря, че хабиш прекалено много енергия за глупости. Това може да значи няколко неща - работата ти тук не те издържа, живееш при родителите си и си под 18 години, прекалено много се пипаш и си превъзбуден. Успокой топките и се хвани да свършиш нещо полезно, вместо да създаваш уникално съдържание на Блинки и Кулайс (ще ме извинявате момчета, не че е лошо, ама 4 страници са прекалено много за тая тема).


Дай ме на прокуратурата :-o

.............
Обиды не страшась, не требуя венца,
Хвалу и клевету приемли равнодушно
И не оспоривай глупца

Отговорът ми за теб винаги ще е такъв :)
 
От: Продава се българска фейсбук страница с 15060 фена.

Байганьо ми е любимия бот, няма тема за продажба на фб страница в която да не се е изсрал, че има интерес, но така и не си е купил и една страница. Зверски бот, не знам как му се връзват да му отговарят :))

.............
Обиды не страшась, не требуя венца,
Хвалу и клевету приемли равнодушно
И не оспоривай глупца

Отговорът ми и за теб винаги ще е такъв :)
 
От: Продава се българска фейсбук страница с 15060 фена.

.............
Обиды не страшась, не требуя венца,
Хвалу и клевету приемли равнодушно
И не оспоривай глупца

Отговорът ми и за теб винаги ще е такъв :)
Чакай само никс да те засече на радара си...
 

Горе