Продава се българска фейсбук страница с 15060 фена.

От: Продава се българска фейсбук страница с 15060 фена.

Колега - не иде реч за линчуване, а просто да се разчуе случая и да се запомни от хората името и ника ѝ! Не мога да проумея защо всички искате да е по-лесното - да подминаваме лъжи и опити за измами като просто махнем с ръка, а следващият, ако имал глава?? Не е ли това българска жалка работа колеги :( ?
И не е "се е опитала да те излъже", а ме излъга най-нагло! Проследи разказа ми и ще се убедиш колега, очевадно е :)

Прочетох всичко. И измама няма! Не си купил страницата. Такаче, какъв е проблема? Откъде гадаеш че няма да ти я превърли? Няма лошо да разгласиш "измама". Но я поставям в кавички защото не може да се нарече точно така. Колкото и да разнасяш няма как да спреш измамите. Но попринцип се разнасят истинските измами, а не само съмненията. Оплачи се в полицията ако искаш. За българската работа колегата ти обясни какво имам предвит. Не се впрягай толкова, казваш че не става дума за линчуване. Ами ако всички мислехме като теб? Тогава найстина щеше май да стане така а? Жалко че админите са добрички, темата отдавна е за ключ.
 
От: Продава се българска фейсбук страница с 15060 фена.

Братле самия рев и каране както и в тази тема така и в другата с сърфъра си е Българска работа, епитетите които употребяваш и обидните думи също. Честно нямам нищо против никой в форума, но просто понякога като виждам подобни неща ми става кофти и се чудя защо толкова много си обичам народа "Щото то ясно, че държава нямаме". Нищо не ти пречеше като не ти харесва сделката да се откажеш и всеки с доброто, но предпочете да се дигне шум около нея, е ок получи го дано ти донесе желания успех въпреки, че се съмнявам. И пак казвам не вземам страна докато не анализирам всичко, а относно питането ти дали съм прочел коментара ти и хронологията която бе постнал да прочетох я и точно зареди това изразих мнение, че не разбирам кое те е подразнило.
Дадох ти пример с гащи и тем подобни просто косвено. Работата е там, че аз като отида да си купя "ПРИМЕРНО" дини от пазара, и продавача иска да ме убеди, че са супер, а на мен ми се стори, че ме лъже няма да тръгна да го огласявам навсякъде, а просто ще отида на друга сергия.
Сега без лоши чувства дано си ме разбрал вече, и не се пали толкова за всяко едно нещо, че нервите са ценно нещо и трябва да се пазят. ;)
Никакви лоши чувства нямам към който и да е изказал мнението си колега :)
Макар неколкократно да казвах тук и в други теми, като че ли наистина не си ме разбрал защо не подминавам сергиите и дините на такива хора, сега ще се опитам да го кажа ясно.
Личното ми мнение и разбиране за живота е , че държавата е такава, каквато я правим всички ние до един - пълнолетните граждани с отношението и поведението си, с търпимостта ни или с нетърпимостта ни към ВСИЧКО случващо се в държавата ни. От хвърлен на тротоара фас, до действията/бездействията на управляващите ни. Докато подминаваме с мълчание лъжите, измамите и т.н. в обществото ни , дотогава няма да можем дакажем, че сме общество и сътветно няма да имаме и държава. Разбираш ли вече защо вдигам толкова шум и с каква цел? С надеждата да не съм само аз браткоо :) Ако си мълчим и подминаваме...та такива хора ще стават още по-смели и нагли и ще стават все повече...Ами нали като подмина с мълчание сергията с гнилите дини, където продавача тръби, че не са гнили и той е най-коректния на пазара, следващият българин е много вероятно да не разбира от дини и да бъде измамен! Е, това ли искаме ??
За обидните ми думи ... единствената обидна дума към продавачката беше "боклук" и съм готов да се извиня толкова гръмко, колкото и обвинявам, стига да постъпи достойно тя. А, че е лъжкиня не е обида, защото тя излъга и продължава в същия дух! И аз се надявам да съм постигнал целта си с тази шумотевица, казах каква ми е целта :)
 
От: Продава се българска фейсбук страница с 15060 фена.

Много фенове на хитрата дама виждам май ?!?
Подкрепям baydan за труда, за времето също което е положил да покаже на съфорумците че трябва да се пазят от измамникът.
Подкрепям го и за това че не спира да се бори, и не се оставя каквото и да му говорите. Всеки един щеше да "Писна и реве по форумите" , не мисля че трябва изобщо да се заяждате с колегата, той не е направил сделката и не се оплаква. Пуснал е оплакване и ви споделя. Какво лошо имаше ?
А за мадамата карабина с пълна цеф ! Идва тук, лъже и маже да бодне някой лев от ВАС...защитавайте и красивият аватар, благодарято ви очаква.
Хайде Тайм Оф, рядко виждам тук свади.Не ми е кеф да гледам хора които се познават виртуално или реално да се дърлят.

Пс. Човек идиот става , Идиота човек НЕ
 
От: Продава се българска фейсбук страница с 15060 фена.

Прочетох всичко. И измама няма! Не си купил страницата. Такаче, какъв е проблема? Откъде гадаеш че няма да ти я превърли? Няма лошо да разгласиш "измама". Но я поставям в кавички защото не може да се нарече точно така. Колкото и да разнасяш няма как да спреш измамите. Но попринцип се разнасят истинските измами, а не само съмненията. Оплачи се в полицията ако искаш. За българската работа колегата ти обясни какво имам предвит. Не се впрягай толкова, казваш че не става дума за линчуване. Ами ако всички мислехме като теб? Тогава найстина щеше май да стане така а? Жалко че админите са добрички, темата отдавна е за ключ.
Разбира се, че реализирана измама няма! Къде съм казал, че има?? Има лъжа и тя много вероятно е да е с цел опит за последваща измама. Това казах тук , ако не си го прочел :) Няма лошо и да се разгласи и лъжа в едни преговори за сделка, нали? А също и защо не вероятен опит за измама да се сподели. И не се оплаквам, нещо криво си разбрал ;)
За българската работа аз също обясних какво имам предвиД.Личното ми мнение , разбира се :)
Личното ми мнение е и , че ще е жалко, ако админите заключат темата и не изразят становището си по случая.
 
От: Продава се българска фейсбук страница с 15060 фена.

Много фенове на хитрата дама виждам май ?!?
Подкрепям baydan за труда, за времето също което е положил да покаже на съфорумците че трябва да се пазят от измамникът.
Подкрепям го и за това че не спира да се бори, и не се оставя каквото и да му говорите. Всеки един щеше да "Писна и реве по форумите" , не мисля че трябва изобщо да се заяждате с колегата, той не е направил сделката и не се оплаква. Пуснал е оплакване и ви споделя. Какво лошо имаше ?
А за мадамата карабина с пълна цеф ! Идва тук, лъже и маже да бодне някой лев от ВАС...защитавайте и красивият аватар, благодарято ви очаква.
Хайде Тайм Оф, рядко виждам тук свади.Не ми е кеф да гледам хора които се познават виртуално или реално да се дърлят.

Пс. Човек идиот става , Идиота човек НЕ
Те това се опитвам да кажа и обясня колегааа! И то по къртовски начин и на всеки поотделно :) И май се оказа сизифовски труда ми... жалкооо
 
От: Продава се българска фейсбук страница с 15060 фена.

Но какво. Според теб е по-интересно да занимаваш хората с всичката си лична комуникация с всеки с който си пишеш в форума. Също така, когато купуваш нещо е важно да задаваш въпроси който нямат нищо общо с продажбата и да обвиниш купувача в каквито и да е измислени неща които нямат нищо общо със сделката. И всичко това е с цел да получиш нещо безплатно или да не кажем направо да го откраднеш.
Хора като теб пречат и демотивират останалите потребители който са решили да продават или купуват в форума.
Ако си забелязал аз не те обиждам. Първо съм боклук, а после лъжкинче. Това може да ти струва скъпо. В форума има правила и незнам някой да те е наел или да иска от теб да огласяваш каквато и да била информация относно членовете на форума.

Добър ви ден млада госпожице,
тук запитвам вътрешният си глас, с надеждата да ми отговори за Колко специална се мислите...че аз не виждам да има нещо.
Идвате тук, пишете три мнения и започвате да лъжете и мажете за някви си 100 лева ? А не мислите ли че на вас може да ви излезе скъпо ? Защото доказателствата са налице, личните ви данни не са показани никъде а СРС с наглата ви личност.Супер некоректност от всяка гледна точка, допълвам и наглост - Огромна ! Идвате тук и лъжете хората с първите си постове ?!? Извинете ме , не искам да звуча грубо но - Гед да фак оут оф хиър
 
От: Продава се българска фейсбук страница с 15060 фена.

Добър ви ден млада госпожице,
тук запитвам вътрешният си глас, с надеждата да ми отговори за Колко специална се мислите...че аз не виждам да има нещо.
Идвате тук, пишете три мнения и започвате да лъжете и мажете за някви си 100 лева ? А не мислите ли че на вас може да ви излезе скъпо ? Защото доказателствата са налице, личните ви данни не са показани никъде а СРС с наглата ви личност.Супер некоректност от всяка гледна точка, допълвам и наглост - Огромна ! Идвате тук и лъжете хората с първите си постове ?!? Извинете ме , не искам да звуча грубо но - Гед да фак оут оф хиър

И ти ли си излъган, или ощетен с нещо? Ако е така сподели а не хули! А до госпожицата и защита или не мисля, че всеки изказал мнение според теб в нейна защита е напълно обективно и точно. До постовете като гледам не сте с много голяма разлика. ;)
 
От: Продава се българска фейсбук страница с 15060 фена.

Казах каквото имах да казвам, пропилявайки половин час от живота четейки за тази хубостница.
Не видях един да подкрепи човек, който стой повече от година всеки ден тук...А сега се налага да спамя с втори пост опитвайки се да обясня и на теб...чееее според мееееен .... Таааааази заслужава Бан! Да си отива в групичките и да баламосва сополанковците и лудите лелки с колажчета.Лично аз сега ще и репортна всичките страници, и ще се погрижа да се затрият.
Този пич го харесвам, чел съм му не един коментар, Уважете му труда че ви е показал червей ! Който червей след време можеше да да изсмуче и теб колега.
Излизам от темата и няма а се върна, надявам се да не видя някъде из другите теми този никнейм Съншайн или там....кво и да е . Благодаря
 
От: Продава се българска фейсбук страница с 15060 фена.

Много фенове на хитрата дама виждам май ?!?
Подкрепям baydan за труда, за времето също което е положил да покаже на съфорумците че трябва да се пазят от измамникът.
Подкрепям го и за това че не спира да се бори, и не се оставя каквото и да му говорите. Всеки един щеше да "Писна и реве по форумите" , не мисля че трябва изобщо да се заяждате с колегата, той не е направил сделката и не се оплаква. Пуснал е оплакване и ви споделя. Какво лошо имаше ?
А за мадамата карабина с пълна цеф ! Идва тук, лъже и маже да бодне някой лев от ВАС...защитавайте и красивият аватар, благодарято ви очаква.
Хайде Тайм Оф, рядко виждам тук свади.Не ми е кеф да гледам хора които се познават виртуално или реално да се дърлят.

Пс. Човек идиот става , Идиота човек НЕ

myselfmonev каза:
"Писна и реве по форумите"

В неговия случай така излиза. Макар че не е измамен. А за момичето какъв фен да и бъда, като дори за първи път, днес видях че изобщо има такова име във форума? Още не виждам какво толкова е станало? Ще взема накрая да купя тази станица, само и само да видим дали ще ме излъже. Май вече във форума трябва да има доверен посредник в екипа. КАто първо на него да се дават правата и парите, когато и двете лица дадът каквото ще таргуват той да и ги разменя. Просто не сте стигнали до съвместно съгласие, няма да прайте далаверата и толкова. Тва че не е имала положителен iTrader и се е опитала да послъже понеже не си и имал доверие, не означава че няма да ти даде права над страницата. Одеве твоето беше реване по форума за измама (в буквалния смисъл) сега вече е излагане. Стига вече де. Дайте да съберем пари и да пуснем реклама във всички известни, TV канали че е измамница и никой да не се занимава с нея, искате ли?
 
От: Продава се българска фейсбук страница с 15060 фена.

И аз не разбрах каква точно е измамата или лъжата в случая от страна на sunshine33. Продава една страница два пъти и това не е в разрез с никакви правила. Незнам защо е необходимо да се изпишат толкова много постове с обвинения и обиди от страна на Baydan. Вярно е че повечето мнения по-темата са в защита на продавача в сделката и аз също подкрепям позицията, че тя не е измамила никой.
 
От: Продава се българска фейсбук страница с 15060 фена.

Казах каквото имах да казвам, пропилявайки половин час от живота четейки за тази хубостница.
Не видях един да подкрепи човек, който стой повече от година всеки ден тук...А сега се налага да спамя с втори пост опитвайки се да обясня и на теб...чееее според мееееен .... Таааааази заслужава Бан! Да си отива в групичките и да баламосва сополанковците и лудите лелки с колажчета.Лично аз сега ще и репортна всичките страници, и ще се погрижа да се затрият.
Този пич го харесвам, чел съм му не един коментар, Уважете му труда че ви е показал червей ! Който червей след време можеше да да изсмуче и теб колега.
Излизам от темата и няма а се върна, надявам се да не видя някъде из другите теми този никнейм Съншайн или там....кво и да е . Благодаря

Не мога да разбера, ти пък защо съскаш толкова, като не е платена страницата?
 
От: Продава се българска фейсбук страница с 15060 фена.

Само един път да го мушнеш брои ли се за е*ане ?
Змиите съскат аз съм човек, и това ми е проблемна тема.Хора които лъжат в очите , после подмолничат клепат на калпаци без да си и признаят лошата постъпка...в живи обстоятелства падат я по гръб... я по врат, я по очи.Афектирах се по простата причина че никой не разбира колегата.Имало сделка нямало сделка...въпроса е принципен - Лъжат ли ме или не ме лъжат.Примера е следният, отивам да си купувам кола от гражданина Мунчо пуснал обява в сайт, иска ми той кинти и на другия ден ще ми даде колата....колата продавана препродавана братко и ония го хващам в лъжа. иска капаро сума Хикс. И после сядам аз и започвам да репортвам във сайта и кво ще видя ? 20 човека да ми казват - Абе аре бе, нали не си сключил сделката...Хора които лъжат ...повдига ми се ! И доколкото съм наясно с правилата на сайта, Не ТЯ да заплашва колегата ами тя би трябвало да е заплашена. Темата заключена и в бин-а и всичко по старо му. Сега червени и черни точки за тоя и за онзи. Дошъл съм тук да комуникирам, да черпя знания, да дам ако мога...Не и да МЕ лъжат,мен или други. Аз бях до тук наистина...извинявам се ако съм обидил някой - Не ми е цел ! (освен брюнетката, за нея вече казах - Карабина с пълна цеф)
 
От: Продава се българска фейсбук страница с 15060 фена.

В неговия случай така излиза. Макар че не е измамен. А за момичето какъв фен да и бъда, като дори за първи път, днес видях че изобщо има такова име във форума? Още не виждам какво толкова е станало? Ще взема накрая да купя тази станица, само и само да видим дали ще ме излъже. Май вече във форума трябва да има доверен посредник в екипа. КАто първо на него да се дават правата и парите, когато и двете лица дадът каквото ще таргуват той да и ги разменя. Просто не сте стигнали до съвместно съгласие, няма да прайте далаверата и толкова. Тва че не е имала положителен iTrader и се е опитала да послъже понеже не си и имал доверие, не означава че няма да ти даде права над страницата. Одеве твоето беше реване по форума за измама (в буквалния смисъл) сега вече е излагане. Стига вече де. Дайте да съберем пари и да пуснем реклама във всички известни, TV канали че е измамница и никой да не се занимава с нея, искате ли?
Ееее, ама нагло е вече колега! Колко пъти да казвам, че никъде не съм казал, че има измама бреее???? Некоректно е и нагло да твърдиш обратното! Хайде докажи го, и тогава го твърди и повтаряй! Казах, че ме излъга най-нагло и умишлено, заедно с жалкият и опит да прикрие факт и лъжата си!
А за тв каналите - до там нямашанс дастигне тя и да вирее там, за разлика от тук ;)
 
От: Продава се българска фейсбук страница с 15060 фена.

Само един път да го мушнеш брои ли се за е*ане ?
Змиите съскат аз съм човек, и това ми е проблемна тема.Хора които лъжат в очите , после подмолничат клепат на калпаци без да си и признаят лошата постъпка...в живи обстоятелства падат я по гръб... я по врат, я по очи.Афектирах се по простата причина че никой не разбира колегата.Имало сделка нямало сделка...въпроса е принципен - Лъжат ли ме или не ме лъжат.Примера е следният, отивам да си купувам кола от гражданина Мунчо пуснал обява в сайт, иска ми той кинти и на другия ден ще ми даде колата....колата продавана препродавана братко и ония го хващам в лъжа. иска капаро сума Хикс. И после сядам аз и започвам да репортвам във сайта и кво ще видя ? 20 човека да ми казват - Абе аре бе, нали не си сключил сделката...Хора които лъжат ...повдига ми се ! И доколкото съм наясно с правилата на сайта, Не ТЯ да заплашва колегата ами тя би трябвало да е заплашена. Темата заключена и в бин-а и всичко по старо му. Сега червени и черни точки за тоя и за онзи. Дошъл съм тук да комуникирам, да черпя знания, да дам ако мога...Не и да МЕ лъжат,мен или други. Аз бях до тук наистина...извинявам се ако съм обидил някой - Не ми е цел ! (освен брюнетката, за нея вече казах - Карабина с пълна цеф)

Като гледам никой не е имал за цел да обижда, но все пак си прав ако "го мушнеш брои ли се за е*ане", в случая мисля, че не на колегата ми е му.нат, а на колежката, така, че моля те следващия път отдели не 30 мин. за прочитане на темата, а 60 защото или не си разбрал ясно нещата или просто блъскаш постове за бройка.
И пак казвам без лоши чувства. Колегата и колежката в случая да си стиснат ръцете и да си се разберат помежду си. Ние не сме нито съд нито нещо подобно за да решаваме подобни съмнения за измами.
Да до уточня, ако имаше измама веднага бих подкрепил колегата, за това и не съм казал нещо лошо за никой, но при положение, че няма такава не виждам защо се палите толкова. Ако мислите, че по този начин нашата държава ще се оправи то не започвайте с форума защото тук са най-малките измами и лъжи ами се погрижете да ги няма някъде където са огромни, преди да стигнете до тук!
 
От: Продава се българска фейсбук страница с 15060 фена.

И аз не разбрах каква точно е измамата или лъжата в случая от страна на sunshine33. Продава една страница два пъти и това не е в разрез с никакви правила. Незнам защо е необходимо да се изпишат толкова много постове с обвинения и обиди от страна на Baydan. Вярно е че повечето мнения по-темата са в защита на продавача в сделката и аз също подкрепям позицията, че тя не е измамила никой.
Продължавам да се изумявам от такива писания колеги!!?? Как да не е в разрез с никакви правила да продадеш една и съща стока два пъти??? Как не разбра кое е лъжата?? Прочети пак първия ми пост... като я питам за продажбата на коя страница и е даден положителен айтрейдър и в коя тема е била сделката - разбра ли какво ми отговори ? Посочи ми темата, в която е продавала същата страничка, която продава и на мен , а ме излъга, че там е продавала и продала друга! И си мислеше, че не съм го разбрал и няма и даразбера и в същия момент си изтри от въпросната тема линка към въпросната страничка - погледни пак първите два скрийншота и часовете и минутите там! Но за нейно съжаление, и от бързане да трие линка , не беше забелязала, че два поста по-надолу в темата и друг потребител беше посочил за коя страничка иде реч и, че в описанието е даден линка ;)
 
От: Продава се българска фейсбук страница с 15060 фена.

myselfmonev каза:
Само един път да го мушнеш брои ли се за е*ане ?

Не, не се брои, колкото и да го мушкаш, няма да се изтърка.
Хора лъжат всеки ден, и всеки, и то къде къде за по сериозни неща, тях кво да ги правим?
И аз мразя лъжата, но това не е начина. Заприличахте на циганките по пазара, който пищят като и крадът от сергийте.
Е това вече отдавна си е и БЪЛГАРСКА работа. И си стоя зад думите: ЧЕ БЪЛГАРИНЪТ Е ИНТРИГАНТ И ЦИРКАДЖИЯ!!!
Голям проблем стана... Тази лъжкиня ощети цяла България.. Не я е и срам!
 
От: Продава се българска фейсбук страница с 15060 фена.

Ееее, ама нагло е вече колега! Колко пъти да казвам, че никъде не съм казал, че има измама бреее???? Некоректно е и нагло да твърдиш обратното! Хайде докажи го, и тогава го твърди и повтаряй! Казах, че ме излъга най-нагло и умишлено, заедно с жалкият и опит да прикрие факт и лъжата си!
А за тв каналите - до там нямашанс дастигне тя и да вирее там, за разлика от тук ;)

В случея, след толкова плюене, излиза че все едно си измамен жестоко, за това пиша така. Това че се е опитала да те метне, кой го интересува? това няма значение. Да отворим тема и всеки в нея да пише за този който се е опитал да го излъже ли? Нямаш основателни доказателства че ще се окаже некоректна и само ще вземе парите, такаче какво толкова искаш? Възмездие? Кажи поне какво искаш още, вече всички разбраха че е лъжец. Друго?
 
От: Продава се българска фейсбук страница с 15060 фена.

Не, не се брои, колкото и да го мушкаш, няма да се изтърка.
Хора лъжат всеки ден, и всеки, и то къде къде за по сериозни неща, тях кво да ги правим?
И аз мразя лъжата, но това не е начина. Заприличахте на циганките по пазара, който пищят като и крадът от сергийте.
Е това вече отдавна си е и БЪЛГАРСКА работа. И си стоя зад думите: ЧЕ БЪЛГАРИНЪТ Е ИНТРИГАНТ И ЦИРКАДЖИЯ!!!
Голям проблем стана... Тази лъжкиня ощети цяла България.. Не я е и срам!
Интриганство и циркаджийство е да изопачаваш очевадни факти - в случая преднамерената лъжа и жалкият опит да я прикрие!
Лъжата само на думи ли я мразиш? Хайде научи и поучи ни какъв е начина ;)
Да, явно стана голям проблем и той не е дали ме е излъгала тази пикла! Голям проблем е , че не осъзнавате защо отворих дума за това!
Жалко, жалко, мноого жалко за вас младежи и деца!
 
От: Продава се българска фейсбук страница с 15060 фена.

В случея, след толкова плюене, излиза че все едно си измамен жестоко, за това пиша така. Това че се е опитала да те метне, кой го интересува? това няма значение. Да отворим тема и всеки в нея да пише за този който се е опитал да го излъже ли? Нямаш основателни доказателства че ще се окаже некоректна и само ще вземе парите, такаче какво толкова искаш? Възмездие? Кажи поне какво искаш още, вече всички разбраха че е лъжец. Друго?
Не след толкова плюене, а след твоето многократно преиначаване на думите ми!
Щом не те интересува, че е опитнала да ме метне - жалко за теб!
Ако пък наистинаси осъзнал, че е преднамерена лъжкиня с евентуална цел за измама - радвам се, това е целта ми.
 
От: Продава се българска фейсбук страница с 15060 фена.

Дано хората видят скрииншотите по-добре за да разберат, че в случая ме заплашваше с този сапунен сериал във форума с цел да ме изнудииш да ти прехвърля страницата. Така ще им стане ясно, защо в момента четат тази тема. Цирка ти го видях и аз и целия форум и не се страхувам от него. Надявам, се че написа достатъчно днес, защото само това ще получиш като някакво удовлетворение от случващото се в момента.
 

Горе