Продава се: Продава се домейн - перфектно име

От: Продава се домейн - перфектно име

Абе за тоя домейн имаше една голяма тема дето сега немога да намеря. Та ако не си същия значи на тебе са ти го пробутали.


Не зная за тема, но е регистриран от мен.
 
От: Продава се домейн - перфектно име

Само да попитам какво гарантира домейна - продавалник си е марка и какво им пречи да го вземат ?


Не съм сигурен дали изобщо е регистриран като марка. Това което съм открил до момента че имат регистриран само домейна ком.


От около 20на минути ровене излиза само домейна като техен. За търговска марка никъде няма информация. Дори в няколко сайта за проверка на марки не намира резултатти за марка Продавалник
 
Последно редактирано:
От: Продава се домейн - перфектно име

Това инфото от годади за 3.15$ ли е, че не съм чекнал:). Давам ти 10$ и бягаш да пиеш една жива бира:)
 
От: Продава се домейн - перфектно име

Това инфото от годади за 3.15$ ли е, че не съм чекнал:). Давам ти 10$ и бягаш да пиеш една жива бира:)


Първоначалната цена на даден продукт няма никакво значение. Цената му е такава за каквато може му се вземе. А в сегашната ситуация дори е ниска.
 
От: Продава се домейн - перфектно име

Първоначалната цена на даден продукт няма никакво значение. Цената му е такава за каквато може му се вземе. А в сегашната ситуация дори е ниска.

Приятел защо не започнеш свой проект с този домейн, или нямаш време да се занимаваш, защото много работиш или си започнал други проекти и затова го продаваш на безценица? Щях да го взема за толкова малко пари, но и аз като теб съм много зает и няма да мога. Успех ти желая, определено си заслужава
 
От: Продава се домейн - перфектно име

Приятел защо не започнеш свой проект с този домейн, или нямаш време да се занимаваш, защото много работиш или си започнал други проекти и затова го продаваш на безценица? Щях да го взема за толкова малко пари, но и аз като теб съм много зает и няма да мога. Успех ти желая, определено си заслужава

Точно защото имам много мой неща и ако започна и нов прокет няма да я докарам до никъде. Вместо да мухлясва при мен и да го ползвам само за редирект някой може да създаде нещо успешно.
 
От: Продава се домейн - перфектно име

Абе за тоя домейн имаше една голяма тема дето сега немога да намеря. Та ако не си същия значи на тебе са ти го пробутали.

Да имаше такава тема която я няма вече.Говориш за PRODAVALNIK.ORG....:) Стигна се до извода че за обяви не става домейна. Има права, патент и разни дрън дрън такива. Домейна става за друго ниши. И сайта с домейна се продаваше за 250 ако не се лъжа
 
От: Продава се домейн - перфектно име

6000лв, ти не си добре! За 6 000 лева, мога да си купя акции от някой сайт и да печеля поне, а това нищо не гарантира, този смешен домейн не повече от СМС 2,40 и то при положение, чего дадеш с хостинг. Смешна обява, не я приемам на сериозно, за това пиша такъв коментар. ;)
 
От: Продава се домейн - перфектно име

6000лв, ти не си добре! За 6 000 лева, мога да си купя акции от някой сайт и да печеля поне, а това нищо не гарантира, този смешен домейн не повече от СМС 2,40 и то при положение, чего дадеш с хостинг. Смешна обява, не я приемам на сериозно, за това пиша такъв коментар. ;)

Шегаджия. Има 3 вида онлайн бизнес за този домейн от които можеда вадиш минимум 500-1000 лв на месец при това без да е сайт за обяви. Една от възможностите дори няма аналог в България.

За пореден пyт се убеждавам колко много куца креативноста на някой потребители
 
От: Продава се домейн - перфектно име

Абстрахирайте се от .инфо. Отдавна няма значение това, а може би никога не е имало.

Това въобще не е вярно и скоро няма да бъде!!! Не вярвам, че тук има хора, които могат да си помислят подобно нещо!
Може ли доказателства на това невярно твърдение, че top-level домейнът няма значение?

Колкото до .com домейните, още дълго ще са предпочитани от потребителите, като след тях са само country code top-level домейните,
та затова и тези домейни допадат на инвеститорите. Всичките .net, .biz, пък да не говорим за .info, са доста по назад,
особено като говорим за случаи, в които има същия домейн с .com или .bg например.

P.S. А да кажеш, че top-level домейнът никога е нямал значение, е просто................
 
От: Продава се домейн - перфектно име

Поради липса на интерес за домейне е вдигната цената с 1000 лв. :shock:
 
От: Продава се домейн - перфектно име

prodavalnik.me е свободен за регистрация, който желае може да си го вземе за 40 кинта и да почва да прави хилядарки :)
 
От: Продава се домейн - перфектно име

Prodavalnik хвърлиха страшно много пари да го лансират това име и да стане познато. Ако наистина си сменят името (щото това според мен е пълна глупост да хвърлиш стотици хиляди левове и изведнъж да захвърлиш всичко)
това значи, че това име вече не ги интересува... Така, че няма да се учудя като изтече реситрацията да падне и .com домейна...

Наистина ли ги смяташ за толкова тъпи? Просто всички подобни сайтове на olx им се сменя името, с разширението на съответната страна. Не мисля, че ще пуснат домейна ей така, ще си редиректва потребители, които още не знаят за смяната на името. Сори за спама, обаче в днешно време името на един домейн не струва нищо, а бранда. Успех все пак на колегата с продажбата
 
От: Продава се домейн - перфектно име

Това въобще не е вярно и скоро няма да бъде!!! Не вярвам, че тук има хора, които могат да си помислят подобно нещо!
Може ли доказателства на това невярно твърдение, че top-level домейнът няма значение?

Колкото до .com домейните, още дълго ще са предпочитани от потребителите, като след тях са само country code top-level домейните,
та затова и тези домейни допадат на инвеститорите. Всичките .net, .biz, пък да не говорим за .info, са доста по назад,
особено като говорим за случаи, в които има същия домейн с .com или .bg например.

P.S. А да кажеш, че top-level домейнът никога е нямал значение, е просто................

Разбира се, че няма значение. Нито на Г, нито на потребителите им дреме. Напиши в Г - светещи душове и кажи на мен и на колегите какви са двата сайта на позиция 1 и 2.

Може да опиташ съсщо и със"спортен арбалет","възглавничка за път","LED Свещи","Комплект тарамбуки" или само"Тарамбуки" навсякъде излиата първоя сайтове .инфо сед платените реклами ако има такива разбира се. Мога да ти дам още примери, но е безсмислено
 
Последно редактирано:
От: От: Продава се домейн - перфектно име

Наистина ли ги смяташ за толкова тъпи? Просто всички подобни сайтове на olx им се сменя името, с разширението на съответната страна. Не мисля, че ще пуснат домейна ей така, ще си редиректва потребители, които още не знаят за смяната на името. Сори за спама, обаче в днешно време името на един домейн не струва нищо, а бранда. Успех все пак на колегата с продажбата

Това е страшна простотия от където и да го погледнеш... Това е все едно да вземеш един куфар с половин милион да излезеш на терасата и да вземеш да си хвърляш...
 
От: От: Продава се домейн - перфектно име

Това е страшна простотия от където и да го погледнеш... Това е все едно да вземеш един куфар с половин милион да излезеш на терасата и да вземеш да си хвърляш...

Тук говорим за цялостна стратегия на компанията, която иска да наложи бранда си в световен мащаб. Колко да е простотия, едва ли пасат трева хората щом държат сайтове за обяви в над 100 държави.
 
От: Продава се домейн - перфектно име

колега , последно каква е цената, но ми се струва станно, казваш че спокойно може да вади по 500 -1000 на месец, но как ?
 
От: Продава се домейн - перфектно име

..светещи душове, "спортен арбалет","възглавничка за път","LED Свещи","Комплект тарамбуки" или само"Тарамбуки"...

На интересен ли се правиш? Тук не говорим, че някой решил да оптимизира например "светещи тарамбуки" за .info домейн и стигнал до 1 място!!!
Твоят, оценен на 6000 лева продавалник, за какво точно е оптимизиран? Аз ще ти отговоря, за нищо! И никой баламурник няма да седне да пише в браузъра - prodavalnik.инфо!
Даже и да оптимизираш, потребителите ще си пишат .com, който пък ще ги редиректва към OLX и те така. Ще носиш трафик на olx и ще си мислиш, че с един смешен домейн, си хванал господ за шлифера.

И както каза колега по-горе - prodavalnik.me е свободен, та с 40 лева, а не с 6000, може да почвате да правите хилядарки!

Колкото до нещата, които си написал, много ясно, че може да си купиш и adskfaksdflkasdfmlksamfaldf.biz и пак да го класираш на първо място по например "ям люти чушки"! И к'во от т'ва??????
 
От: Продава се домейн - перфектно име

колега , последно каква е цената, но ми се струва станно, казваш че спокойно може да вади по 500 -1000 на месец, но как ?


Цената е 5 000 лв може да има лек коментар. Без да е дори сайт за обяви каквато е първата асоциация става за: аукцион, мултивендор система ( не магазини под наем), сайт за търговия на едро, информационен сайт за онлайн търговия в БГ и света. Доходи освен от любимити ви на всички реклами е възможно да има от: абонаменти, такси и различни смс функции според сайта и системата кояото си изградите
 

Горе