Продава се: Продава се домейн - перфектно име

От: Продава се домейн - перфектно име

Хайде джедай предриемачи къде сте? Домейн като слънце, идей ви нахвърлях перфектни. Не губете време и пари :)
 
От: Продава се домейн - перфектно име

Моето лично мнение е, че домейна ти не струва повече от 50 лева, но ти вероятно ще ме опровергаеш с десетките оферти които си получил до момента. Освен това има регистрирана марка "Продавалник" до 2020-та година, така че аз лично много бих внимавал преди да се набутам 50 кинта :)
 
От: Продава се домейн - перфектно име

Моето лично мнение е, че домейна ти не струва повече от 50 лева, но ти вероятно ще ме опровергаеш с десетките оферти които си получил до момента. Освен това има регистрирана марка "Продавалник" до 2020-та година, така че аз лично много бих внимавал преди да се набутам 50 кинта :)

Има платен домейн .ком до 2020. Марка така и не открих регистрирана и никой не дава доказвателства за съществунаето и. Както казах предишен пост един продукт струва толкова за колкото може да се продаде. Нещо с кеот може да изкварваш минимум 500-1000 лв месечно не струва 50 лв.

Нямам никакво желаение да опровергавам някой в нещо. Темата е за продаване на домейна и всеки е свободен да сподели мнението си за ефектноста или цената му.
 
От: Продава се домейн - перфектно име

Има платен домейн .ком до 2020. Марка така и не открих регистрирана и никой не дава доказвателства за съществунаето и. Както казах предишен пост един продукт струва толкова за колкото може да се продаде. Нещо с кеот може да изкварваш минимум 500-1000 лв месечно не струва 50 лв.

Нямам никакво желаение да опровергавам някой в нещо. Темата е за продаване на домейна и всеки е свободен да сподели мнението си за ефектноста или цената му.

Ако имаш идеи за развитието му, продай го заедно с тях...
 
От: Продава се домейн - перфектно име

Ако имаш идеи за развитието му, продай го заедно с тях...

Трябва поне малка част от дадена идея да е реализирана. Но за съжаление мама не ме родила октопод и имам само две пипала :)
 
От: Продава се домейн - перфектно име

Марка така и не открих регистрирана и никой не дава доказвателства за съществунаето и.

Ето я марката. Не е толкова трудно да се потърси в сайта на патентното ведомство (bpo.bg).
7238319m.png


Разбирай го така: в момента в който потенциалния купувач започне да прави повече от 50лв на месец ще го натиснат холандските адвокати :)
 
От: Продава се домейн - перфектно име

Ето я марката. Не е толкова трудно да се потърси в сайта на патентното ведомство (bpo.bg).
7238319m.png


Разбирай го така: в момента в който потенциалния купувач започне да прави повече от 50лв на месец ще го натиснат холандските адвокати :)


Разбирам го добре аз. Както казах не можахда открия до сега както и в момента сайта на bpo.bg не ми зарежда.
Но все пак благодаря за информацията
 
От: Продава се домейн - перфектно име

Нищо лично към никого, нито към никой, но, ако можеш да направиш уеб сайт, който да вади по 500-1000 лева на месец чисти пари, не бих тръгнал да продавам тази ниша..
Най-малкото, което е, можеш да си наемеш ортак и да се разбереш с него за определена сума или процент да ти развие сайта, или да си го развиете двамата и да си печелите чисти тези пари..

Кой в 21 век в БЪЛГАРИЯ отказва 500-1000 лева на месец с "минимални" усилия, както си казал в темата ? :)

Успех! ;)
 
От: Продава се домейн - перфектно име

Ето я марката. Не е толкова трудно да се потърси в сайта на патентното ведомство (bpo.bg).
7238319m.png


Разбирай го така: в момента в който потенциалния купувач започне да прави повече от 50лв на месец ще го натиснат холандските адвокати :)

Значи, този домейн не може да се ползва за обяви или за всичко
 
От: Продава се домейн - перфектно име

Нищо лично към никого, нито към никой, но, ако можеш да направиш уеб сайт, който да вади по 500-1000 лева на месец чисти пари, не бих тръгнал да продавам тази ниша..
Най-малкото, което е, можеш да си наемеш ортак и да се разбереш с него за определена сума или процент да ти развие сайта, или да си го развиете двамата и да си печелите чисти тези пари..

Кой в 21 век в БЪЛГАРИЯ отказва 500-1000 лева на месец с "минимални" усилия, както си казал в темата ? :)

Успех! ;)

Така е разбира се. Но обслужването на 5 онлайн магазина + няколко други проект едва ще ми помогне да да развия нов проект до добро ниво. А това с наемането на ортак вече го избягвам след 2 доста интересни опита.
 
От: Продава се домейн - перфектно име

Домейна става, но не и за обяви. Ако го направиш за Снимки например няма да имаш грижи според мен. Плюс това каквото и да спретнеш не си струва да се занимават с нещо различно от нишата. Каквото и да спретнеш за 6/7к можеш да си изградиш сайт с добро име поне за начало. Задръж домейна и си направи нещо друго - примерно сателитка:) или нещо което да ти бъде полезно.
 
От: Продава се домейн - перфектно име

То пък ако е за снимки няма да се върже с името на домейна, май си прав че най добро решение е да си го запази и да го върже към магазинчето
 
От: Продава се домейн - перфектно име

То пък ако е за снимки няма да се върже с името на домейна, май си прав че най добро решение е да си го запази и да го върже към магазинчето

Таква му беше първоначалната идея.
 
От: Продава се домейн - перфектно име

Ха ха след като си смениха името с този домейн може само да се избършеш отзад. Даже и да бяха още с това име цената е доста смешна и преувеличена !
 
От: Продава се домейн - перфектно име

Обожавам когато в теми каот тази се появяват гранде предриемачи и умуват върху цената на домейна, сайта, системата, скрипта, банера и т.н. Едно нещо струва толкова за колкото може да се продаде 1 лв или 10 000 000 лв
 
От: Продава се домейн - перфектно име

Ха ха след като си смениха името с този домейн може само да се избършеш отзад. Даже и да бяха още с това име цената е доста смешна и преувеличена !

г-н Колев не зная цената колко е смешна. Имам спомен обаче за ваша молба към мен да ви изпращам потребители от мойте сайтове :) успех с бизнеса. За предриемач имате учудващо малко креативност....
 

Горе