Продава се доходоносен онлайн Бизнес "Добавяне на фенове"

От: Продава се доходоносен онлайн Бизнес "Добавяне на фенове"

Как кой виж в подписа на автора :)

Към автора За да искате 30 бона и да има поне някакъв минимален интерес към офертата без да издавате доходите си поне пуснете посещенията на сайта си.
 
От: Продава се доходоносен онлайн Бизнес "Добавяне на фенове"

Не че се меся, но за 30к може доста странци с по стотици хиляди фена, нещо прекалено надценана ми се вижда

Това е така защото не си си сверил цените с тези на държавата. До колкото си спомням държавата беше платила с наши пари 50к за фен страница с има-няма 10 фена :)
 
От: Продава се доходоносен онлайн Бизнес "Добавяне на фенове"

Е много оригинално няма що бодирок, е ок нямам силата на д-вата така че ще го оценя по пазарен принцип и бъдещи потоци, е на такава цена от 30к отказвам, с една нула корекция ще си помисля :D
 
От: Продава се доходоносен онлайн Бизнес "Добавяне на фенове"

Това е така защото не си си сверил цените с тези на държавата. До колкото си спомням държавата беше платила с наши пари 50к за фен страница с има-няма 10 фена :)
Тъкмо щях да посъветвам продавачката да не става повече за посмешище тук, а направо да пише на министър Найденов , там може и повече от 30К да договори :lol:
 
От: Продава се доходоносен онлайн Бизнес "Добавяне на фенове"

Е добре , аз имам около 280 000 бг и милион и 300 000 чужди , за колко да ги продам ?
 

Горе