Продава се доходоносен онлайн Бизнес "Добавяне на фенове"

Tedi_84

Active Member
Рейтинг - 100%
15   0   0
Привет, тъй като се насочваме към онлайн магазини решихме да продадем бизнеса с който се занимаваме в момента.

Добавяне на фенове във Facebook страници включващ:

1. Уеб сайт

2. Facebook профил /60 000/ абоната

3. Facebook страница /55 000/ фена

4. Skype акаунт със 120 клиента

5. Email акаунт със всички контакти

6. CMS за управление на скрипта

7. Система за мониторинг на скрипта

Бизнеса има стабилни доходи, които мога да кажа само на сериозни хора на ЛС.

Цена: 30 000 лв. Като сделката задължително ще се извърши пред нотариус в Пловдив!

Няколко снимки:

Вход в системата:

vhod.jpg

Първа страница на системата (тук се визуализира последната страница в която се добавя)

nachalo.jpg

Меню за генериране на нов линк (който ще бъде публикуван)

novlink.jpg

Меню "генериран линк" (копиране на готовия линк)

generiranelink.jpg

Меню "линкове" (публикуваните линкове и техните посещения)

generiranilinkove.jpg

Меню "редактирай линк" (редактиране на готов линк)

menuredaktirai.jpg

За контакт: 0898 62 87 89
 
Последно редактирано:
От: Продава се доходоносен онлайн Бизнес "Добавяне на фенове"

Цена: 30 000 лв. Като зделката задължително ще се извърши пред нотариус в Пловдив!

Зделката ли?
 
От: Продава се доходоносен онлайн Бизнес "Добавяне на фенове"

30 000????? Колко мога да изкарам за една година от това?
 
От: Продава се доходоносен онлайн Бизнес "Добавяне на фенове"

Предполагам, че се е объркало момичето. Лошото е, че и 3000 са много, а две числа добавени по грешка...си е резил. Да не би това да е брой фенове на нещо?
 
От: Продава се доходоносен онлайн Бизнес "Добавяне на фенове"

Хайде моля Ви, ако не сте заинтересовани да запазите коментарите за себе си.
 
От: Продава се доходоносен онлайн Бизнес "Добавяне на фенове"

Заинтересован съм да има реални оферти тук и следователно продавачи и купувачи. Колегата по-горе те попита - за една година колко може да възвърне. Или ще кажеш - зависи от него?
 
От: Продава се доходоносен онлайн Бизнес "Добавяне на фенове"

Обясни какво представлява скрипта, фейсбук затяга автоматичните си системи и скоро може въобще да не действа, каква гаранция има този който го купи, че всичко ще работи дълго време?
 
От: Продава се доходоносен онлайн Бизнес "Добавяне на фенове"

Каква гаранция има, ако купиш магазин че няма да фалира след 6 месеца? Имаме достатъчно клиенти и цената може да се възвърне за година. Мисля, че съм достатъчно ясна. В темата има телефон за връзка, който го интересува може да звънне за повече информация. Обяснения тук няма да давам.
 
От: Продава се доходоносен онлайн Бизнес "Добавяне на фенове"

Привет,

Неискам да спамя темата, найстина имам интерес, ако успееш да ме обедиш, че ще си възвърна въпросната инвестиция..., ако ми покажеш месечни доходи, който да ме обедят, да го взема този бизнес, може да се договорим.

Пиши на ЛС...
 
От: Продава се доходоносен онлайн Бизнес "Добавяне на фенове"

Едно е фалиране, друго е да зависиш от Facebook - не толерира тези начини за бързо добавяне на фенове следователно във всеки един момент ти рискуваш да ти изтрият всички профили със фб страници и т.н. или поне да ги забранят за много дълго време.
 
От: Продава се доходоносен онлайн Бизнес "Добавяне на фенове"

Каква гаранция има, ако купиш магазин че няма да фалира след 6 месеца? Имаме достатъчно клиенти и цената може да се възвърне за година. Мисля, че съм достатъчно ясна. В темата има телефон за връзка, който го интересува може да звънне за повече информация. Обяснения тук няма да давам.

Когато купувам магазин, знам какво купувам за 30 000 лева ( стока, оборудване и т.н ), тук аз не нанамирам стока за 30 000 лева, ако ми кажеш какво взимам за 30 000, ще се разберем... но отговор, тука информация няма да давам, не ме задоволява!
 
От: Продава се доходоносен онлайн Бизнес "Добавяне на фенове"

Едно е фалиране, друго е да зависиш от Facebook - не толерира тези начини за бързо добавяне на фенове следователно във всеки един момент ти рискуваш да ти изтрият всички профили със фб страници и т.н. или поне да ги забранят за много дълго време.

Разбира се, че е така и ние не го крием това. Както във всяко нещо така и тук има риск.
 
От: Продава се доходоносен онлайн Бизнес "Добавяне на фенове"

Ако един магазин, не се развива добре... аз мога да му продам поне стоката и оборудването, тук какво да продам, ако ми изтрият и егн-то...?!
 
От: Продава се доходоносен онлайн Бизнес "Добавяне на фенове"

Не че се меся, но за 30к може доста странци с по стотици хиляди фена, нещо прекалено надценана ми се вижда и утря фейса като промени условията се гори - голям риск.

Я кажи колко са ти приходите и разходите на месец?
 
От: Продава се доходоносен онлайн Бизнес "Добавяне на фенове"

само 750 000 фена и сте на 0 - това е по техния сайт пакет от 1000 за 40 кинта
 
От: Продава се доходоносен онлайн Бизнес "Добавяне на фенове"

1) Искана цена 30к лв.
2) Твърдите, че за 1 година се избиват вложените пари
3) 3000 фена струват 50лв. (ваша обява тук във форума)

600 пакета трябва да се продадат за 1 година, за да се изпълни точка 2. Тъй като фейбук гледа лошо на масово добавяне наведнъж, а и в сайта ви пише че са нужни до 7 дни ще трябва да се продават грубо по 12 пакета на ден и това без да отчитаме падането на цената на пакет за 3 дни за 30лв!

Колко продажби се правят на ден?


------------ офтопик
@pepo_99 явно не следиш новите им цени ;)
 
От: Продава се доходоносен онлайн Бизнес "Добавяне на фенове"

Колеги това е цената.
Можем да предоставим списъци със страниците, датите които са приети, пакета който е поръчан, както и достъп до платежните ни средства единствено на лична среща с евентуален купувач. Нямам намерение да споря с никой!
 
От: Продава се доходоносен онлайн Бизнес "Добавяне на фенове"

Голяма забава е тая тема:

Привет, тъй като се насочваме към онлайн магазини решихме да продадем бизнеса с който се занимаваме в момента.
Що бре, за онлайн магазините не ви ли трябва трафик?

Като цяло, няма да си играя да пиша много - цялата тема е мега смешна. С тая мизерна страничка и профилче не могат да се добавят никакви сериозни бройки фенове, да не говорим че страницата е само една. Другото са някакви сайтове, цмс-и, системи за мониторинг на цмс-ите и системи за системите за мониторинг на системите за мониторинг :lol:
Сигурен съм, че системата не е авторска (те не казват, че е), а е нълната от някакъв западен скрипт. Въобще трагедия.

Ако авторът иска да ме обори да покаже най-голямата страница, която е напълнил с тая система. Да не говорим, че скрийншотовете показват някакви 500-1000 импресии на линк, не виждам никъде как се добавят тия фенове?

Ако бизнесът е толкова вървежен, защо не сме го чували. Тук не съм забелязал да има тема от авторката. Кой е сайта?
 

Горе