Продава се разработен онлайн магазин за бижута

vezirov

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте, Продава се разработен онлайн магазин за бижута. В офертата ще опиша подробно най-важните неща за него.

Домейна е на около 3 години и е .com

Facebook страница с почти 3000 (реални 100%) фена и нарастват.

Правено е частично сео, иска още малко. Трафик на ден от 100 до 200 човека, поръчки от 1 да 4 на ден. Печалба на месец от 400 до 700 лв.
Трафика в момента е спрян.

Магазина НЕ е работил с дробшипинг или подобни (което може да увеличи печалбите)
Продава се със стоката, в момента налична стока за около 700 лв.

Магазина може лесно да се разработи до едно много добро ниво.
Предполагам, че не съм дал много инфо, но това при интерес ще се обсъди.

Цената ще е по договаряне, но като се има предвид и стоката в магазина много моля само сериозни хора да пишат на лични.

Благодаря
 
От: Продава се разработен онлайн магазин за бижута

Пълна ти е пощата, прати ми ако обичаш името на магазина и по кои думи се класира
 
От: Продава се разработен онлайн магазин за бижута

Прати и на мен повече инфо на лично.
 
От: Продава се разработен онлайн магазин за бижута

Как да разбирам, че сега е спрян трафика? Google минава и вижда, че сайта го няма и после го пуска новият собственик и чака 4 поръчки на ден?
Не хейтя аз съм от сериозните тука всеки, който е работил с мен може да ти потвърди освен това нишата ми е близка и с лекота мога да го взема и развия сайта. Но това със спреният сайт много ми светва червено... освен това със 700 лв. наличности ли я кара бизнеса и прави по 700 лв. печалба...

Можеш все пак да ме ориентираш в цената на сайта.
 
От: Продава се разработен онлайн магазин за бижута

Сигурно онлайн магазина вече не е онлайн и затова му е спрян трафика и не показва сайта, ами чака да му се молят
Не мога да разбера защо не се пускат обявите за продажба с пълна информация, ами все на уше, ще се пазарим
 
От: Продава се разработен онлайн магазин за бижута

Е как,колегата е казал "В офертата ще опиша подробно най-важните неща за него."

Според мен най-важното в офертата към момента е "Трафика в момента е спрян."Само ако може някой да ме светне как точно се спира и пуска трафик?Сигурно се ползва скрит бутон :)

Въпреки всичко успех с продажбата и подробната информация за магазина :)
 
От: Продава се разработен онлайн магазин за бижута

Има бутон... да се затвори сайта... което според мен неминуемо води до сериозни загуби за развит сайт с продажби.
 
От: Продава се разработен онлайн магазин за бижута

Здравейте, ако може на ЛС да ми пратите линк към сайта и да ми кажете, след направеното SEO как се класира сайта и по кои ключови думи, за да си напраавя сметката. Поздрави! :)
 
От: Продава се разработен онлайн магазин за бижута

Прати и на мен
 
От: Продава се разработен онлайн магазин за бижута

Бе и аз си комуникирах с него и разбрах, че човека или не ги разбира нещата или се прави на дръж ми шапката, щот вика махнал GA и WMT на сайта, за да спре трафика и да не му звънят за поръчки. :)


Е как,колегата е казал "В офертата ще опиша подробно най-важните неща за него."

Според мен най-важното в офертата към момента е "Трафика в момента е спрян."Само ако може някой да ме светне как точно се спира и пуска трафик?Сигурно се ползва скрит бутон :)

Въпреки всичко успех с продажбата и подробната информация за магазина :)
 

Горе