Продава се сайт за кино, филми и трейлъри

angeldimit

Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Здравейте,

продавам kinofen.com – сайт за кино, трейлъри и филми.

Предоставям Ви данни за сайта, за да предобиете представя за продукта:
- системата и дизайна са авторски (за регистрациите е използван съвсем проста готовоа система за основа, колкото да не се почва от нулата).
- след регистрация всеки има в ъзможността да си създаде своя уникална колекция от любими филми, артисти и др.
- сайтът има и страница с класации – най-посещаеми филми, артисти, най-активни потребители (за тази част имам идеи, които бих споделил при интересна евентуалния нов собственик)
- PR 3 - няма закупени линкове в други сайтове, няма приходи от реклама, защото такава все още не е поставяна.
- 5 970 индексирани страници
- не е работено много върху SEO-то на сайта – регистриран е в някои български директории, има линкове в няколко български блога и сайта.
- архивът включва 5,264 филма, 1,768 трейлъра и близо 500 артиста
- ниска посещаемост - около 100-200 уникални на ден. Не мога да предложа Google Analytics, само tyxo - tyxo.
- близо 300 регистрирани потребители
- сайтът няма администраторски панел – възможност за създаването на такъв след евентуална покупка от Ваша страна (+100 лева)

Началната цена е 900 лева. При интерес от повече лица ще се организира търг.

* възможност за поддръжка от моя страна след евентуална покупка

За повече информация отностно посещения, бази данни или каквото друго Ви хрумне, пишете ми ЛС тук или на имейл angeldimit [ at ] gmail.com. С удоволствие ще отговоря на всички.

Поздрави,
Ангел Димитров
 
От: Продава се сайт за кино, филми и трейлъри

Нова цена: 750 лева

Ако не намеря купувач, сайтът няма да бъде продаден.
 
От: Продава се сайт за кино, филми и трейлъри

Налага се да сваля още цената, може би за последно вече.

Нова цена: 650 лева
 
От: Продава се сайт за кино, филми и трейлъри

и за какво да ги дам тия пари как ще си ги върна?
 
От: Продава се сайт за кино, филми и трейлъри

Това не е моя работа, аз продавам разработен сайт.
Всеки сам може да си прецени за колко време и как ще си върне инвестицията.
 
От: Продава се сайт за кино, филми и трейлъри

и за какво да ги дам тия пари как ще си ги върна?

Понеже познавам човека, макар и виртуално, го препоръчвам за партньор. към webstil: ето например как може да си избиеш парите.

Сайтът е с уникална система, писана за него, и доста добро съдържание. Инвестираш малко в популяризация (форум, мейлинг и т.н.), продажба на линкове, адсенсове и изитрейдър. Tip: Използваш адуордс за популяризация (три-четири ваучера са добра идея, тук доста хора, включително и аз, имаме свободни).

Би трябвало за около 12-14 месеца да си на чисто и да почнеш да печелиш по малко.
 
От: От: Продава се сайт за кино, филми и трейлъри

Понеже познавам човека, макар и виртуално, го препоръчвам за партньор. към webstil: ето например как може да си избиеш парите.

Сайтът е с уникална система, писана за него, и доста добро съдържание. Инвестираш малко в популяризация (форум, мейлинг и т.н.), продажба на линкове, адсенсове и изитрейдър. Tip: Използваш адуордс за популяризация (три-четири ваучера са добра идея, тук доста хора, включително и аз, имаме свободни).

Би трябвало за около 12-14 месеца да си на чисто и да почнеш да печелиш по малко.
да с тези посещения ми изглежда невъзможно да избия 650 лв.... но стига съм спамил...:wink:
 
От: От: Продава се сайт за кино, филми и трейлъри

Понеже познавам човека, макар и виртуално, го препоръчвам за партньор. към webstil: ето например как може да си избиеш парите.

Сайтът е с уникална система, писана за него, и доста добро съдържание. Инвестираш малко в популяризация (форум, мейлинг и т.н.), продажба на линкове, адсенсове и изитрейдър. Tip: Използваш адуордс за популяризация (три-четири ваучера са добра идея, тук доста хора, включително и аз, имаме свободни).

Би трябвало за около 12-14 месеца да си на чисто и да почнеш да печелиш по малко.
дали ?!
Код:
Arthemia
Theme URI: [URL]http://www.michaeljubel.com/2008/05/arthemia-magazine-blog-wordpress-theme-released[/URL]
 

Горе