Продава се сайт за обяви заедно с домейн

stanislavgb

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Продава се сайта - obiavi.nie.bg заедно с домейна nie.bg Сайта подържа adsens и собствена система за банери с контрол на импресиите и кликовете, както и СМС система за ВИП Обяви.

Домейн Име | URL: nie.bg

Приблизителна Цена: 1000

Уникални Посетители за Месец: до 10 000

Импресии на Месец:: 40000-50000

Регистрирани Потребители: 2000

Обяви на сайта: 10000 от потребители и 12000 импортнати от други сайтове

Page Rank: Nie.bg - 5; obiavi.nie.bg - 4

Уникално Съдържание: Не

Система: N/A

Дизайн: N/A

Приходи: 50-100 лв.

Начини на Плащане: банков път, запис

Мога да дам достъп до Гугъл Аналитикс или генерирания PDF: ДА
 
Последно редактирано:
От: Продава се сайт за обяви заедно с домейн

Всъщност сайтът е ПР 3, не 4. Приходите от адсенс ли са 50-100 на месец или това е без адсенса?
 
От: Продава се сайт за обяви заедно с домейн

не не хах вие тук незнам за маумни ли мислите хората как можи за толкова много пари да го даваш а на среща има един прост сайт направо 3 ужаса! ;)
 
От: Продава се сайт за обяви заедно с домейн

Безумно висока цена. Интересно обаче какви проблеми с хостинга могат да те накар да махнеш адсенса? Това ми звучи като виц :)
 
От: Продава се сайт за обяви заедно с домейн

Опс грешката е моя, цената за сайта е 1000 лв. нещо съм се объркал в среднощното писане :( а приходите са с СМС-и и Адсенс към 50 до 100 лв. на месец. Ранга също е 3-ка не знам защо съм го сложил четворка :( Ако някой желае по подробна информация да пише на емайл admin [at] nie.bg както и цената подлежи на коментар
 
От: Продава се сайт за обяви заедно с домейн

А относно върпосите ви за adsense, нямам блок или бан към сайта, просто всичките ми сайтове, които дори са различни домейни като ги изместих на новия хостинг ботовете на Adsense връщат грешка че не могат да достъпят сайтовете, което си е проблем на хостинга а не на сайтовете ми. Ботовете на Google за търсачките си работят перфектно но ... за adsense дават че не могат да достъпят до нито един от сайтовете ми :( Който проявява интерес ще му дам и акаунта си за adsense и analitycs да се увери сам.
 
От: Продава се сайт за обяви заедно с домейн

Този сайт ако в момента прави повече от 20лв на месец от СМС ще застрелям половината от моите за назидание :)
Със около 10 000 уникални на месец не виждам как ще е правил останалите пари до 50лв да не говориме до 100лв
Всеки има право да иска колкото си иска за сайтовете си но когато се публикуват такива силно съмнителни данни е хубаво да се сложи и някое скринче.
 
От: Продава се сайт за обяви заедно с домейн

Ами ако желаеш по подробна информация за сайта ми пиши на емайла и ще ти пратя всичката информация която поискаш, все пак нямам намерение да публикувам всичко тука, който го интересува и проявява интерес ще пише и ще му дам достъп до акаунтите си да си провери лично приходите на сайта.
 

Горе