Продава се: Продава се сайт за отслабване с печалба над 4000 лева

От: Продава се сайт за отслабване с печалба над 4000 лева

Аз съм правил и по над 250 лева на ден, но нямам време всеки ден да спамя по фейсбук групите като алтав, а и от фейса се усещат. До 1000 лева на ден трудно ще се достигне само от фейсбук спам трафик какъвто е по-голямата част от трафика, но от една добра рекламна кампания СЕО, Adwords, Adsense и.т.н може и по повече...
 
От: От: Продава се сайт за отслабване с печалба над 4000 лева

Аз съм правил и по над 250 лева на ден, но нямам време всеки ден да спамя по фейсбук групите като алтав, а и от фейса се усещат. До 1000 лева на ден трудно ще се достигне само от фейсбук спам трафик какъвто е по-голямата част от трафика, но от една добра рекламна кампания СЕО, Adwords, Adsense и.т.н може и по повече...

Викаш нямаш време да се занимаваш да спамиш групите за някви си мизерни 250 лв на ден. А ти от къде си сигурен, че рекламната кампания ще възвърне вложените пари в нея? Защото и аз си мисля, че ако имам 200к ще направя мн успешен бизнес, но нито имам 200к, нито успешен бизнес :), мисълта ми е, че много пъти си правим грешни изводи за неща които няма как да проверим без да пробваме.
 
От: Продава се сайт за отслабване с печалба над 4000 лева

Какво излиза от това, което разбрах до тук..

Нямаш време, да спамиш във фб групи и да вземаш по 250 лева на ден, което ти прави 7500 лева на месец (г/д, защото няма да правиш точно 250 лева всеки ден).

Няма да наемеш някой, да ти спами във фб групи и да му плащаш някакви пари (х) и ти да взимаш останалото. Като по този начин да речем, че за половин година си направил повече от 20-те бона (по горните сметки), който му искаш на този сайт.

Виждаш ли какъв филм си скалъпил? Обикновено всеки би наел човек (или хора), да му върши работата, която той не може и пак да си прибира парата.

Както и да е, успех с продажбата! :|
 
От: Продава се сайт за отслабване с печалба над 4000 лева

Ако може едно Лс с сайта. Благодаря!
 
От: От: Продава се сайт за отслабване с печалба над 4000 лева

Аз съм правил и по над 250 лева на ден, но нямам време всеки ден да спамя по фейсбук групите като алтав, а и от фейса се усещат. До 1000 лева на ден трудно ще се достигне само от фейсбук спам трафик какъвто е по-голямата част от трафика, но от една добра рекламна кампания СЕО, Adwords, Adsense и.т.н може и по повече...
Айде кажи го този сайт и коя рецепта за отслабване продаваш и за колко,,, може и на ЛС
Хита май е от ден до пладне, щом за два месеца си му обрал каймака и вече не ти се спами във фейса,,, я незнаю
 
От: Продава се сайт за отслабване с печалба над 4000 лева

Напротив даже днеска без да спамя има продажби за над 100 лева, потенциала на сайта е огромен както казах това е нещо като пробен период сайта е много далеч от това да развие целият си потенциал ама МНОГО, за това си трябва някой, който от разбира от СЕО, Adwords и.т.н. Продавам го просто, защото искам да направя нещо подобно само че за американският пазар и в по-големи мащаби : )
 
От: Продава се сайт за отслабване с печалба над 4000 лева

Напротив даже днеска без да спамя има продажби за над 100 лева, потенциала на сайта е огромен както казах това е нещо като пробен период сайта е много далеч от това да развие целият си потенциал ама МНОГО, за това си трябва някой, който от разбира от СЕО, Adwords и.т.н. Продавам го просто, защото искам да направя нещо подобно само че за американският пазар и в по-големи мащаби : )

Чекам си ЛС
 
От: Продава се сайт за отслабване с печалба над 4000 лева

И аз искам да видя сайта ,също така ме интересуват посещенията на ден.

Благодаря.
 
От: Продава се сайт за отслабване с печалба над 4000 лева

Не съм получил лично съобщение, може би е само за "играчи", па язе съм прос и мога да потърся отговорност на пишман продавача,,, я незнаю
 
От: Продава се сайт за отслабване с печалба над 4000 лева

Ако може прати саита и на мен, заедно с посещения и продажби за 14 дена назад...
 
От: Продава се сайт за отслабване с печалба над 4000 лева

И аз имам интерес, ако може линк на ЛС.
 
От: Продава се сайт за отслабване с печалба над 4000 лева

Виждам, че темата е малко стара, но се интересувам от сайта. Ако описаното горе е вярно ще го взема. Възможно ли е да ми пратиш линк на лично съобщение?
 
От: Продава се сайт за отслабване с печалба над 4000 лева

Моля да ми пратите информация на Лично - Благодаря
 
От: Продава се сайт за отслабване с печалба над 4000 лева

И аз искам сайта на лично
 
От: Продава се сайт за отслабване с печалба над 4000 лева

И аз имам интерес, ако може линк на ЛС.
 
От: Продава се сайт за отслабване с печалба над 4000 лева

Аз не искам линк към сайта искам шорткъти на продажбите и приходите!
Защото не вярвам потребител с червена точка пуска тема искарвам по 4000лв. на месец а на ден правил по 250лв ..... сметките не излзиат ....
Не вярвам!
Не бях влизъл във формума от месеци но явно нищо не се е променило...
 

Горе