Продава се: Продава се сайт за отслабване с печалба над 4000 лева

От: Продава се сайт за отслабване с печалба над 4000 лева

Нещо колегата изчезна май, защото и аз нямам абсолютно никакъв отговор от него вече 2 седмици... ;)
 
От: Продава се сайт за отслабване с печалба над 4000 лева

Пичове спрете да пишете на ЛС, темата е от лятото сайта отдавна е продаден
 
От: Продава се сайт за отслабване с печалба над 4000 лева

Пълен измамник до тук всичко което прочетох по темата.

До колкото разбрах на нито един от форума не е дал сайта да го погледне става въпрос( както и аз съм искал да го видя за какво иде реч) тоя потребител с една дума или се изхвърля като риба на сухо или просто трупа мнения. Кой нормален Българин който взима на ден по 200 лв. да кажем ще си даде хляба ( Работа която печели повече от някой и която му донася доста пари) аз ако съм ще спамя като луд и през ноща но това сега е друг въпрос...

На месец доста хора си скъсват задника от бачкане за 350 лв....

И да си продал сайта си поне дай го видим да ли съществува такъв сайт.

Все пак да разберем да ли найстина има такъв сайт. Обещаваме, че няма да го ядем ще гледаме да се сдържаме.
 
От: Продава се сайт за отслабване с печалба над 4000 лева

Пълен измамник до тук всичко което прочетох по темата.

До колкото разбрах на нито един от форума не е дал сайта да го погледне става въпрос( както и аз съм искал да го видя за какво иде реч) тоя потребител с една дума или се изхвърля като риба на сухо или просто трупа мнения. Кой нормален Българин който взима на ден по 200 лв. да кажем ще си даде хляба ( Работа която печели повече от някой и която му донася доста пари) аз ако съм ще спамя като луд и през ноща но това сега е друг въпрос...

На месец доста хора си скъсват задника от бачкане за 350 лв....

И да си продал сайта си поне дай го видим да ли съществува такъв сайт.

Все пак да разберем да ли найстина има такъв сайт. Обещаваме, че няма да го ядем ще гледаме да се сдържаме.

хаххаха...добре казано колега :D
 
От: Продава се сайт за отслабване с печалба над 4000 лева

Не е пълен измамник, поне в частта която казваш, че не дава сайта на лично. Още тогава ми го показа, но вече е сметнал, че след като сайтът е продаден, има нов собственик, може новия да не иска да го показва за пример пред останалите, затова просто заключете темата, щом не е актуална вече. Грешката му е, че не писа по навреме, да се знае.
 
От: Продава се сайт за отслабване с печалба над 4000 лева

Бихте ли ми изпратили малко информация.
 
От: Продава се сайт за отслабване с печалба над 4000 лева

Бихте ли ми изпратили малко информация.

просто заключете темата, щом не е актуална вече.

Пичове спрете да пишете на ЛС, темата е от лятото сайта отдавна е продаден

@mistral26 по-добрия вариант е да прочиташ дадена тема преди да я коментираш за да не те зачервят което ще стане поне до 2-3 часа.
 
От: Продава се сайт за отслабване с печалба над 4000 лева

@mistral26 по-добрия вариант е да прочиташ дадена тема преди да я коментираш за да не те зачервят което ще стане поне до 2-3 часа.

Извинявам се.. нова съм и колкото и смешно да звучи изобщо не видях, че има следващи страници.. е надявам се едно недоглеждане да не попречи за бъдещо "ползване" на форума..
 

Горе