Продава се сайт за съкращение на URL адреси

От: Продава се сайт за съкращение на URL адреси

Какви договори какви 5 лева, говорим за някакъв смешен сайт буквално за 5 лева. вие вече линкове, задължения, че чак го наричате и бизнес. Я се сабудете....

Относно сайта за дрехи с премахнатия линк, пиши ми на съобщение казах ви го 100 пъти. Имате реклама искате да стои, пишете ми.

Темата приключва тук и сега. Не ми се четат повече лаладжийски истории. Господина с претенци за банер си го има в сайта и това, че до сега не се е обадил на предния собственик да си каже мнението не ме интересува. Банера ротира така, както трябва. Вие вече ме взехте за мезе тука.
 
От: Продава се сайт за съкращение на URL адреси

Колега я по спокойно бе,ти нещо много нервен ще дойдеш или зад клавиатурата си бестрашен.Дръж се малко по нормално.Защото не ми харесва тона ти по който ми говориш.Я ми дай твой телефон да ти звънна и да ти обясня някой неща.
 
От: Продава се сайт за съкращение на URL адреси

Резултата от цялата работа е че се изложихте като кифладжии. И продавача с всичките му там виртуални личности, като Владислав, хикс-студио и агронещоси, и купувача.
Щото единия продава линковете а после и сайта, а другия купува без да се е разбрал с хората предварително.
И покрай тая тема, доста хора ще се замислят дали изобщо да имат вземане-даване с вас. Аз лично не бих.
Няма значение, за колко пършиви стинки става дума. Въпроса е принципен.
 
От: Продава се сайт за съкращение на URL адреси

Резултата от цялата работа е че се изложихте като кифладжии. И продавача с всичките му там виртуални личности, като Владислав, хикс-студио и агронещоси, и купувача.
Щото единия продава линковете а после и сайта, а другия купува без да се е разбрал с хората предварително.
И покрай тая тема, доста хора ще се замислят дали изобщо да имат вземане-даване с вас. Аз лично не бих.
Няма значение, за колко пършиви стинки става дума. Въпроса е принципен.
Какъв принцип искаш от хора като тези Хикс студио, Владислав и купувача.Неможе да ме обеди,че не е знаел за линковете и банерите доста преди да купи този сайт го пише в темата.Мен ме дразни това,че се кара така на хората който сме дали някакви си пари за тези реклами.А тази мишка Хикс студио-Владислав не смее да се покаже,забелязах че само чете темата и не смее един ред да напише.Според мен на такива хора трябва във всяка една тема да им се пише,че са тариката на дребно,бръмчат на жълти стотинки.
 
От: Продава се сайт за съкращение на URL адреси

Няма да пиша в темата повече. За 100тен път казвам, който има уговорка да ми пише. Mad Neno не се прави на много оборотен, брадясалата ти снимка у мерцедеса не ме впечатлява изобщо ако имаш зор имам лични съобщения. Нямаш какво да ми обясниш :) и ти си тоя, който започна с отворения тон!

rombeca: аз не съм постъпил некоректно с никой, виж назад и ще разбереш, предложих на всички (и се разбрах с доста от тях) да ми пишат, за да знам кои са платените линкове и кои разменени. Тези, които ми писаха (и тези, които все още не са) си имат банерите в сайта. Буги барабата се оплакваше, че банера му не стоял достатъчно и някакви такива. Аз вина нямам за това, така са се разбрали, единствената модификация на сайта, която съм правил е да премахна един единствен линк, който ще върна понеже човека си е платил и да добавя 2 лично мои банера. Мисля, че имам това право да си направя реклама нали? Всичко останало е безсмислени спорове и мерене на разни работи, което е за кръчмата на село.
 
От: Продава се сайт за съкращение на URL адреси

Моят линк пък си стои без да съм се свързвал с Хикс или Владислав. Само малко некоректно се държа в опита си да ми продаде въпросния сайт, но това е без значение. Съмнявам се скоро да имам някакви взаймоотношения с тях/него. Надявам се новият собственик да поправи грешката си и да не маха линковете и банерите.
 
От: Продава се сайт за съкращение на URL адреси

Я се спрете бе, човекът 100 пъти ви написа да му пишете лично. За долар и пеесе оревахте света, че и заплахи за саморазправа взеха да се подмятат :lol:

Галеа има зелена реп от мен, мед нено червена ряпа.
 
От: Продава се сайт за съкращение на URL адреси

Какъв принцип искаш от хора като тези Хикс студио, Владислав и купувача.Неможе да ме обеди,че не е знаел за линковете и банерите доста преди да купи този сайт го пише в темата.Мен ме дразни това,че се кара така на хората който сме дали някакви си пари за тези реклами.А тази мишка Хикс студио-Владислав не смее да се покаже,забелязах че само чете темата и не смее един ред да напише.Според мен на такива хора трябва във всяка една тема да им се пише,че са тариката на дребно,бръмчат на жълти стотинки.

Купувате евтини реклами и очаквате качество.
Човекът ти казва един долар, ти му даваш пейсе цента бакшиш.
Кой е виновен? Той са знай колко струва, ти са набутваш, а след туй целия форум да са занимава с вас, ами пишете си на лично за претенциите.
 
От: Продава се сайт за съкращение на URL адреси

Купувате евтини реклами и очаквате качество.
Човекът ти казва един долар, ти му даваш пейсе цента бакшиш.
Кой е виновен? Той са знай колко струва, ти са набутваш, а след туй целия форум да са занимава с вас, ами пишете си на лично за претенциите.

Че той на лично и в скайпа не се появява.Така,че ще си пиша във форума за да знаят хората какви точни колеги има тук.А на вас застъпниците мога да ви кажа,че сте страшни баровци.:D
 
От: Продава се сайт за съкращение на URL адреси

Че той на лично и в скайпа не се появява.Така,че ще си пиша във форума за да знаят хората какви точни колеги има тук.А на вас застъпниците мога да ви кажа,че сте страшни баровци.:D

Ако става въпрос за мен нямам думи да коментирам. :)
Имам нов скайп явно за това не ме виждаш на линия.
Пиши едно ЛС с мейла ти ще ти бъдат върнати парите!
 
От: Продава се сайт за съкращение на URL адреси

Я се спрете бе, човекът 100 пъти ви написа да му пишете лично. За долар и пеесе оревахте света, че и заплахи за саморазправа взеха да се подмятат :lol:

Галеа има зелена реп от мен, мед нено червена ряпа.

Абе как аджеба се дава тая репутация да те последвам ? :D

*П.С. Аз пък съм работил с Владислав и мога да кажа, че е точен и коректен !
 

Горе