Продава се сайт/система за запознанства.

От: От: Продава се сайт/система за запознанства.

интересно, сложи една цена, може да избегнем хилядите постове с "дай цена, и на мен прати" от друга страна обаче ще се напълни с постове тип "ти нормален ли си, кое струва толкоз, и т.н." та в тази връзка на мисли да пратиш и на мен цена :)
Човека иска 4бона, сайта му печели 80лв/месец
 
От: От: Продава се сайт/система за запознанства.

интересно, сложи една цена, може да избегнем хилядите постове с "дай цена, и на мен прати" от друга страна обаче ще се напълни с постове тип "ти нормален ли си, кое струва толкоз, и т.н." та в тази връзка на мисли да пратиш и на мен цена :)

Именно това имах в предвид, но какво виждам, вече се започна...
П.С. Изпратил съм ти л.с.
 
От: Продава се сайт/система за запознанства.

Дадох информацията за да не питат следващите. Не знам какво си мислите че се е започнало.
 
От: Продава се сайт/система за запознанства.

Ако целия сайт го е писал , а не е преправял някой дейтинг скрипт , мисля , че цената е окей ..... само , че не знам как всеки , който почне тепърва да развива сайт в тази ниша ще се пребори с gepime.com , прави ми впечетление , че дори сладур замря , а беше супер оборотен сайт . В момента gepime прави толкова пари , че Сребрин скоро може и самолет да си ку:)


П.С Успех с продажбата , братле :)
 
От: Продава се сайт/система за запознанства.

Моднат до неузнаваемост ****** скрипт, извинявам се ако не е вярно.
 
От: Продава се сайт/система за запознанства.

Интересува ме системата , защото ми допада като екстри вътре , малко е мудна обаче , смисъл трдно се ориентирам вътре като потребител , както и да е ... не ме интересува домейна , а само системата , така , че колко пари и искаш ?


Пиши ми на лично :)
 
От: Продава се сайт/система за запознанства.

Системата не е готова ! Скрипта е авторски и цената е реална, вложено е доста в този сайт.
И гепиме може да се пребори и то доста лесно, стига да имаш капитал

Да не си го писъл ти че да знаеш? а това дали може да се пребори или не са предположения
 
От: Продава се сайт/система за запознанства.

Ето и статистиката за изпратените смс-и през последния месец:
prikachi.com/files/1207714W.jpg
prikachi.com/files/1207717c.jpg
prikachi.com/files/1207719h.jpg

Общо изпратените смс-и са 178.
При сериозна оферта - сериозна отстъпка в цената на сайта.
 
От: Продава се сайт/система за запознанства.

Аз започнах да правя сайт за запознанства и малко се поохарчих за купуване на система, дизайн и т.н.

Но все пак, моля, прати ми цена на лично, да видим дали ще ми влезе в бюджета.

Поздрави!
 

Горе