Продава се сайт със стабилни приходи ! ! !

SSTrader

Member
Рейтинг - 100%
5   0   0
Здравейте колеги,
Май дойде времето и аз да продавам сайт. За мое съжаление вероятно ще трябва да се разделя с моето първо и най - успешно творение.
Сайт: www.betbul.eu
PR:3
Основна дейност: Обосновани прогнози, ревю на букмейкъри. Игра с прогнози (в момента не действаща)
Възраст: година и няколко месеца
Хостинг и домейн: Суперхостинг (8-9 месеца остават)
Приходи за последната година:(малко над 10 000 лева)Месечен приход: 600-1400 лв (Всичките пари са спечелени от афилейт) Ако постъпи сериозна оферта, бих доказъл и прихода естествено. Желателно е преговорите да стават лично на живо.
Посещения: Когато се пишат прогнози сайта достига и до над 1500 посещения.
Цена: 15 000(при сериозен интерес може и лек коментар) лева върви както сайта така и афилейтите.

Сайтът отново се продава и отново за мое съжаление, някои лични проблеми. Да уточня, че месец януари 2011 е най - силният от както се занимавам.... близо 5000 лв чисти. При сериозен интерес, само личен контакт.
П.С: Умолявам ви без СПАМ тъй като съм много натоварен и с много проблеми и не мога да се натоварвам излишно. Благодаря ви много за разбирането.
 
Последно редактирано:
От: Продава се сайт със стабилни приходи ! ! !

абе ти чуваш ли се кой ще ти извади 10 бонбона за това бе..
а и като вадиш 600-1400 на месец за какво го продаваш, нали си нинджа?
1500 посещения имал 10 бона иска..знаеш ли ти колко са 10 бона? как се изкарват?
 
ех krasimir4o krasimir4o е затова ми жал за много хора от форума щото не осъзнават потенциала на афилейт маркетинга (особено за България където са ниски доходите) дори и 7 уникални (обикновенно на 30-50 добре таргетирани уникални) да имаш ако са от готин киурд /buy нещоси, че дори и по лонг теил да е/ може да генерираш продажба с комисионна $20 - $80 с 5 - 7 - 10 продажби ето ти 600 лева.... ама на хората им дай да си правят сайтове за музкика и тракъри и после с 20 000 уникални на ден накрая на месеца имаш 30 лева от кликове... ама така са решили така правят а съм се отказал да ги убеждавам просто ми е жал от време на време че не го осъзнават....

а продавача DrWinCezar му пожелавам успех с продажбата и се надявам да покаже статиските от афилиейт акаунтите на бъдещия купувач :)
 
От: Продава се сайт със стабилни приходи ! ! !

А ти не четеш ли че го продава заедно с афилиейтите. Ако са активни, дори и без сайта пак ще си избиеш парите.
 
От: Продава се сайт със стабилни приходи ! ! !

Пуснах негативна репутация на krasimir4o, защото определено си я заслужи. И за да не остана необоснован защо съм го направил, реших да напиша едно мнение, макар, че ще разводня малко темата.
Приятелю, в доста случеи визията не е толкова важна (е AMOUN тук може да каже какви хлебарки са потребителите и, че не трябва да се съобразяваме с тях). Сайта има приходи, които съм склонен да вярвам, че са тези които са показани от продавача. Другото нещо е, че няма кой да извади тези пари просто зареди една форумна публикация и съответно ще се изискват данни за печалбите. Факт е, че цената се вижда доста висока за мнозина от нас, но не оценяваш смисъла на афилиейт маркетинга. Сайта ще си докарва приходи, дори и без да се обръща кой знае колко голямо внимание върху него. Разликата е в това дали ще го оставиш и ще се надяваш старите ти клиенти да ти докарват пари или ще се опитваш да докопаш и нови.
Също така се замисли за таргетирането. Предпочитам да купя сайт който на всеки 50 потребителя продава 1 стока, от колкото сайт който на всеки 500 потребителя продава 2 стоки, дори и тези неща да се случват за един ден.
Прекалено голямо внимание отдавате на рекламите, вместо на афилиейта и не се справяте със сметките.

Едит: И за да не обръщаме темата в кочина в каквато ще се превърне ако продължим темата, предлагам на всички четящи темата да прегледат някои от стикнатите теми във форума, защото има повече от подробно и правилно написана информация относно този вид печалби във форума. Човека е определил цена за своя сайт, която смятам, че е напълно резонна с оглед това което е казал. Аз лично нямам интерес към футболните прогнози и за това не съм тръгнал да купувам подобен тип сайтове, но офертата е може би една от най-добрите които са се появявали тук, а с евентуалното доказване на приходите ще бъде най-добрата тук от както съм регистриран (пиша това защото съм от скоро и съм попадал на доста примамливи предложения, които за съжаление съм изтървал).

Като заключение на цялото това нещо което съм изписъл мога да кажа следното - приходите от адсенс са подаяния на фона на това което може да се докара от афилиейта, стига да се има правилен подход и правилно таргетиране. Предпочитам един сайт със 150 посещения да ми докарва 20$/дневно от колкото сайт с 15 000 да ми докарва 25$/дневно. Нали се сещате, че и подръжката на подобни сайтове струва по-скъпо? :) Аз лично не мога да разбера, защо всеки цели голям трафик, а не конверсия, но това е друга тема на разговор, която с радост ще обсъдя в друга тема, ако се отвори такава.
Успех на DrWinCezar с продажбата и искренно му се извинявам за разводняването на темата.
 
Последно редактирано:
От: Продава се сайт със стабилни приходи ! ! !

Г-н krasimir4o точно заради такива като теб, ние сериозните хора не можем да си правим бизнес нормално. Но пък реших да те оставя замислен, като направих скрийншот на част от афилейтите, доказващи към 6000 евро за тази една година. Ако нямах някои лични проблеми, които не съм длъжен да споделям тук и да ми се молят няма да го продавам. Хората занимаващи се в тази нисша знаят колко е трудно ... дал съм хиляди за реклама и за СЕО и други щуротии.
PRIHODI.PNG
 
От: Продава се сайт със стабилни приходи ! ! !

DrWinCezar за съжаление винаги ще има хора като krasimir4o... аз ти пожелавам успех и дано да намериш пари да си разрешиш проблемите без да си продаваш сайта!
 
От: Продава се сайт със стабилни приходи ! ! !

Продавача нещо това което пише и показва статистика има голямо разминаване, но нека го видим. Продавача да ми пише на Л.С. да ми обесни подробно и да ми представи цяла статитистика на приходите, защото явно аз ли не разбрах или май за 1 година повече от 1200 евро не показва статистика.
Извинявам се ако не съм разбрал правилно.
 
От: Продава се сайт със стабилни приходи ! ! !

Не виждате ли, че скрийншота представлява един скрийншот от различните афилейт сайтове?!
Сайт 1 - 1188,83 евро х 2 лв = 2377,66 лв
Сайт 2 - 1831,42 евро х 2 лв = 3662,84 лв
Сайт 3 - 129,95 евро х 2 лв = 259,90 лв
Сайт 4 - 202,64 евро х 2 лв = 404,92 лв
Сайт 5 - 820,60 лири х 2,25 лв = 1846,35 лв
Общо: 8551,67 лв

Вярно е, че има разлика от 1500 лева от обявеното в обявата и показаното, за което автора ще разясни предполагам.
 
От: Продава се сайт със стабилни приходи ! ! !

Не виждате ли, че скрийншота представлява един скрийншот от различните афилейт сайтове?!
Сайт 1 - 1188,83 евро х 2 лв = 2377,66 лв
Сайт 2 - 1831,42 евро х 2 лв = 3662,84 лв
Сайт 3 - 129,95 евро х 2 лв = 259,90 лв
Сайт 4 - 202,64 евро х 2 лв = 404,92 лв
Сайт 5 - 820,60 лири х 2,25 лв = 1846,35 лв
Общо: 8551,67 лв

Вярно е, че има разлика от 1500 лева от обявеното в обявата и показаното, за което автора ще разясни предполагам.

В грешка си. За акаунта на бет365 е отбелязано, че се взимат 30% от 1831,42 евро. Това значи, че сумата е около 540 евро х 2 лв прави 1080 лв. Ти си сметнал общата сума, че е 8551,67 лв но от тях извади разликата с тези 30% и ще получиш обща сума около 6 500 лв.

Иначе това е най-хубавото на тези афилиейти, че веднъж като събереш хора доста време ще имаш приходи.
Офертата си заслужава тъй като има потенциал да се избият парите дадени за покупката за по малко от година.
 
От: Продава се сайт със стабилни приходи ! ! !

Здравейте , да се включа и аз по темата . Сигурен съм че собственика на сайта не е излъгал за приходите , възможно е да се изкарат такива пари в този бизнес , явно много му трябват пари за да продаде този бизнес, аз никога не бих го направил !
Винаги съм се чудил как би се получило да се продадат афилейтите защото различните комисионни се получават от букитата я в персонална банкова сметка , я в кредитна карта и т.н. Затова бих искал някой ако е наясно или го правил да разясни , защото понякога имам интерес от такива оферти ! :)
 
От: Продава се сайт със стабилни приходи ! ! !

Приятно съм изненадан, че подобен сайт прави такива приходи. Поздрави и успех с продажбата.
 
От: Продава се сайт със стабилни приходи ! ! !

Чудя се колко заблудени хора има в тоя форум. Като красимирчо например. Познавам се лично с Апостолов и знам колко е точен и колко пари е налял в реклама. Освен това постоянно си обменяме мнения, статистики и т.н. и парите които иска за сайта са много, но това, че и афилейтите влизат вътре прави сумата нищожна.

Наистина се надявам да НЕ успее да го продаде сайта, а да си оправи проблемите без да се разделя с него.
 
От: Продава се сайт със стабилни приходи ! ! !

Явно имаш сериозни проблеми, за да го продаваш. Ако не бяха тези бирници от банките, които всеки месец си искат своето, щях да го взема без да се замисля.
 
От: Продава се сайт със стабилни приходи ! ! !

Пълна измама е цялата работа с този сайт.
1. Абсолютно анонимен сайт е това.
2. Тия приходи или ти си залагал и си се набил и сега продаваш сайта, или са инцидентни или лъжеш. Да поясня - за партньорските програми на букмейкърите, за да печелиш трябва регистриралите се през твоя банер да губят. Когато те печелят - ти губиш. Следователно 1000 лв за да спечелиш, то някой е загубил 3000 лв. Което пак повтарям, ако е станало - то е ицидентно. Следващият месец може да станеш на загуба. ДОХОДИТЕ няма как да са постоянни.
3. Всички тия, където казват, че офертата и добра просто лъжат и се правят на Лили Иванова. :)
4. Този сайт струва 200 лв.

Лек ден!
 
От: Продава се сайт със стабилни приходи ! ! !

Точно заради тъпи парчета като теб се замислих да се откажа от продажбата, но БЛАГОДАРЯ ТИ ... На заинтерсованите съм показал МЕСЕЦ по МЕСЕЦ комисионните. Тоест не са "случайни". Но това злобата и завистта е много лошо нещо, така да знаеш :D. Имам приятели от конкуренцията, които правят 4-5к на месец и те ли лъжат ?
Когото клиентите печелят ти не даваш нищо от джоба си ... ама то иди обяснявай на БАЙ ГАНЬО. Моля те спри да ми спамиш темата и си гледай смешния сайт. Това, че не си го сложил в подписа си не означава че не го знам копиращия ти смърдящ сайт.
 
От: Продава се сайт със стабилни приходи ! ! !

Преди време имах интерес към подобен сайт и когато разгледах приходите се оказа че приходи има само ако рекламираш и като удариш чертата става гявол на магаре. Автора спомена че е набил доста пари в реклама и СЕО и предполагам че съвсем коректно е обявил приходите, но приходите не са печалба за това мисля че ако прецени ще е хубаво да сподели всъшност колко е печалбата, защото ако за да получи 12к приходи е налял 10к за реклама нещата изглеждат по друг начин.
 
От: Продава се сайт със стабилни приходи ! ! !

Лъжеш се, аз не съм дал нито една стотинка за реклама и сео. Друг е въпроса, че второто си го правя сам и ми нещо като хоби.

Мисълта ми беше, че става и без да са налети пари за реклама, а за това дали ще паднат приходите - малко вероятно. Сайтовете ми са само в тази нисша, като започнах в началото на 2008 година и досега съм имал само 1 (един!) месец на минус.
 

Горе