Продава се уеб сайт с 2000 посетители дневно

От: Продава се уеб сайт с 2000 посетители дневно

Кое по-точно те уби? Това, че има над 2000 посещения дневно и 400лв печалба за последните 2 месеца ли?
 
От: Продава се уеб сайт с 2000 посетители дневно

Кое по-точно те уби? Това, че има над 2000 посещения дневно и 400лв печалба за последните 2 месеца ли?
кое точно ме уби че продаваш free система навсякъде я има даже твойта е стара версия
 
От: Продава се уеб сайт с 2000 посетители дневно

То и Wordpress е готова система, но това не попречи да ми направят оферта от 3500++ за един от сайтовете ми, на която просто се изсмях.
Трафика тук е от по-голямо значение. Печалбата също.
След като тези неща не ти правят впечатление, то просто не се хаби да пишеш по темите, защото явно не разбираш за какво иде реч тук.
Купи си системата за 70 долара, а след това и докарай 2000 посетителя, а и да не забравя - играй си да качиш ХХХ филма.
Нямаше да се меся в темата, но наистина се изказа крайно некомпетентно.

Фози, сори за офтопика.
 
От: Продава се уеб сайт с 2000 посетители дневно

кое точно ме уби че продаваш free система навсякъде я има даже твойта е стара версия

Човека не продава CMS, а развит сайт. То по твоята логика над 50% от сайтовете трябва да ги дават без пари щото са на WP/Joomla/OsCommerce/OpenCart... и т.н.
 
От: Продава се уеб сайт с 2000 посетители дневно

вие направо ме застреляхте поне да беше я моднал нищо по различно няма от оригинала даже и дизайна е същия и аз съм продавал готова система ама не ей така модната със собствен дизайн а после аз не съм разбирал добре къв е смисъл като човек може да си я изтегли и да си сложи филми
 
От: От: Продава се уеб сайт с 2000 посетители дневно

вие направо ме застреляхте поне да беше я моднал нищо по различно няма от оригинала даже и дизайна е същия и аз съм продавал готова система ама не ей така модната със собствен дизайн а после аз не съм разбирал добре къв е смисъл като човек може да си я изтегли и да си сложи филми

Ако ти е практика да правиш сайтове с доход над 200лв/месечно в 2-3 месечен срок, по-добре сам си прави нещата и не пиши глупости в темата.
Всеки новобранец знае че на Г му е все тая за дизайна. С правилно СЕО, ще си докараш трафик без значение дали си моднал нещо.
Пак ти казвам човека продава развит сайт, не продава ЦМС или дизайн.
 
От: Продава се уеб сайт с 2000 посетители дневно

Абе тук не се продава система бе. Ти четеш ли какво се пише? Тук се продава готов продукт - сайт с трафик, сайт изкарващ пари, сайт със съдържание.
Изобщо си нямаш идея какво означава това, нали?
Хайде изтегли я, сложи филми и започни да правиш по 200/месец от нея. Ако го направиш това нещо в разстояние на 3 месеца - аз ще купя този сайт. Ок?
Важни неща които трябва да покриеш след 3 месеца:
1. 2000 посещения дневно
2. 200 лв приход на месец
3. Човек който срещу 20 лв ще ми качва 150 филма
4. Важна добавка - 70% от трафика да бъде от google.

Навит?
 
Последно редактирано:
От: Продава се уеб сайт с 2000 посетители дневно

мале вие не сте в ред какво сео има тоя сайт никакво сео няма я вижте в гоогле какъв резултат има а веднага мога да ви дам един сай дет съм му помагал на 2 дена и има над 2000 резултата в гоогле
 
От: Продава се уеб сайт с 2000 посетители дневно

Поредният "уеб турист", за съжаление... ktomov, ThinkFast, мерси, но тук битката, изглежда е загубена.
 
От: Продава се уеб сайт с 2000 посетители дневно

А вие не разбрахте ли, че на този индивид целта му е да си натрупа необходимите постове. Мисля че трябват малко по-строги правила в пазара и такива малоумни спамери да получат за награда по 1 банан
 
От: Продава се уеб сайт с 2000 посетители дневно

аз писах преди няколко дни за малко повече инфо но за момента нямам лично ??? напиши ми и за каква цена си склонен до го дадеш ,а ако ми хареса да си стискаме ръцете
 

Горе