Продава се фен страница (Фейсбук) - 200,000 почитатели

nemaime

New Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Кой да е вярвал, че тази страница ще хитне 195,000 фена. :) Понеже не ми трябва, и знам, че някой много би се възползвал от толкова души, реших да я продам. Според статистиките, всеки ден се присъединяват 1000-1200 почитатели.

Note: от 0 до 195,000 почитатели в страницата никога не се е поствало, което значи 0% спам до сега.

Очаквам начална цена от вас. Нека да направим нещо като търг. :)

http://i56.tinypic.com/2d1ml3o.jpg
 
Последно редактирано:
От: Продава се фен страница (Фейсбук) - 200,000 почитатели

Щом ще е търг дай минимална цена и стъпка. То така аз мога да дам 1 лев.
 
От: Продава се фен страница (Фейсбук) - 200,000 почитатели

Начална цена: 1250 лв. Абе може да продам евентуално и други 2 страници, което значи 250,000 почитатели за 3 фен страници. Минимална цена за 3-те фен страници: 1550 лв.
 
От: Продава се фен страница (Фейсбук) - 200,000 почитатели

Сори за намесата, но си мисля че се продава нещо което го имаш или нещо което би могъл да имаш (продажба на зелено, на късо и тн.). Неща които не може да ги имаш но ги ползваш може да се опиташ да ги преотдадеш за ползване но не и да ги продаваш.
 
От: Продава се фен страница (Фейсбук) - 200,000 почитатели

Аз давам 30 лева на месец за ползването и докато не я блокират от FB.
 
От: Продава се фен страница (Фейсбук) - 200,000 почитатели

И аз продавам страница - 60 000 потребители - 600/700 лева
 
От: Продава се фен страница (Фейсбук) - 200,000 почитатели

Какъв е смисъла да набутвате някои ? Гарантирате ли, че няма да бъде блокирана (понеже повечето тук се сещаме защо ги продавате и бързате да се отървете от тях).
 
От: Продава се фен страница (Фейсбук) - 200,000 почитатели

Какъв е смисъла да набутвате някои ? Гарантирате ли, че няма да бъде блокирана (понеже повечето тук се сещаме защо ги продавате и бързате да се отървете от тях).
Ами страницата е жива вече месеци. Пък и никога до сега не се е спамвало.
 
Последно редактирано:
От: От: Продава се фен страница (Фейсбук) - 200,000 почитатели

Моля, имайте предвид това: http://www.toshkov.info/facebook-pages/

И аз това ще посъветвам хората, решили да си набутват парите за фейсбук страници. Използвайте го само за комуникация и забавление, Никога за нещо по-сериозно.
 
От: Продава се фен страница (Фейсбук) - 200,000 почитатели

Прочетох линка и все пак не мога да си обесня как страница с 80 000 потребителя е блокирана а тази която се продава е 200 000 и още не е блокирана. Мисля че дължите извинение на продавача че правите такава рекламация в темата му. Във фейсбук има толкова много страници с толкова много потребители и точно една е била блокирана и е изказано някакво мнение което ама изобщо не важи никъде. Г-н Тошков да беше дал съвет като спомене причините поради които са му блокирали страница и да не правим същите грешни стъпки като неговите.
Има и страници с много повече от 200 000 потребителя и си работят. Така че на бъдещите собственици им пожелавам успех.
 
От: Продава се фен страница (Фейсбук) - 200,000 почитатели

Има разлика между страница и страница. Страницата на Еминем или Вин Дизел няма да я блокират, но ти гарантирам, че страница от рода на "Стани фен на страицата и ще видиш какво ще се случи, ако ядеш редовно в Макдоналдс" ще бъде блокирана. Другото, което е такива страници нямат никаква таргетираност, 80% от потребителите са я блокирали и съобщенията не излизат на стената...

Всичко е въпрос на време.
 
От: Продава се фен страница (Фейсбук) - 200,000 почитатели

Може би си прав, а може би не си. Не съм запознат много с редактирането на страницата, но името може ли да се сменя?
 
От: Продава се фен страница (Фейсбук) - 200,000 почитатели

Бих проявил интерес, но не и при тази цена.
Ако е налице драстично намаление, можеш да ми пишеш.
 
От: Продава се фен страница (Фейсбук) - 200,000 почитатели

много рисково, няко йда даде пари и да я блокират накрая. иначе аз така и не разбрах каква е идеята на тия страници, какво печелиш като имаш такава? някава скрита реклама ли си пускаш или какво
 
От: Продава се фен страница (Фейсбук) - 200,000 почитатели

много рисково, няко йда даде пари и да я блокират накрая. иначе аз така и не разбрах каква е идеята на тия страници, какво печелиш като имаш такава? някава скрита реклама ли си пускаш или какво

Идеята е, че можеш да си пускаш рекламни линкове примерно.
 

Горе