Аукцион за: Продава се Adolini.com! ПР3, 2+ години.

ADO

Active Member
Рейтинг - 100%
11   0   0
Отказан, поради голям интерес! :)
 
Последно редактирано:
От: Продава се Adolini.com! ПР3, 2+ години.

Стига вече сте си пробутвали смешните сайтчета бе майна... ако искате да се отървете от тях по-добре ги подарете на някой, който знае как да ги развие. Кое по-точно му вдига цената до 1000 лева на тоя сайт? Нямало време за останалите изследвания...
 
От: Продава се Adolini.com! ПР3, 2+ години.

ААлах Корсум....
Привет УебМастъри!

На вашето внимание предлагам http://www.adolini.com/

Домейна е на 2 години и 165 дена и изтича след 199 дена към днешна дата.
Пейдж ранга е 3.
Подарявам и самите статии.
Към офертата влизат и абонираните потребители, които засега са 662.
Посещенията от търсачките са минимални, като главните са от линкове.

Нямам време да направя останалите изследвания, за което много се извинявам.

Бих продал домейна и на чужд пазар, но искам да отиде за нашенец, защото съм направил доста инвестиции и цената според мен е по висока, от това което очаквам.

Начална цена: 1 000 лв.
Мин. бид: 5 лв.
Край: 24 часа след последният бид.
 
От: Продава се Adolini.com! ПР3, 2+ години.

Верно бе, аркадаш, кой би дал такива суми за този смешен сайт, аллах корусун, точно така. Заеби го да ръждясва там, пък това каквото съм инвестирал ще мине през гърлото с една чаша студена вода. :)

Лек ден на всички и сори за смешното шоу.

Айди Гуле, Гуле
 
От: Продава се Adolini.com! ПР3, 2+ години.

То това, че ти си инвестирал неправилно в сайта, не значи че трябва да го пробуташ на някой след това за същите пари. В какво си инвестирал би ли казал? Може и някой да се навие да ти го вземе... понеже нито дизайн виждам, нито някакви невероятни статии, за посещения да не говорим...
 
От: Продава се Adolini.com! ПР3, 2+ години.

Верно бе, аркадаш, кой би дал такива суми за този смешен сайт, аллах корусун, точно така. Заеби го да ръждясва там, пък това каквото съм инвестирал ще мине през гърлото с една чаша студена вода. :)

Лек ден на всички и сори за смешното шоу.

Айди Гуле, Гуле
Значи говорено е хиляди пъти на тая тема, ти може и 1 000 000 000 да си вкарал в сайта но да не струва и един лев.
 

Горе