Продава се seek.bg

mrm_1

Active Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Продавам домейна seek.bg.
Не съм определил цена, чакам предложения тук или на лични!
Домайна е нов, на два месеца не е развиван !

Домейн Име: www.seek.bg
Приблизителна Цена: 0,00
Дата на изтичане: изтича след около 10 месеца
Уникални Посетители за Месец: N/A
Page Rank: N/A
Уникално Съдържание: N/A
Система: N/A
Дизайн: N/A
Начини на Плащане: банков превод, кеш
Мога да дам достъп до Гугъл Аналитикс или генерирания PDF: НЕ
Адрес на картинката за верификация (виж правилата): www.seek.bg
 
Последно редактирано:
От: Продава се seek.bg

От къде идват този трафик? Мисля и аз да се хващам на хорото - давам ти 0,01 лева

ПП Очаквам да си поръчаш пакет Wiki-та или може би си несериозен като офертата ти?

ммммм ще взема и аз да се хвана на хорото !
 
От: Продава се seek.bg

От къде идват този трафик? Мисля и аз да се хващам на хорото - давам ти 0,01 лева

ПП Очаквам да си поръчаш пакет Wiki-та или може би си несериозен като офертата ти?

Колега защо не си спамиш в собствената тема, мислих да използвам услугите ти за някой от другите ми сайтове но вече ме разубеди!
Благодаря за което!
 
От: Продава се seek.bg

Колега защо не си спамиш в собствената тема, мислих да използвам услугите ти за някой от другите ми сайтове но вече ме разубеди!
Благодаря за което!

Кое по-точно е спам това, че питам от къде ти е трафика? или, че отправям оферта с цена? или, че пиша същият коментар който ти си писал?

И аз мислех да азползвам домейна за един от дръгите ми проекти и да ти дам 100 000 000 ама се отказах, но вече ме разубеди :(

И аз благодаря!
 
От: Продава се seek.bg

Вдигаш темата нагоре, а цената надолу ли е?
Бях ти писал ЛС, но така и не разбрах каква ти е цената за този домейн.
Кофти е, когато самият продавач не може да си определи цената, а пък иска да продава ама някак си тъй нерешителен...
 
От: Продава се seek.bg

Колеги, предлагате цена аз Ви отговарям с ДА/НЕ.
Умишлено не казвам цена защото все ще се появи някой който много знае и ще съсипе темата !
Ориентир около 1к, който няма интерес моля да не пише нищо по темата!
 
От: Продава се seek.bg

Е виждам го именно за това е толкова висока цената
 
От: Продава се seek.bg

с риск да се набутам - вдигам на 51 стотинки... привлича ме тръпката на търга :lol:

пп. с 1 условие - разходите по пейпала ги поема продавача
 
От: От: Продава се seek.bg

с риск да се набутам - вдигам на 51 стотинки... привлича ме тръпката на търга :lol:

пп. с 1 условие - разходите по пейпала ги поема продавача

Стана интригата, явно е доста ценен и не съм го доуценил :lol: влзиам и аз в играта предлагам 52 стотинки :lol:

ПП Условието за разходите да се поемат от продавача остава
 
От: Продава се seek.bg

53 от мен - чувствам се като онези тъгове навремето за 90 стинки си барваш Айфон :D интригата е голяма - надявам се да не достигне голяма цена че няма как да увелича бюджета си
 
От: Продава се seek.bg

Левче! Днеска се чувствам богат :twisted:
 
Re: От: Продава се seek.bg

Колеги, предлагате цена аз Ви отговарям с ДА/НЕ.
Умишлено не казвам цена защото все ще се появи някой който много знае и ще съсипе темата !
Ориентир около 1к, който няма интерес моля да не пише нищо по темата!

Седя и чета, чета и седя, почесвам се по голата глава и се опитвам да си разчупя мисленето, но уви все още немога да асимилирам това което виждам ( явно имам бедна фантазия), 1к за домейн seek.bg, тук директно се опитвам да асимилирам с какво колегата надценява до трансгалактическа мерна еденица, стойността на този домейн, с това че съществува SEEK - Australia's no. 1 jobs Portal или с някакви неводоми за мен доводи.

Но за да не се приеме това като спам от мен има 1.50 стотинки - нов внос, в идеално състояние, неупотребявани.
 
От: Продава се seek.bg

Ей редрум кво праивш ти бе, ебати паралията дето си трябва одя взимам бърз кредит - 1.01 от мен :D имам нужда от домейна :D
 
От: Продава се seek.bg

Левче! Днеска се чувствам богат :twisted:

Минахме психологическата граница.... сега само сериозни играчи очаквам :D

Отивам да смятам приходи/разходи с надеждата да мога да ти бия предложението ...
 

Горе