Продава се seek.bg

От: Продава се seek.bg

A За нещо повече от 1.01 искам от продавача разработен бизнес план да видя дали ще задоволи мойте фин. цели
 
От: Продава се seek.bg

Стига, че надуваме балон на пазара за домейни :D После ББ нас ще обвини за кризата :lol:
 
От: Продава се seek.bg

6.42 лева от мен :)

Според мен това е фалшиво наддаване!!!
Първо - много бързо скочи, второ - я вижте цифрите 6,4,2 - следващата е 0

Предвид неоспоримите доказателства и отпадането на този смущаващо грешен бид, оферирам 2.02лв :p
 
От: Продава се seek.bg

Моля без вътрешни нереални надавания, че ще оплашат другите иначе малко купувачи в този иначе напечен търг - 2.03 от мен
 
Един ОВ 4444 АР-ски скок с 2.30 от мен :|
 
От: Продава се seek.bg

Аз предлагам да правим с някой комбина и да дадем 6.80 и да го купим най-накрая :D
 
Навит и ще пуснем хапче за главоболие Seek - лекува болката безпощадно :evil:
 
Навит и ще пуснем хапче за главоболие Seek - лекува болката безпощадно :evil:

главоболие? аз очаквах, че някой ще стартира конкуренция на гугъл или поне на джабсето

ц ц ц направо ме разочаровате

snux, ти реално не наддаваш тъй че 2,31, ако има и скрипт за търсачка давам още пет стинки
 
От: Re: Продава се seek.bg

главоболие? аз очаквах, че някой ще стартира конкуренция на гугъл или поне на джабсето

ц ц ц направо ме разочаровате

snux, ти реално не наддаваш тъй че 2,31, ако има и скрипт за търсачка давам още пет стинки

не се набутвай с тия 5 стотинки - слагай гугъл персонализирано и си свиркай :p
 
От: Продава се seek.bg

ей момчета кво сте направи ли бе близо 15% сте вдигнали цената - как звучи 15% ръст :D

Айде 2.32
 
От: Продава се seek.bg

struva mi se 4e mai nqkvi traversi nalaziha temata !?
OMG pi6a na latinski i govorq necenzurni ne6ta,,, dali moderatorite 6te prospqt i tova?
 

Горе