Продажба на остров оналайн

Pesho1978

Well-Known Member
Някой да е виждал нещо подобно? Че едни наши клиенти имат един остров на карибите за продажба и се чудим дали има смисъл да го пуснем онлайн.
 
georgimateev каза:
Уникалната услуга е най-лесна за продаване. 5 идеи ми дойдоха на прима виста :)

Като си дойдеш в България, значи си чакам бирата :)

Та някой да е виждал такова нещо онлайн? Преди време forbes имаха класация за някакви острови... ама не продаваха... доколкото се сещам
 
Кажи данни и пари да намеря клиенти :)


ПС: Само гледай НАЙ ВЕЛИКИЯТ ЧОВЕК на цялата вселена Г-Н АПОСТОЛОВ, толкова богат, толкова много пари има че цяла зима ги гори вместу дърва и не можа да се оттърве от тях да не вземе да го купи :p
 
H1pNoTiC каза:
и аз имам един остров за продаване, но за съжаление не е на карибите, а в България :D

Дай повече данни.
Къде се намира, цена на квадрат и тн.

Мойте хора може да са заинтересувани.
 
H1pNoTiC каза:
ами той е малък 3 декара е, и е на река Тунджа (с две думи - ташак работа) :lol: няма нито ток, нито нет - нищо на средата на нищото се намира :lol:

Никак не е ташак работа. Имаш ли идея за цената на квадрат? Ако се притесняваш да я пуснеш тук пиши ми на ПМ, ако мойте хора имат интерес ще се свържат с теб.
 
Аз имам един остров 2 на 2 метра, по средата на река Велека, на 2км от село Кости. Перфектен за ловене на кротушки от прилежащия вир. Ако още не го е заляла реката го продавам :lol:
 

Горе