Продажба на реплики

Angell

Active Member
Здравейте,
Днес попаднах на един онлайн магазин, в който продават реплики на големи марки.
Значи то си пише че са реплики, ама въпроса е дали е законно първо да има реплики и след това да се продават свободно тези реплики.
Направих проверка на фирмата, която седи зад онлайн магазина в регистрите на търговския регистър и познайте какво - не намерих такава фирма :)

Та ... Законно ли е това? И ако не - какво правим ние?
 
От: Продажба на реплики

Здравейте,
Днес попаднах на един онлайн магазин, в който продават реплики на големи марки.
Значи то си пише че са реплики, ама въпроса е дали е законно първо да има реплики и след това да се продават свободно тези реплики.
Направих проверка на фирмата, която седи зад онлайн магазина в регистрите на търговския регистър и познайте какво - не намерих такава фирма :)

Та ... Законно ли е това? И ако не - какво правим ние?

Форума има търсачка!!!!!!
 
От: Продажба на реплики

Ок, не потърсих в търсачката за подобна тема.
Нека му угодим на uphero и да махнем тази тема, че му пречи.
Моля, администраторите да я изтрият.
Явно това, че темата се повтаря е по-вредно от това, че се продават ментета зад фалшиви сайтове и фирми.
 
От: Продажба на реплики

Кой е сайта?
 
От: Продажба на реплики

Явно този онлайн магазин е на някой от съфорумците - само педи половин час, преди да пусна темата пишеше, че стоките, предлагани от сайта са реплики с високо качество.
Сега пише, че са оригинални с високо качество :)
 
От: От: Продажба на реплики

Най-ме кефи, в секция ЗА НАС снимката под която пише "Семейство Петрови" е сток фото и я има в няколко сайта :D

хахахахах

А снимката със служителите в червени фланелки е от Спорт Депо

Много трябва да си тъп да си причиниш подобно нещо на сайта. :lol: и двойно повече, че си купиш нещо от там.
 
От: Продажба на реплики

Явно този онлайн магазин е на някой от съфорумците - само педи половин час, преди да пусна темата пишеше, че стоките, предлагани от сайта са реплики с високо качество.
Сега пише, че са оригинални с високо качество :)

Не е променено:
ВАЖНО ДА ЗНАЕТЕ!
Всички спортни обувки,предлагани в sportsezon . net са реплики с високо качество.Уважаеми клиенти информираме ви,че всички мъжки модели с размер 44 и 45 номер са с 5 лв по-скъпи от обявените им цени. Телефон за бърза поръчка или информация:
 
От: Продажба на реплики

Забавно ми е обаче друго. В БГ се внасят изключително реплики на спортни стоки. И макар да са реплики когато ги продават в даден фирмен магазин всичко е ОК, но ако някой си признава в сайта или магазина каква му е стоката е престъпник и става драма
 
От: Продажба на реплики

Не е променено:
ВАЖНО ДА ЗНАЕТЕ!
Всички спортни обувки,предлагани в sportsezon . net са реплики с високо качество.Уважаеми клиенти информираме ви,че всички мъжки модели с размер 44 и 45 номер са с 5 лв по-скъпи от обявените им цени. Телефон за бърза поръчка или информация:
Я виж това - ЦЪК ;)
 
От: Продажба на реплики

Забавно ми е обаче друго. В БГ се внасят изключително реплики на спортни стоки. И макар да са реплики когато ги продават в даден фирмен магазин всичко е ОК, но ако някой си признава в сайта или магазина каква му е стоката е престъпник и става драма
Май вече не ти е забавно ;)
 
От: Продажба на реплики

Всички спортни обувки, предлагани в sportsezon.net са оригинални с високо качество. Ние сме дистрибутори на ADIDAD, NIKE, PUMA.

Качеството е наш най-голям преоритет!

:confused: :-o
 
От: Продажба на реплики

Май вече не ти е забавно ;)

Няма причина да не ми е забавно. Предполагам ме мислиш за собственика на магазина, уви не. Реплики или не няма значение правтя пари хората. Гранде прериемачи из форума се чудят защо днес имат 1 $ от кликове а не 1.50.

На тези с репликите винаги бих правил евала токолкото на всеки объркан кликоман
 
От: Продажба на реплики

Няма причина да не ми е забавно. Предполагам ме мислиш за собственика на магазина, уви не. Реплики или не няма значение правтя пари хората. Гранде прериемачи из форума се чудят защо днес имат 1 $ от кликове а не 1.50.

На тези с репликите винаги бих правил евала токолкото на всеки объркан кликоман
То и на продавачите на дрога можеш да правиш евала, щото правят пари...
Явно принципите на честната игра вече ги няма и в този форум ...
 
От: Продажба на реплики

То и на продавачите на дрога можеш да правиш евала, щото правят пари...
Явно принципите на честната игра вече ги няма и в този форум ...

Правенето на пари не като да си на Олимпийски игри. Позовавайки са на писаното от теб лесно може да достигнем до следния извод: Харесва ти да си купуваш същите ментаци за 200 лв във фирмения магазин на Витошка пред това да знаеш, че са менте и да ги купиш за 40 лв
 

Горе