Продава се: Продажба на сайт за недвижими имоти + фейсбук група и страница

Здравейте,

Продавам платформа за покупко-продажба, наемане и отдаване на недвижими имоти директно, без посредници.
Създадена е през 2020 година като има уникално съдържание и активна общност.
Към сайта има Фейсбук група с 9600 члена и страница с 1700 последователи.
Има около 300 уникални посетители на месец и излиза на първа страница в Google по някои ключови думи.
Все още не е монетизиран, но възможностите са много, особенно за хора с опит.
Има добавени платени услуги (като мога да дам контакти на подизпълнителите), но на този етап липсва интерес към тях.
Сигурен съм че има потенциал в правилните ръце.

Сайтът и логото са правени от участници във форума.
Хостинга и домейна са платени до октомври месец.

Продавам защото основната ми дейност е друга и подцених необходимото време за развитието на такъв бизнес.

Отворен съм за разумни предложения по отношение на цената.
Cena ?
 
Здравейте,

Може ли да ми пратите ориентировачна цена на ЛС? :)

Благодаря предварително!
 
Проблема е че не е мислено за монетизацията преди да се направи проекта, и в този си вид трудно може да се направи печеливш модел без много допълнителни доработки, логиката за изкарване на пари липсва.
 
Проблема е че не е мислено за монетизацията преди да се направи проекта, и в този си вид трудно може да се направи печеливш модел без много допълнителни доработки, логиката за изкарване на пари липсва.

Мислено е просто пазара не я прие (или по-скоро, аз не съм успял да я наложа).

Ще излезе, че хората предпочитат да платят 6 000 евро на брокер вместо да дадат 300 за правни и технически експерти :)

Иначе възможностите за монетизация са много, от това да се направи ниско бюджетна агенция за недвижими имоти, до там да се рекламират и продават услуги и продукти за кандидат-купувачи, продавачи и новодомци.

Иска си само сериозен човек, който да може да му отдели поне 10ина часа седмично (в началото).
 
Мислено е просто пазара не я прие (или по-скоро, аз не съм успял да я наложа).

Ще излезе, че хората предпочитат да платят 6 000 евро на брокер вместо да дадат 300 за правни и технически експерти :)

Иначе възможностите за монетизация са много, от това да се направи ниско бюджетна агенция за недвижими имоти, до там да се рекламират и продават услуги и продукти за кандидат-купувачи, продавачи и новодомци.

Иска си само сериозен човек, който да може да му отдели поне 10ина часа седмично (в началото).
Не е само до часовете, а също и до голямо количество пари . .Пазарът е голям и такива сайтове изобщо не липсват .
Офертата ми е още валидна
 

Горе