Продажба на сайт.

От: Продажба на сайт.

Още ли важи бартера .Имам компот от джанки.
Продавам 2 буркана с лютеница и 1 туршия, царска.
За контакти: мазето
Посещаемост: ниска
Потенциал: има не е като да няма, мое се посерете 5 пъти от туршията
Цена: по договаряне, може и бартер за някой компот от джанки
Пращам по спиди или еконт с опция опитай и ще се посереш, както съответно стана с тая тема, 10 страници с ... всеки може да си го представи :)
 
От: Продажба на сайт.

темата се индексираламного добре - та да пусна и аз един пост
за да м исе индексира подписа:)
от чиста злоба го правя :)

п.п. виждате ли ми аватара ?

те така съм в момента само че до мен има една кучка и една ламя :)
 
да, темата се индексира отлично. и стана най-четената тия дни :)
 
От: Продажба на сайт.

На мене вече ми писна тази тема даже :)
 
От: Продажба на сайт.

И са кво нема хепиенд - тамън дойде време да се извинят за детските си щуротии и изчезнаха като моя състезател с многото регистрации - ей на къде отива света
 
От: Продажба на сайт.

То целта им не беше явно продажбата на сайта, а малко безплатен PR и проучване на пазара...И мен ми беше интересна темата в началото ама ми доскуча. ):
 
От: Продажба на сайт.

Чух от един авер че пуснали тема в дата.бг за продажбата с цена 3000лв.
 
От: Продажба на сайт.

Ехаааа....след снощния мач малко ми тежи главата, ама ще взема и аз ей така, лежерно, докато си пия сутрешно-обедното кафе, да Ви спамна темичката...

Не че ме интересува, ама чудя се (ей тъй, за мене си), кои в тая тема са по-големите глупаци - селските тарикатчета продавачите (които от лакомия сами си осраха цената на сайта), или купувачите (разните му там СЕО-МЕО оптимизатори, уебмастъри и др. подобни), които мощно и лакомо, като шарани, потеглиха стръвта....

Такава сделка (и дискусия) може да се проведе на 3 места :
А. В някоя детска градина за умствено изостанали деца, където дечицата са седнали около кръглата маса, играят си на бизнесмени, а темата е покупко-продажба на уебсайт....
Б. В психиатрията (умишлено не казвам "лудницата") в Карлуково, където в същата обстановка, на пациентите е поставена същата задача....
В. Тук, в този прекрасен форум, населен с тези прекрасни хора... :)

Накратко - алчния и лаком тъпанар най-лесно се мами....

Ако тия тарикатчета не бяха пускали Н-броя теми, а само бяха загатнали, че сайта се продава, и бяха останали да чакат на ЛС "тарикатите" сами да се набълбукат, досега щяха да са взели 3-4-5 бона за сайта и да са забравили.... А някои от Вас, тарикатите, щяха да се чувствуват много зле, ама щяха да си мълчат, щото такава е схемата - мием чиниите у Америка, ама не се връщам на село, оти кво ше кажат хората...

Аре със здраве, че отиваме на Панчарево да ударим по бира с кифтета и цаца !
 

Горе