Продажба на собствени продукти

fitness

New Member
Чудя се ако започна да продавам неща в блога дали някой ще ми прави проблем :wink:
 
От: Продажба на собствени продукти

Да сами :) точно , но продуктите са хранителни добавки от гърция които нямам представа дали са легални или не , иначе са добри аз ги вземам по 10 лв половин кг и ако стане работата мисля 1 кг да го продавам за 30 лв
 
Re: От: Продажба на собствени продукти

Да сами :) точно , но продуктите са хранителни добавки от гърция които нямам представа дали са легални или не , иначе са добри аз ги вземам по 10 лв половин кг и ако стане работата мисля 1 кг да го продавам за 30 лв
ахаахах доста са добри щом са 20 лева килото :lol::lol::D:D
 
От: Продажба на собствени продукти

ПФФ не бе човек , те са вносни и аз лично съм ги пробвал ... те по принцип струват около 40-50 евро там или нещо такова , но тук ми ги дават за по 20 лв килото ;)
 
От: Продажба на собствени продукти

Нямаш проблеми, само да са легални и всичко друго свъзано с фирма, пеймънт система, гаранции, съпорт и т.н. И продавай нещо, в което вярваш. Трудно ще обедиш посетителя в това колко е добър и качествен продукта, ако ти не вярваш в това. Това е идеята на самият бизнес. :) Този продукт ще е един вид лицето на бизнеса в учите на потребителя. Успехи.
 
От: Продажба на собствени продукти

за хранителни добавки трябва да имаш регистрирана дрогерия и пак не можеш да продаваш онлайн каквито и да е такива неща

по добре не се занимаваи с това
 
От: Продажба на собствени продукти

Значи неможе....
Както се спомена много зависи от естеството на продукта.:) Ако е билка или хранителна добавак - не може. Ако е електорен продукт или друг, за който не е нужно разрешения, освен за търговия (това си го имаш ако си фирма) - мисля че може.

Но щом мислиш че не можеш, значи си имал нещо от билките или хранителните добавки наум. Е там си има разрешения, комисий по удобряване, както и преид на изчакване да минат всички процедури. :wink:
 

Горе