Продажба на стоки от Китай в онлайн магазин-ДДС и мито

От: Продажба на стоки от Китай в онлайн магазин-ДДС и мито

Да благодаря ти, ще се радвам ако ми пратиш данните на този човек, само да уточним кое точно работи - консултира или извършва митнически услуги.
 
От: Продажба на стоки от Китай в онлайн магазин-ДДС и мито

Нито консултира, нито извършва митнически услуги. Работи като търговски посредник.
 
От: Продажба на стоки от Китай в онлайн магазин-ДДС и мито

честно казано не знам точно какво е това
 
От: Продажба на стоки от Китай в онлайн магазин-ДДС и мито

Ще се радвам ако ми пратиш данните на този човек, все пак да уточнимкакво работи - консултира или митнически услуги извършва

Момиче, губиш ми времето, а и времето на моя приятел, явно ти самата не знаеш какво търсиш. Иначе нямаше да повтаряш едно и също в различни постове.
Хайде, уточни си какво искаш, после вземи и се поуграмоти малко, прочети и разбери какво е това "животно" - търговски посредник. А така също ти препоръчвам да прочетеш и още относно търговията.
 
От: Продажба на стоки от Китай в онлайн магазин-ДДС и мито

Аз кога съм казала, че разбирам всичко, аз ако го знаех нямаше да губя своето време да питам насам и натам.
 
От: Продажба на стоки от Китай в онлайн магазин-ДДС и мито

Лелеее, това значи че минимум трябва да давам по 18 лв.
Ами то за тези пари ще намеря някой, който да ми върши тази работа с цени по-договаряне. Безработни в бг много.
:lol: :lol:

честно казано не знам точно какво е това
:lol: ... :lol:
 
От: Продажба на стоки от Китай в онлайн магазин-ДДС и мито

Това пък какво трябва да значи?
Вие винаги всичко знаете ли? Какво му е лошото да си признаеш като не знаеш нещо?
 
От: Продажба на стоки от Китай в онлайн магазин-ДДС и мито

Това пък какво трябва да значи?

Значи, че Странникът беше пределно ясен, дори предложи възможност за професионална консултация.
 
От: Продажба на стоки от Китай в онлайн магазин-ДДС и мито

Това пък какво трябва да значи?
Вие винаги всичко знаете ли? Какво му е лошото да си признаеш като не знаеш нещо?
Никой не се е родил научен, нищо лошо няма в това.
Един съвет от мен - не се захващай с търговия. Поне докато не спечелиш пари за пиратски кораб, с който да вкарваш стоката контрабандно. Образно казано.

Ти си поредния човек, не само в този форум, който иска, за максимум час, да бъде обучен безплатно в някаква сфера. Да получиш знания, които хората са трупали с години - години на обучение и работа.
Идеята за ниски производствени, в случая търговски, разходи винаги е актуална. Но когато е самоцел, тя не помага, а пречи.
Има един термин - присъщи разходи. Разходи, от които не може да се избяга.
Дори да купиш нещо от Илиянци и да го продаваш на 4 километра разстояние - Женски пазар, иска знания, както и разходи.
Дори да носиш на гръб торбите и да спестиш от транспорт, да продаваш след 17 часа, когато ги няма инспекторите от пазара и сергията е безплатна, пак ще имаш присъщи разходи - калкулатор, химикалка, маркер, торби...
 
От: Продажба на стоки от Китай в онлайн магазин-ДДС и мито

Аз не искам да избягам от разходите, ако исках нямаше да правя фирма и изобщо да питам някой и да се занимавам с глупости. Явно проблемът е друг - българина никога няма да каже как е успял, защото и ти може да успееш. Благодаря за отделеното ви скъпоценно време и голямата помощ! Ще се обърна към някой, който е готов да помогне само защото му се плаща за това!!!
 
От: Продажба на стоки от Китай в онлайн магазин-ДДС и мито

Аз не искам да избягам от разходите, ако исках нямаше да правя фирма и изобщо да питам някой и да се занимавам с глупости. Явно проблемът е друг - българина никога няма да каже как е успял, защото и ти може да успееш. Благодаря за отделеното ви скъпоценно време и голямата помощ! Ще се обърна към някой, който е готов да помогне само защото му се плаща за това!!!

Има една фраза: Ако си добър в нещо, никога не го прави безплатно.... Не може да очакваш тук или където и да е някой да ти поднесе на теспяи някаква формула за успех.
 
От: Продажба на стоки от Китай в онлайн магазин-ДДС и мито

Аз не искам да избягам от разходите, ако исках нямаше да правя фирма и изобщо да питам някой и да се занимавам с глупости. Явно проблемът е друг - българина никога няма да каже как е успял, защото и ти може да успееш. Благодаря за отделеното ви скъпоценно време и голямата помощ! Ще се обърна към някой, който е готов да помогне само защото му се плаща за това!!!

Казват, че "С питане до Цариград се стига", но може да се напише и така: "С правилния подход и подходящите въпроси до Цариград се стига". Колкото можаха колегите ти отговориха, някои предложиха допълнителна помощ, за да си наясно на 100% за това което питаш. Не виждам какъв проблема. Тук винаги можеш да получиш добри съвети, но това не означава, че трябва да пренебрегваш професионалната консултация ако си решила да подхождаш сериозно към това, което питаш. И няма как да очакваш други отговори на начина и на въпросите, които задаваш.
 
От: Продажба на стоки от Китай в онлайн магазин-ДДС и мито

Относно ДДС и т.н. можеш да получиш безплатна он-лайн консултация (или по тел.) на e-schetovodstvo.com
 
От: Продажба на стоки от Китай в онлайн магазин-ДДС и мито

Съжалявам че питам тук, но не намерих по подходяща тема пазарувал ли е нялой от drehi-vnos.com
 

Горе