Продажба на SizeGenetics чрез ебоок

mendy

New Member
Преди един месец, като се регистрирах в MoreNiche прочетох всичките книжки, които ги дават на своите афилейт партньори, като в една от тях се разясняваше как могат да се правят продажби чрез разпространението на безплатните книги, които предоставят те за всеки един от своите продукти. И аз нали съм изпълнителен :mrgreen: , качих в 10 различни торента книгите за SizeGenetics и Proactol (естествено с моя линк вътре в тях ), оставих си BitComet-a да сийдва и общо взето вообще не съм се надявал, че мога да продам нещо по този начин. За един месец сийдване, над 1000 човека са ги свалили книжката.

Днеска си влизам в акаунта в MoreNiche и какво да видя :eek: , комисионна от 142$ от продажбата на SizeGenetics :mrgreen: Даже нямам и сайт, с който да го промотирам :) Е заклевам се това са най-лесните пари, които съм вадил в мрежата :mrgreen:
 
От: Продажба на SizeGenetics чрез ебоок

Еми честито :) В кои торент сайтове качва книгите ?

Благодаря :) Ей това са сайтовете, в които ги качих книгите:

mininova.org
thepiratebay.org
torrentportal.com
torrentreactor.net
btmon.com
sumotorrent.com
monova.org
extratorrent.com
torrentat.org
bitenova.nl
 
От: Продажба на SizeGenetics чрез ебоок

Честито, бате. Само така да ти върви. Еми сега поже да инвестираш и в други проектчета. Успехи завбъдеще.:)

П.П: знай че оптимизирането на името на файла, както и заглавието - за да излизаш са точнанта думичка, за която искаш. Примерно weight loss ....

Давай още, бате. :)
 
От: Продажба на SizeGenetics чрез ебоок

Честито, бате. Само така да ти върви. Еми сега поже да инвестираш и в други проектчета. Успехи завбъдеще.:)

П.П: знай че оптимизирането на името на файла, както и заглавието - за да излизаш са точнанта думичка, за която искаш. Примерно weight loss ....

Давай още, бате. :)

Мерси мерси :) Аз иначе здраво бачкам по сайта чрез, който ще продавам Proactol, така че и от там трябва да започнат продажбите скоро :mrgreen: Благодаря ти много и на теб за помощта :)
 
От: Продажба на SizeGenetics чрез ебоок

Честито за продажбите! Това наистина е много добра идея. Майтап няма, "който учи ще сполучи". Само да не ме мързеше толкоз. хаха
 

Горе