Продължение от ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

MihailMihov

Well-Known Member
Не препоръчвам да работите с потребител cross. От 100 километра си личи, че единствено може да ти загуби времето, както беше и в моя случай. Предлага си "СЕО" услугите из темите, тъй като очевидно е гледал 2-3 клипа в ютуб и вече е решил че е достатъчно дорасъл за да си предлага ноу-хауто?!?! Аз па си търся страшен СЕО специалист и затова реших да се свържа с него. Изпратих му няколко лични съобщения с молби и молитви да ми изпрати нещо по което е работил преди да го наема. След неполучаване на отговор няколко пъти подред ми написа отговор, че е страшно затрупан с работа и няма време да се занимава с отговаряне на ЛС. Написах му, ако случайно намери някакво време в някоя от почивките си по време на работа - нещо от рода на 1-2 минутки, да ми напише над какво е работил. От тогава минаха 2-3 дни, но отговор все още няма. Не знам кое 7мо чувство ме кара да си мисля, че едва ли е имал работа със СЕО, освен тази да дрънка чутите глупости из форума.
С най-добри чувства, Михаил.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Не се занимавай с тоя смешник. Това е едно лапе, което говори много, но не разбира от нищо.
 
От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Не препоръчвам да работите с потребител cross. От 100 километра си личи, че единствено може да ти загуби времето, както беше и в моя случай. Предлага си "СЕО" услугите из темите, тъй като очевидно е гледал 2-3 клипа в ютуб и вече е решил че е достатъчно дорасъл за да си предлага ноу-хауто?!?! Аз па си търся страшен СЕО специалист и затова реших да се свържа с него. Изпратих му няколко лични съобщения с молби и молитви да ми изпрати нещо по което е работил преди да го наема. След неполучаване на отговор няколко пъти подред ми написа отговор, че е страшно затрупан с работа и няма време да се занимава с отговаряне на ЛС. Написах му, ако случайно намери някакво време в някоя от почивките си по време на работа - нещо от рода на 1-2 минутки, да ми напише над какво е работил. От тогава минаха 2-3 дни, но отговор все още няма. Не знам кое 7мо чувство ме кара да си мисля, че едва ли е имал работа със СЕО, освен тази да дрънка чутите глупости из форума.
С най-добри чувства, Михаил.
Недей така със лошо, обясни му липсите по завоалирано, да не му накърняме смочувствието,,, все пак е подрастващ
Ама си прав като винаги
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

В случая не виждам никаква измама, това че някой не иска да работи с теб или не ти отговаря на съобщенията не го прави автоматично некоректен или некадърен. В случая некоректен е Kreayshawn, защото без доказателства вреди на имиджа на друг потребител
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

В случая не виждам никаква измама, това че някой не иска да работи с теб или не ти отговаря на съобщенията не го прави автоматично некоректен или некадърен. В случая некоректен е Kreayshawn, защото без доказателства вреди на имиджа на друг потребител

Айде работи с него, та видим,,, несе изказвай неподготвен
 
От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Не препоръчвам да работите с потребител cross. От 100 километра си личи, че единствено може да ти загуби времето, както беше и в моя случай. Предлага си "СЕО" услугите из темите, тъй като очевидно е гледал 2-3 клипа в ютуб и вече е решил че е достатъчно дорасъл за да си предлага ноу-хауто?!?! Аз па си търся страшен СЕО специалист и затова реших да се свържа с него. Изпратих му няколко лични съобщения с молби и молитви да ми изпрати нещо по което е работил преди да го наема. След неполучаване на отговор няколко пъти подред ми написа отговор, че е страшно затрупан с работа и няма време да се занимава с отговаряне на ЛС. Написах му, ако случайно намери някакво време в някоя от почивките си по време на работа - нещо от рода на 1-2 минутки, да ми напише над какво е работил. От тогава минаха 2-3 дни, но отговор все още няма. Не знам кое 7мо чувство ме кара да си мисля, че едва ли е имал работа със СЕО, освен тази да дрънка чутите глупости из форума.
С най-добри чувства, Михаил.

Ти не разбра ли, че с теб не желая да работя? Сякаш не знам, че като ти покажа портфолио ще го развяваш из форума и ще се правиш на интересен. Докато не работиш с мен няма да ми обясняваш кадърен ли съм или не. За твое сведение гарантирам дискретност и давам портфолио само на сериозни хора със сериозни намерения. А иначе отговор и няма да получиш.
Ще ви помоля само като дрънкате глупости по мой адрес или да ме уведомявате или да си пускате нова тема, а не да разчитате, че няма да имам време да ровя по темите и да се защитя.
Също така скрийншот на измамата и доказателство, че не разбирам от СЕО?
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

В случая не виждам никаква измама, това че някой не иска да работи с теб или не ти отговаря на съобщенията не го прави автоматично некоректен или некадърен. В случая некоректен е Kreayshawn, защото без доказателства вреди на имиджа на друг потребител

Това ако го направят по европейските форуми имат бан до десетия си живот... ама тука модерацията нещо съвсем бяга.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Тоя па хахахах. И що не искаш да работиш с мен, кога съм бил аз некоректен с теб, или с някой друг друг ? Айде направо си кажи, че усети, че при мен няма да ти мине номера
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Заради такива момиченца вече не пиша по форума, както и всички останали по-стари потребители, освен в раздел пазар. Но и там вече е същата детска градина. Форумът може спокойно да се прекръсти на тийнпроблем.ком парт2
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Нивото на форума действително за съжаление, благодарение на няколко човека с шизофренични наклонности и може би и психични отклонения падна много.

Конкретно за @cross, аз съм работил само веднъж с него и нямам лоши впечатления, правих му дизайн на някакво банерче, но ми направи впечатление, че след известно време и той стана дизайнер и почна да предлага услугите си, а той е също и копирайтър, от скоро вече има и уебмастърски форум, предлага и ред други услуги в което няма лошо, но за да предлагаш някаква услуга трябва поне няколко години да си развивал способностите си в тази област, а не вчера да си си инсталирал фотошопа примерно, да си гледал два урока и хоп вече предлагаш услуги.

То и аз не съм перфектен, но съм инсталирал първия си фотошоп 2003 г. и непрекъснато се развивам и усъвършенствам, осмелих се да предложа услугите си едва когато достигнах някакво средно ниво или поне аз така мисля, а очевидно и доста хора които са ми гласували доверие от форума и не само.

За мен също така е странно, как се допуска потребител на форума да си разиграва коня както иска, да обикаля като нестинарка по темите, да изказва ,,компетентни,, мнения по всичко и да обижда, да оставим това, че пише думите все едно ги изкарва от задните си части, в сериозен форум това би било недопустимо, няма да споменавам имена той е достатъчно известен.

Дано админите вземат под внимание всичко това и форума да се развива, а не нивото му да пада с всеки изминал ден, разбирам, че форума не им е приоритет, но все пак не си заслужава да вложиш толкова години и труд и на края всичко да се срине заради няколко човека.

Раздавайте повече банани бе хора:) , по-добре да останат 10 човека, но читави, от колкото да се напълни с плява.
 
Последно редактирано:
Re: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

За кои специално говорите, защото скоро ще има почиващи за лятото. Те си знаят. ;)

Няма място за притеснение, просто от време на време винаги е било така...някакви хора идват тук, заседяват се и прецакват идеята на форума, но си го получават. Я в кости репутация, я с бан, я с игнор. Да, при нас баннът е наистина нещо много крайно и рядко се случва, но го има. Наистина трябва да си много съгрешил, за да те банират от тук. ;) Няма спор в това.

А може ли имената на тия хора, които "развалят дисциплината" (слагам го в кавички, защото може би е меко казано), за да ги сложим в наш си лист. Споменаването по нищо не означава, че са точно те, но определено с наше наблюдение ще видим дали са точно те. ;)
 
От: Re: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

За кои специално говорите, защото скоро ще има почиващи за лятото. Те си знаят. ;)

Няма място за притеснение, просто от време на време винаги е било така...някакви хора идват тук, заседяват се и прецакват идеята на форума, но си го получават. Я в кости репутация, я с бан, я с игнор. Да, при нас баннът е наистина нещо много крайно и рядко се случва, но го има. Наистина трябва да си много съгрешил, за да те банират от тук. ;) Няма спор в това.

А може ли имената на тия хора, които "развалят дисциплината" (слагам го в кавички, защото може би е меко казано), за да ги сложим в наш си лист. Споменаването по нищо не означава, че са точно те, но определено с наше наблюдение ще видим дали са точно те. ;)
Блинки, само не мога да разбера за какво всеки път се правиш на ударен, когато става на въпрос за банвене... Ти много добре знаеш кои са тия хора, които непрекъснато обиждат и пишат безсмислени коментари (спам).

Направо се изумявам как допускате подобно поведение.

Вече започвам да си мисля, че ти доставя удоволствие, когато видиш някой потребител да казва "КО**ЛЕНЦЕ Д*ЛНО, ЩЕ ТИ С*АЧКАМ ГЛА**ТА"
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Аз до колкото си спомням имаше и случай да се издирват и на място, @горския ли беше потребителя който беше ходил да търси @стойнев, след един тон закани и обиди и всичко тръгна от един конкурс, абе проблема не е от вчера.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Ако раздавате банани ги раздавайте по IP, а не да ми се регистрира с един тон никнейма, поне малко го затруднете.
Между другото има ли поне един който е изял банана, аз лично не се сещам, някой по-стар потребител да ми подскаже.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Като стана дума за банове, сериозности, и костюмирани бизнесмени...
Се присетих, че всъщност имаше един конкурентен форум, та го отворих да проверя как се развива сериозният онлайн бизнес в България.

Не успях да разбера много, понеже не му зареди CSS-ът, ама забелязах да пише "0 юзъра и 42 гости" отдолу...
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Хората какви проблеми имат :p
 
Последно редактирано:
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Да се надяваме след време тук да не пише усерс: @nandibandi, @blaster и 0 гости

Хъх, и тва сме го чували/виждали... Нищо ново под слънцето, господине. :)
За мен ще си остане загадка как точно и с какво @nandibandi и @Blaster ти пречат да се изявиш и докажеш професионализъм, но за някои нежни душици, явно е важно някой да им осигурява комфорт и стерилна среда.

Истината е, че вашето мрънкане гони потребители, а не закачките на Blaster-a. На който му се работи, това не му пречи да работи, а който не иска да вижда даден потребител може да ползва опцията ''ignore''.

@Websolut, никога не съм имала конфликт с теб и като цяло те харесвам, но леко ме разочарова с това, че се връзваш на един коментар, който даже не беше кой знае колко остър.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

С толкова писане не по темата с всеки изминал път се убеждавам, че форума трябва да има чат секция.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Хъх, и тва сме го чували/виждали... Нищо ново под слънцето, господине. :)

Не ме разбра, имах в предвид, че ще сте си самодостатъчни:wink:, шегичка, а може би не трябваше.:p
Нали няма да мрънкаш много, останал съм с впечатление, че носиш на майтап.

С толкова писане не по темата с всеки изминал път се убеждавам, че форума трябва да има чат секция.

То има в тапата, ама никой не чати там, обикновено се предпочитат посещавани теми там да се изтапаниш дибидюс, целта е да те видят повече хора;)
Сори спирам, че имам бачкане, а и се поувлякох
 

Горе