Проект: Каква е вероятността да спечелим от футболни мачове?

От: От: Проект: Каква е вероятността да спечелим от футболни мачове?

Изводът от горните диаграми е, че ако залагате само на домакините във всички мачове на света, в дългосрочен период ще печелите.

Ами не е така, понеже обикновено за 1 коефицентът е доста нисък.
 
От: Проект: Каква е вероятността да спечелим от футболни мачове?

Базирам се на изчисленията - в над 45% от мачовете изходът е бил победа за домакините, а коефициентите на Bet365 показват, че те не са вярвали много-много това да се случи. Това е все едно печалбата ти на рулетка от черно/червено да е с коефициент 3 вместо 2.
 
От: Проект: Каква е вероятността да спечелим от футболни мачове?

Ето ви една проста схема за печалба.
Хващате някой гранд, който отдавна не е правил равен мач.
Почвате на всеки мач от първенството да залагате на равен.
Като удвоявате залога на всяко следващо залагане, ако предишният мач не е свършил наравно и така докато най-накрая се получи равен резултат.
Обикновено равенствата на грандовете са с коефициент около 4-5 ако са с по-слаб отбор.
В Един момент сте на около 100% печалба, зависи на какъв коефициент спечелите.
 
От: Проект: Каква е вероятността да спечелим от футболни мачове?

Схемата е наистина добра,но прецизно трябва да се избере отбора..

един приятел с баща му бяха избрали за тази схема Спортинг Хихон от Испания. От началото на сезона до към края нямаха равен, а те всеки път на равен залагаха и увеличаваха , е набутаха са около 3000 лв. заедно , и те предпоследната седмица преди края на сезона направиха равен..


Ето ви една проста схема за печалба.
Хващате някой гранд, който отдавна не е правил равен мач.
Почвате на всеки мач от първенството да залагате на равен.
Като удвоявате залога на всяко следващо залагане, ако предишният мач не е свършил наравно и така докато най-накрая се получи равен резултат.
Обикновено равенствата на грандовете са с коефициент около 4-5 ако са с по-слаб отбор.
В Един момент сте на около 100% печалба, зависи на какъв коефициент спечелите.
 
От: Проект: Каква е вероятността да спечелим от футболни мачове?

Пускай го в един е-бук, пиши с много големи червени букви и му дай цена от 150 долара. Ще продадеш няколко броя, ще отнесеш няколко псувни, ама к'во от т'ва - нали пари ще вземеш :D
 
От: Проект: Каква е вероятността да спечелим от футболни мачове?

хаха Че има ли още наивници, които вярват, че "money" и "no work" могат да са в едно изречение?
 
От: Проект: Каква е вероятността да спечелим от футболни мачове?

хаха Че има ли още наивници, които вярват, че "money" и "no work" могат да са в едно изречение?

нека ти подшушна, че има и глупаци, които успешно ги съчетават в банковата си сметка, не само в изречения ;)
 
От: Проект: Каква е вероятността да спечелим от футболни мачове?

Такива например са собствениците на бъксовете. Но те са положили известна степен усилия все пак, не е "no work". :)

Да взема и аз да си направя бъкс ли :)
 
От: Проект: Каква е вероятността да спечелим от футболни мачове?

Измисляш нещо, пробваш го, виждаш че работи, пускаш го в книга и я пускаш на разумна цена.
Аз работих година и половина, а после 2 години само влачех, като единствената ми работа беше да си подновявам домейните и хостинга :) Обаче вече ми омръзна да не правя нищо и пак започвам.
Бъксовете между другото никак не са лоша идея, но трябва да имаш някаква начална инвестиция. Яко е и реферали да събираш, ама то останаха ли вече не"наети" хора? Едва ли :) Преди 2-3 седмици намерих един форум, в който буквално ми падна шапката като видях какво става... Тия хлапета, ако не правят повече пари от половината хора в тоя форум, заплюй ме!
 
От: Проект: Каква е вероятността да спечелим от футболни мачове?

Много ми е интересно как сметна първата графика.

Според мен не е вярна - провери си пак сметките.


Данни има в единия сайт в подписа ми - както сурови, така и обработени. Обаче понеже за едната идея не ми се вадят в удобен формат, трябва да имам финансов стимул да ти ги дам в подходящ формат. ;)


Предполагам и ти може да си ги вземеш - с обикновено копи § пасте - разделителя е Таб - с малко триене и редактиране ще станат в CSV.



Обаче все пак си мисля, че сериозно си объркал първата графика, а от там и извода си.
 
От: Проект: Каква е вероятността да спечелим от футболни мачове?

пичове, който подхожда да слага некой лев за бира и да гледа - е некой дето е дребна риба.
Аз миналата година направих 56 % отгоре на квото бях вкарал от баскетболни прогнози. ама всичко е дисциплина, бенкрол мениджмънт, много добро познаване на спорта, катко и добро боравене с бази за спортна статистика, които имат отворен достъп за куерита, ама някой требва да знае как да пише дб куерита
Но това се прави от сериозни гемблъри, не такива, на които 1 юнит=10 лв
 
От: Проект: Каква е вероятността да спечелим от футболни мачове?

Рънер не че не може да се печели обаче както каза ти трябва да се играе с малко по големи суми.
За миналата година си направил 56% ако си стартирал с 1000 и си приключил с 1560 си е тотален провал.
Ако си стартирал с 10 000 и си финиширал с 15 600 си е загуба на време (по няма 500лв на месец)
Има смисъл ако си стартирал със 100 000 и си финиширал с 156 000 но не мисля че е толкова лесно да се залагат толкова пари онлайн, а и ако ги имам свободни последното нещо което ще направя е да ги залагам.
 
От: Проект: Каква е вероятността да спечелим от футболни мачове?

Измисляш нещо, пробваш го, виждаш че работи, пускаш го в книга и я пускаш на разумна цена.
Аз работих година и половина, а после 2 години само влачех, като единствената ми работа беше да си подновявам домейните и хостинга :) Обаче вече ми омръзна да не правя нищо и пак започвам.
Бъксовете между другото никак не са лоша идея, но трябва да имаш някаква начална инвестиция. Яко е и реферали да събираш, ама то останаха ли вече не"наети" хора? Едва ли :) Преди 2-3 седмици намерих един форум, в който буквално ми падна шапката като видях какво става... Тия хлапета, ако не правят повече пари от половината хора в тоя форум, заплюй ме!
Е дай да го видим този форум де, може да извлечем и някоя полза ...
 
От: Проект: Каква е вероятността да спечелим от футболни мачове?

Рънер не че не може да се печели обаче както каза ти трябва да се играе с малко по големи суми.
За миналата година си направил 56% ако си стартирал с 1000 и си приключил с 1560 си е тотален провал.
Ако си стартирал с 10 000 и си финиширал с 15 600 си е загуба на време (по няма 500лв на месец)
Има смисъл ако си стартирал със 100 000 и си финиширал с 156 000 но не мисля че е толкова лесно да се залагат толкова пари онлайн, а и ако ги имам свободни последното нещо което ще направя е да ги залагам.

Така е , абсолютно съм съгласен, всичко това е вярно, На запад масово има хора на който юнита е 500 долара, демек играят с по 50 к бенкрол
 
От: Проект: Каква е вероятността да спечелим от футболни мачове?

Шанса един залог с 2.00 коеф да излезе е около 45%. Ако залагаш на произволни мачове в един букмейкър винаги ще си на загуба в дългосрочен план независимо на какво залагаш. Но всъщност има начин за сигурна печалба, но затова е необходима по- голяма банка. Наричат се арбитражни залози.
 
От: Проект: Каква е вероятността да спечелим от футболни мачове?

букмейкърът мести линиите точно за да направи нещата близки до 50 % за единия залог 50 % за другия, така е при баскетбола, и понеже коефициентите винаги са под 2, той е на печалба каквото и ад се случи с мача
 
От: Проект: Каква е вероятността да спечелим от футболни мачове?

За почитателите на рулетката: Има един 100% начин за печалба, но условието е да имате неограничени средства. И той е проста математика - удвоявате залога след всяка загуба на червено/черно. Залагате 1 лв и губите. Залагате 2-губите, 4,8,16 и т.н. С първата печалба обаче покривате всички загуби и сте отгоре :)
Общия сбор от числата на рулетката прави 666 ... човекът които я е създал се е самоубил по простата причина че не е намерил начин да я надвие. Забравете ги тея неща със системите за рулетки ... не вървят. :)
 
От: Проект: Каква е вероятността да спечелим от футболни мачове?

Много ми е интересно как сметна първата графика.

Според мен не е вярна - провери си пак сметките.

Прав си, сега погледнах скрипта и съм омазал алгоритъма на смятане. :oops: Освен това щеше да е по-добре да покажа коефициентите на Bet365, отколкото да използвам вероятности, защото това не ни носи информация за евентуалната печалба. Не знам къде съм си оставил главата, докато съм писал скрипта и поста.

Сега обаче ще си поправя грешката. За да разберете как съм изчислил коефициентите, ще дам един пример: Средният коефициент за 1 за мачовете, завършили в полза на домакините, е бил 2.14.

4570684B.png

4545017M.png


Нов извод: За равенство има лееека печалба в дългосрочен период при залагане на всички мачове в света, но не е нещо, заради което си струва да се играе. С две думи, не си губете времето (и парите).
 
От: Проект: Каква е вероятността да спечелим от футболни мачове?

Здрасти - това ти го написах още в третият пост - Загубил съм доста време за да стигна до извода че няма смисъл - Иска се прекалено много енергия и смятане за да постигнеш резултати - Ако тази енергия я вложиш в други проекти със сигурност ще ти даде по добри резултати.
И една от основните причини да стигна до този извод е че никой няма да те остави достатъчно дълго време да печелиш сериозни цифри - след третият месец ще те изгонят от повечето места и ще ти блокират акаунта. Залаганията са ги направили да събират на хората парите а не да ги раздават.

Също така мисля че сметките ти отново не са коректни или аз не съм те разбрал или ти не си го описал правилно - защото ако използваш само средният коефициент например за равен не носи никаква информация ако не е обвързан с относителното му тегло в общата сметка.
Тоест за Х можеше коефициента да ти е например 10 получен от един хикс с коефициент 5 и един хикс с коефициент 15 - И ако това са ти единствените хиксове от 100 разгледани мача какво значение има че имаш висок среден коефициент на знака след като ще си загубил 98 от мачовете.
 
От: Проект: Каква е вероятността да спечелим от футболни мачове?

Здрасти - това ти го написах още в третият пост - Загубил съм доста време за да стигна до извода че няма смисъл - Иска се прекалено много енергия и смятане за да постигнеш резултати - Ако тази енергия я вложиш в други проекти със сигурност ще ти даде по добри резултати.
И една от основните причини да стигна до този извод е че никой няма да те остави достатъчно дълго време да печелиш сериозни цифри - след третият месец ще те изгонят от повечето места и ще ти блокират акаунта. Залаганията са ги направили да събират на хората парите а не да ги раздават.

Също така мисля че сметките ти отново не са коректни или аз не съм те разбрал или ти не си го описал правилно - защото ако използваш само средният коефициент например за равен не носи никаква информация ако не е обвързан с относителното му тегло в общата сметка.
Тоест за Х можеше коефициента да ти е например 10 получен от един хикс с коефициент 5 и един хикс с коефициент 15 - И ако това са ти единствените хиксове от 100 разгледани мача какво значение има че имаш висок среден коефициент на знака след като ще си загубил 98 от мачовете.

Отдавна съм минал наивния период с търсенето на схеми и смятането. Това го правя, защото ми е интересно. Вчера поиграх малко BlackJack в Bet365. Не играя за печалба, а заради самата игра, но пък си взех и 40 лева. Утре може да ги загубя, но това мен не ме грее. Общо взето си правя кефа и си въртя едни и същи пари - нито губя, нито печеля в дългосрочен план.

Относителното тегло можеш да го разбереш от кръговата диаграма. Там е показано, че ~26 мача от 100 завършват x. Ако заложиш на всички мачове за равенство с по 1 лев, в крайна сметка ще си на много малка печалба над началния ти баланс. Тоест: Залагаш за равенство на 100 мача х 1 лев = 100 лева. Накрая взимаш 26 х 4.06 = 105.56 лева.
 

Горе