Произведено в Русия

Статус
Not open for further replies.
От: Произведено в Русия

Баси, още руснаци във форума. Сипвам си една водка :twisted:
 
От: Произведено в Русия

Лесопарк лесопарку рознь.

Одно дело - Мытищи, другое - Битцевский.

Лесная школа :)
 
От: Произведено в Русия

Once again.

Цитирането на некви световнонеизвестни жълтосини източници (mir24.tv) прецаква цялата легенда и остават само смайлитата (които вече са били обсъждани в тоз достолепен форум).

Вторият линк обаче (към vestifinance.ru) е линк към сериозно издание и с него съм съгласен напълно, тъй като цитира точно това, което каза Путин на срещата на газовиците в Иран, а не това, което си превеждат жълтосините зомбита.

Та да преповторим за неразбралите:
1. Добив на газ до 2035 - ще се увеличи с 40%.
2. Експорт на газ (СПГ) - ще се увеличи трикратно до 2040.

[video=youtube;q-VENCmhOUc]https://www.youtube.com/watch?v=q-VENCmhOUc[/video]
 
От: От: Произведено в Русия

Once again.
Та да преповторим за неразбралите:
1. Добив на газ до 2035 - ще се увеличи с 40%.
2. Експорт на газ (СПГ) - ще се увеличи трикратно до 2040.

Ага-а-а-а-а, понял. Това достоверен источник ли е: https://www.youtube.com/watch?v=oZuNSfZFrZg - от 25-та секунда Батюшка объясняет, че на СПГ (LNG) щял за 16 и кусур години да увеличи износа от 4 % колкото е сега на международном рынке, до 13 %. Велико! Путен опять всех переиграл!!!! :clap:
 
От: От: Произведено в Русия

Каква е идеята да се превърнеш в досадник и колко пъти трябва да ти се каже едно и също нещо?

Това че украинците говорят на руски не ги прави обективни. Че бъркат кое е добив и кое е експорт също си е техен проблем - трябва ли да си губя времето с тях?

Обективно е това, което Путин казва лично на срещата в Техеран и именно той носи отговорност за думите си, а не некви укри. Да го потретя ли?

Ага-а-а-а-а, понял. Това достоверен источник ли е: https://www.youtube.com/watch?v=oZuNSfZFrZg - от 25-та секунда Батюшка объясняет, че на СПГ (LNG) щял за 16 и кусур години да увеличи износа от 4 % колкото е сега на международном рынке, до 13 %. Велико! Путен опять всех переиграл!!!! :clap:
 
От: От: От: Произведено в Русия

Каква е идеята да се превърнеш в досадник и колко пъти трябва да ти се каже едно и също нещо?

Това че украинците говорят на руски не ги прави обективни. Че бъркат кое е добив и кое е експорт също си е техен проблем - трябва ли да си губя времето с тях?

Обективно е това, което Путин казва лично на срещата в Техеран и именно той носи отговорност за думите си, а не некви укри. Да го потретя ли?

Стига да не промениш за трети път твърденията си. Щото:
"Русия ще увеличи тройно експорта на газ в близките години. Търсенето ще се увеличава", - заяви Путин на срещата на "газовия ОПЕК" в Иран.

Експорт на газ (СПГ) - ще се увеличи трикратно до 2040.

Накрая да не се окаже, че ще увеличи трикратно экспорт газа из кишечника ?
 
От: От: От: Произведено в Русия

Не съм променял "твърденията" си досега.

В началото още нямаше видео на речта на Путин в ютюб и трябваше да се довериш на това, което пиша, а не на това, което си мислиш.

След като се появи видеото с речта на Путин, мисля, че е достатъчно ясно за всеки какво е казал. Поне за тези, разбиращи руски, би трябвало да е ясно, независимо от перемогобръмбарите в главата им.

Изгуби ми цяла страница в момент, в който чакам нова мишка. Не съм злопаметен в никакъв случай, но да ти го върна ще си е стандарт.

Стига да не промениш за трети път твърденията си. Щото:

Накрая да не се окаже, че ще увеличи трикратно экспорт газа из кишечника ?
 
От: От: От: От: Произведено в Русия

В началото още нямаше видео на речта на Путин в ютюб и трябваше да се довериш на това, което пиша, а не на това, което си мислиш.

:shock: :clap: Это с каких хренов?
 
От: От: От: От: Произведено в Русия

Не се употребява в множествено число.

Защото като кажа нещо - това е сигурно (и лесно може да се проследи дори в историята на този форум). Тъй като преди да го кажа съм видял оригинала.

А перемогите сте губовременни.
:shock: :clap: Это с каких хренов?
 
От: От: От: От: От: Произведено в Русия

Не се употребява в множествено число.

Щиро дякую, пане, для вільного уроку по кацапському.

Защото като кажа нещо - това е сигурно (и лесно може да се проследи дори в историята на този форум). Тъй като преди да го кажа съм видял оригинала.

А-а-а-а, и ты там (в Иране на встрече газовиков) был, верблюжий кумыс пил?

А перемогите сте губовременни.
Трясе тебе параноя, москаль. Всюди українці тобі ввижаються. Але я не є. 8)
 
От: От: От: От: От: От: Произведено в Русия

Защото няма да имам време да ти разправям вицове всеки път, га се издъниш, укр.

По времето на Живков соц-велможа на име Димитър А... бил поканен на официален прием с половинката си. Съпругата му Пенка била от село (в което нямаше да има нищо лошо, ако не се правеше на гражданка).

Соцвелможата подготвил Пенка - казал й да не се е обажда.

Седнали на приема и почнали да пийват и хапват.

По едно време обаче "муха-месоядка" (по Чандлър) кацнала на сочната свинска пържола в чинията на Димитър А.

Пенка не издържала на таз агресия и се провикнала:

"Муфа, Митю, муфа!"
 
От: От: От: От: От: От: От: Произведено в Русия

Защото няма да имам време да ти разправям вицове всеки път, га се издъниш, укр.

Този беше тъп, но пак е по-добре да пускаш вицове, отколкото измислените достижения народного хозяйства в хаганате. Дай някой друг? Някой за Владимир Владимирович не знаеш ли?
 
От: Произведено в Русия

Знам много. Но струва ли да се хабя за всеки новоников досадник? Ако си ми на сметка - ще дам нова информация в темичката. А ако ще я обръщаш на перемога, то изобщо не ми пука за нивото на форума. Ще изчакам га се докажеш. Както се доказаха досега копалите Черно море с птеродактили.
 
От: От: Произведено в Русия

Да се върна към темата.

Днес в Русия забраниха сектата на сциентолозите (съдебно решение)

В България тя е известна предимно покрай Том Круз, Джон Траволта и най-голямата спамърска верига (всяко трето писмо за маркетинг и подобни от Виргиния и нея подобните й в пощите ви си е сциентоложко).

В останалите страни, чували за Хъбард, всичко отдавна е ясно. И Хъбард никога не го е отричал.

Church-of-Scientology-Big_Blue-Los-Angeles.jpg
 
От: Произведено в Русия

Е, свършиха ли технические достижения, high-tech (туй "гай-тэк", нали?) вооружение, супер автомашины, че до някаква секта опряхме и то не била сделана в России, ми била забранена там. Онзи старый болгарский анекдот за компютрите, дето не били компютри, а компоти и не ги били купили, ами ги били върнали - това прилича на него?
 
Статус
Not open for further replies.

Горе