Произведено в Русия

Статус
Not open for further replies.
От: От: Произведено в Русия

Кога па стана руснак? Не си дорасъл за "брысь". То е за котки.

Къш, кокошко.
 
От: Произведено в Русия

Прочее тоя, дето Путин си лафи с него, кърти мивки: Гурбангулы Бердымухамедов. Да бях знаел по-рано, щях да си избера този ник. :)
 
От: Произведено в Русия

Всички сме загрижени и ти съчувстваме.

Ми да си го беше избрал....
 
От: Произведено в Русия

"1. Добыча газа. Важнейший показатель компании «Газпром». Прогноз по 2015 году — 427 млрд кубометров, это самая низкая цифра в истории компании, на 22% ниже уровня 1999 года (546 млрд куб м).

2. Экспорт газа. Ещё один важнейший показатель — мы бюджет страны наполняем за счет экспорта. В большинство предыдущих лет мы продавали в Европу 150–170 млрд кубометров газа в год, в 2014 году экспорт составил рекордно низкие 146,6 млрд куб м. Экспорт в СНГ достигал 100 млрд куб м лет 7–8 назад (цифры можно найти здесь), но в прошлом году свалился до уровня в 45 млрд.

3. Поставки внутри страны. 10 лет назад Газпром стабильно поставлял российским потребителям около 300 млрд кубометров в год, сейчас скатились на уровень около 200 млрд (цифры здесь). Провал. Да ещё и постоянное повышения внутренних регулируемых газовых цен. Цены на газ выше, чем в США.

4. Производительность труда и численность сотрудников. Среднесписочная численность персонала выросла с 298 тыс чел в 1999 году (стр.5) до 450 тыс чел в 2014 году (стр.6). Провал.

Ну и так далее. Если вы поиграетесь в математические упражнения и рассчитаете затраты на одного работника или на кубометр добычи, то вообще волосы дыбом встанут."


А иначе светлото бъдеще е хубаво, само дето статистиките сочат друго.

:lol: :lol: :lol:
 
От: Произведено в Русия

И може би най-доброто произведено в Русия без съмнение.

:lol: :lol: :lol:


Autoshow-girls-if-only-Russian-cars-were-as-good-.jpeg
 
От: Произведено в Русия

А иначе светлото бъдеще е хубаво, само дето статистиките сочат друго.

Чеки ся, ты не панимаешь. Царь Батюшка каза, че ще увеличи износа на втечнен газ от 4 на 13 % ... ама друг път - къмто 2040-та година. Това за "ватата" вече е ясен знак и силен сигнал, че добивите на газ растат, търсенето тоже, износът направо изби рибата в Каспийско море.
 
От: Произведено в Русия

Предполагам, че с математичката ще си гукате идеално тук на завет. Имате сходни мисловни напъни и си отивате.
 
От: От: Произведено в Русия

Предполагам, че с математичката ще си гукате идеално тук на завет. Имате сходни мисловни напъни и си отивате.

А ты возрадуйся, че не си отиваме (демек, не сме си отишли). Щото сме единствената ти публика в тази тема, в която си пишеш сам. Ако си тръгнем, не си прави илюзии, че ще продължат да ти плащат за писане в нея? Айде, давай, план выполняй, пусни още нещо смешно?
 
От: От: Произведено в Русия

опять двойка (c).

Темичката е предназначена за вниманието на читатели (които дори не са регистрирани в сий светъл форум). Чукчите-писатели сте вид своеобразен фон.
 
От: Произведено в Русия

Хубава картинка, произведена в Русия. Това нещо някъде не на компютърна анимация, има ли го показано?

Ще го покажат като "Калибрите", когато му дойде времето. Иначе китайците наскоро тестваха копие на Ю-71, само че повече от 2 пъти по-бавен.
 
От: Произведено в Русия

Ако сега имаш пари като по-стар, то българки за продан в момента - под път и над път. И в Брюксел, и в Абу Даби, та дори и в София. За какво са ти рускоезични (украинки най-вече)? Да си гукате?

А ако нямаш пари, но имаш заложби да се плодиш като заек, то рускините си поръчват жигола все още - не се притеснявай. Особено в Париж.
Баси, що нямах пари кат' бях по-млад. Щях да си купя едно руско девойче и да се плодим като зайци :rolleyes:
 
От: От: Произведено в Русия

А ако нямаш пари, но имаш заложби да се плодиш като заек, то рускините си поръчват жигола все още - не се притеснявай. Особено в Париж.

Ой-ой-ой! Русските мужики не (им) стават ли? :-o Меньше денатуратом злоупотреблять надо...
 
От: От: Произведено в Русия

опять мимо (c)

Аз съм от тези, които се водят стари вече на години.

И жените за мен са удоволствие, което ценя истински.

Познавам почти всички елитни дами в София. Всеки път, когато идвам в България, им отдавам уважение и никога не съм се отнасял с тях като към "плодене със зайци". Така са преценили - така действат. Тяхна си работа - не съм им съдник. Никога не са ми давали повод да ги ползвам в национални спорове - глупаво е. Но винаги мога да ги ползвам в такива спорове, ако някой изгуби мярката.

За Париж... ами приеми, че просто го знам - дори на съвсем непрофесионално ниво. Секретарка от лондонския офис обсъждаше с приятелка как са изкарали във Франция и чух препоръките й без да искам.

Та, накратко, не сте вие с кунките, които да се лензите по въпроса. Едно е да осирате форумна тема, а друго е да осирате "постиженията си".
Ой-ой-ой! Русските мужики не (им) стават ли? :-o Меньше денатуратом злоупотреблять надо...
 
От: От: От: Произведено в Русия

Познавам почти всички елитни дами в София. Всеки път, когато идвам в България, им отдавам уважение и ....

:clap: "Елитни дами в София"? Это`ж невозможно, такива има само в Раисся... или... ага-а-а-а-а-а, сигурно са рускини, тия елитни софийски дами? Платная любовь ли имаш предвид?

За Париж... ами приеми, че просто го знам - дори на съвсем непрофесионално ниво. Секретарка от лондонския офис обсъждаше с приятелка как са изкарали във Франция и чух препоръките й без да искам.

Май си (бил?) в някакъв такъв бизнес, щом и елитни софийски дами и френски жигола или поне руските им клиентки познаваш? Е, що тогава пишеш пропаганди из форумите? Изместиха те младите френски жигола, а? Кофти, не е лесна и твоята.
 
От: От: От: Произведено в Русия

Вече си виждаш по-ясно нивото, предполагам? Что и требовалось доказать.
:clap: "Елитни дами в София"? Эго`ж невозможно, такива има само в Раисся... или... ага-а-а-а-а-а, сигурно са рускини, тия елитни софийски дами? Платная любовь ли имаш предвид?

Май си (бил?) в някакъв такъв бизнес, щом и елитни софийски дами и френски жигола или поне руските им клиентки познаваш? Е, що тогава пишеш пропаганди из форумите? Изместиха те младите френски жигола, а? Кофти, не е лесна и твоята.
 
От: От: От: От: Произведено в Русия

Вече си виждаш по-ясно нивото, предполагам? Что и требовалось доказать.

Блистера вече имам чувствто, че е някакъв научен експеримент- бета версия. То бива бива, ама б.си мазохизма, те на това му се вика: слон да го такова, 2 метра откат назад дава. :lol:
 
Статус
Not open for further replies.

Горе