Произведено в Русия

Статус
Not open for further replies.
От: Произведено в Русия

Никъде не твърдя, че са цъфнали и вързали. Спора е добър ли е Путин за Русия или лош? Според мен е добър, щото преди него беше наистина лошо. Там системата е като наща, който и да сложат все ще е зле. На тоя етап по-добър от Путин няма - факт!

Супер смешно е държава като Руската федерация да не може да задоволи вътрешното си потребление на храни. Аз друго нямам какво да кажа. Те се държат точно като арабелите, на които обаче природата освен песОк и нефт друго не е дала. Руснаците имат брутални природни ресурси, но нямат никакво производство. Ако имаха, на хората нямаше да им пука особено, че рублата се срина, защото нещата за които основно се харчат пари (храната и пиенето) щяха да са евтини. Ще видим какво ще става през 2016 :)

И Орбан не може да се сравнява с Путин, защото Унгария дърпа напред, а Русия не. Блек-а е прав за олигархичните кръгове, аз ония ден четох някакви страхотии за зетчето на Путин.

А като чета такива неща ми става смешно:


18,5 пъти или 18,5% процента? Щото 18,5 пъти е 1850%. Че то държавен служител да си на тоя свят.
 
От: От: Произведено в Русия

Оф, човек, наистина нямам време да се занимавам чак толкова с това. Добре, убеди ме, Путин е бич за Русия, ако го сменят него ще стане по добре... ама не за руснаците, вероятно :) Просто не мога да те разбера какво искаш да докажеш, наистина! Хвърляш се като диво прасе на всеки, който каже нещо за Русия и Путин.. Ако не те познавах, щях да си помисля, че си някой трол като другите бойкомани. Ползите от цялото управление на Путин са безспорни, повтарям цялото, не последните 2 години. Ти каквито щеш статистики ми вади. Знам какво беше там преди Путин, знам какво е сега. И не го знам нито от новини, нито от сайтове, знам го от реални хора живеещи там.

И имах предвид данните в моя пост, не в твоя колаж!

Добре, няма да спорим ще ползвам просто същата като твоята аргументация - правителствата от Костов до ББ2 имат безспорни ползи дори са на места повече от статистиката, която ти извади за пътите - но защо тогава всички до един за теб не струват, а Путин е велик като имат еднакъв резултат - аз казвам данни и всичко го базирам на тях, а не на пунофилско-кремълско величие - това може би те дразни, не знам защо. Против руснаците като народ нямам, макар че то там за руски народ е силна дума като са сбирщина от етноси ... имам против руската външна политика и пропаганда по линия БГ.
 
От: От: От: Произведено в Русия

Добре, няма да спорим ще ползвам просто същата като твоята аргументация - правителствата от Костов до ББ2 имат безспорни ползи дори са на места повече от статистиката, която ти извади за пътите - но защо тогава всички до един за теб не струват, а Путин е велик като имат еднакъв резултат - аз казвам данни и всичко го базирам на тях, а не на пунофилско-кремълско величие - това може би те дразни, не знам защо. Против руснаците като народ нямам, макар че то там за руски народ е силна дума като са сбирщина от етноси ... имам против руската външна политика и пропаганда по линия БГ.

Костов, ако не бяха кражбите и фалшивата приватизация, още щеше да е на власт. От 1996 до 2006 включително съм гласувал само за СДС, въпреки всичко. Просто приватизацията беше крайно криминална, което прееба много нещата в бъдеще. Царя не го харесвам, защото даде власт на ДПС, което също прееба много неща в бъдеще. Тройната коалиция не я харесвам пак заради ДПС, ако бяха само БСП и НДСВ, нещата можеха да са други. Мисля даже Станишев прокарваше тук-там добра дясна политика, но корупцията и кражбите взеха връх, ДПС отново се оля с наглост. Бойко 1 трябва ли да го коментирам? Излъга и продължава да лъже всички, че прави нещо, всъщност прави същото каквото и всички преди него - кражби, интриги и тн. Орешарски - голям цирк, за друго не се сещам: за Бойко 2 - виж Бойко 1, същото ще бъде! Ето обясних ти защо не харесвам всички от Костов до че досега!

Руската пропаганда се бори със западната пропаганда, ние сме посредата, какъв е проблема! На тебе каква ти е далаверата да вземаш страна, да те попитам аз на варненски? :) Казвал съм го и друг път, ние трябва да сме и с двете страни, както са любимите ти суисита, нали така им викаш. Не са против никой, не са с никой и работят с всички. Ние щото все сме много умни само страни вземаме и накрая и двете страни на шибат яката.... минат няколко години и пак така. Политиците ни са същите като хората за и против, или с едните или с другите, никога с България. Сега като сме клекнали по този начин на щатите каква ни е файдата, нещо безплатно ли ни дадоха? Наместиха ли си войниците тука БЕЗПЛАТНО, не като другите държави, наместиха ги. Бойко сам каза, че е направил всичко което е поискал от него негъра! Кво да говорим повече...
 
От: От: Произведено в Русия

Значи респективно си фен на Бойко. Факт! :D

Как да има като избиват опозицията?

Няма начин, толкова прост не съм... Той се разбира само с простите, аз се имам за умен. За съжаление в момента не мога да се сетя за български политик, който да посоча и да кажа - ето тоя ме кефи, няма просто!

Само с избиване на опозицията не става да поддържаш рейтинг над 80 %. Такива резултати ги могат само Путин и Бойковите кметове, никой друг! :)
 
От: От: От: Произведено в Русия

Костов, ако не бяха кражбите и фалшивата приватизация, още щеше да е на власт. От 1996 до 2006 включително съм гласувал само за СДС, въпреки всичко. Просто приватизацията беше крайно криминална, което прееба много нещата в бъдеще. Царя не го харесвам, защото даде власт на ДПС, което също прееба много неща в бъдеще. Тройната коалиция не я харесвам пак заради ДПС, ако бяха само БСП и НДСВ, нещата можеха да са други. Мисля даже Станишев прокарваше тук-там добра дясна политика, но корупцията и кражбите взеха връх, ДПС отново се оля с наглост. Бойко 1 трябва ли да го коментирам? Излъга и продължава да лъже всички, че прави нещо, всъщност прави същото каквото и всички преди него - кражби, интриги и тн. Орешарски - голям цирк, за друго не се сещам: за Бойко 2 - виж Бойко 1, същото ще бъде! Ето обясних ти защо не харесвам всички от Костов до че досега!

Руската пропаганда се бори със западната пропаганда, ние сме посредата, какъв е проблема! На тебе каква ти е далаверата да вземаш страна, да те попитам аз на варненски? :) Казвал съм го и друг път, ние трябва да сме и с двете страни, както са любимите ти суисита, нали така им викаш. Не са против никой, не са с никой и работят с всички. Ние щото все сме много умни само страни вземаме и накрая и двете страни на шибат яката.... минат няколко години и пак така. Политиците ни са същите като хората за и против, или с едните или с другите, никога с България. Сега като сме клекнали по този начин на щатите каква ни е файдата, нещо безплатно ли ни дадоха? Наместиха ли си войниците тука БЕЗПЛАТНО, не като другите държави, наместиха ги. Бойко сам каза, че е направил всичко което е поискал от него негъра! Кво да говорим повече...

Съгласен съм теб, аз не заемам страна именно пиша срещу тези които взимат - в тази тема се лее брутална руска пропаганда и величие - пиша просто какво е реално и не.
Иначе лично за мен над 95% от всички проблеми са си лично наши нито на ЕС нито на Щатите нито на марсианците - нашите са си виновни проблема, е че цялата бивяа номенклатура е на власт(няма да говоря за връзките на бившите тайни служби, че все още ни цъкат). За мен има файда да говорим за реалните проблеми и да си ги чистим, а не колко велик е бил Путин когато суровини растряха и клуба на олигарха крадеше сигурно над трилион - и да се дава пак величие е не знам ... Имаме си толкова проблеми, а сме седнали да величеаем едните или другите.
 
От: Произведено в Русия

@biaaro Щом не си разбрал приватизацията не претендирай да си умен, (поне в политически план). Какво значи криминална приватизация? Значи, когато е била криминалната приватизация си гласувал за СДС, така ли да разбирам?

За Бойко, блеки ти каза, че имат идентични успехи с тези на Путин. Това какво значи? Щом харесваш и одобряваш политиката на Путин, респективно харесваш и одобряваш политиката на Бойко. Това го казваш ти... не ти слагам думи, а правя изводи.

Е как да не става с избиване на опозицията? Когато няма кой да те критикува, поддържаш страх, точно тогава се получава подобен рейтинг. Справка - Живков, Сталин и тн.
 
От: Произведено в Русия

Русия ражда технологии ! Тя знае как се правят нещата. А Говедарника ги краде за да бъде конкурент. Бомбите на Русия имат троен контрол по насочването си и собствена логика на мислене! Така за първи път в света родиха и управлението на ПАК ФА Т-50 - първия в света самолет който взима и изпълнява собствени решения по управлението на пилотирането и въоръжението! Русия отново изпревари с 20 години всяка помисъл на говедарите в тая посока.
Съобщението,което сте въвели е прекалено кратко.Моля ,въведете съобщение ,което съдържа поне 10 символа.
 
От: От: Произведено в Русия

Пич, гледал съм как се приватизират няколко големи варненски фирми от първия ред, тъй че изобщо не ми обяснявай глупости. Фирма с 5 милиона долара печалба и нито един лев задължения, с активи за милиони в техника и инфраструктура я продадоха за 3 милиона лева пред очите на всички. Бойко имал успехи :lol: ще ме умориш от смях. За приватизацията на златните да не отварям дума, че и там бях тех години, легенди се носят още... Блеки говореше за периода костов - Бойко 1, къде му слагаш успехи и на него. Питай блеки как се развива икономика с рестрикции, увеличаване на бюрокрацията и смазване на малкия и среден бизнес. В тази връзка по-голямо дране на бизнеса историята не помни. Това ли са му заслугите на Бойко. Фалира стотици хиляди малки фирми с тормоз. Голям държавни, няма що... З

Да сравняваш Бойко с Путин е все едно да сравняваш мен с теб, смешно е, не се излагай:)

@biaaro Щом не си разбрал приватизацията не претендирай да си умен, (поне в политически план). Какво значи криминална приватизация? Значи, когато е била криминалната приватизация си гласувал за СДС, така ли да разбирам?

За Бойко, блеки ти каза, че имат идентични успехи с тези на Путин. Това какво значи? Щом харесваш и одобряваш политиката на Путин, респективно харесваш и одобряваш политиката на Бойко. Това го казваш ти... не ти слагам думи, а правя изводи.

Е как да не става с избиване на опозицията? Когато няма кой да те критикува, поддържаш страх, точно тогава се получава подобен рейтинг. Справка - Живков, Сталин и тн.
 
От: Произведено в Русия

Биааро, малък и среден бизнес е смазан и в РФ - това иска да кажа аз, че като гледаме данните или пък след Виденовата зима до сега сме в пъти по-добре, но ти ги тропаш всички, за които съм съгласен с теб особенно за приватизацията, но сам се сещаш малко са били качествените(шепа на фона милиарди декапитализирани компании) - горе долу абсолютно същата система е там като тук и има абсолютно сходни резулатати и тотален контрол във властта на малцина. Тук ги тропаш нашите, а там ги даваш за пример - това е спора защо е този двоен аршин. Принципно аз с теб по линия БГ нямам разногласия само може би как все ЕС или Хамериканците или НАТО ни е било виновно за всичко - пък то това е толкова валидно, колкото Св. Корея са изстреляли и върнали човек до Слънцето.
 
От: Произведено в Русия

За ел ладушката за 40К в зелено която евентуално щяла да се пусне в производството май забрави да споменеш?
 
От: Произведено в Русия

@biaaro айде като си бил на първия ред, изкарай документи и докажи, колко е печелила, какви са активите, колко заеми е имала към банки и за колко е продадена. Не казвам, че лъжеш но няма ли документ са твои свободни съчинения. Сигурно е имало подобни случаи но чак Костов "ограби държавата"... е смешно. С тези фирми, какво се случи, затвориха ли ги? Разпродадоха техниката ли ? Кои са тези фирми?

Ако искаш пусни отделна тема, за да не спамим тук. Разбира се ако има какво да кажеш.
 
От: Произведено в Русия

Да, ей сега почвам да вадя информация, деца и жена имам да храня, нормален ли си!? Фирмата още си работи, не печели колкото преди и съкрати хората на половина, но си работи. Като казвам, Костов, има предвид правителството на Костов, не се прави на не разбрал! И не че е имало подобни случаи, всички проватизациионни сделки бяха такива. Говоря за печелившите предприятия, тея на загуба са без значение... Дали лично Костов го е позволил или мистър 10% е без значение!

@biaaro айде като си бил на първия ред, изкарай документи и докажи, колко е печелила, какви са активите, колко заеми е имала към банки и за колко е продадена. Не казвам, че лъжеш но няма ли документ са твои свободни съчинения. Сигурно е имало подобни случаи но чак Костов "ограби държавата"... е смешно. С тези фирми, какво се случи, затвориха ли ги? Разпродадоха техниката ли ? Кои са тези фирми?

Ако искаш пусни отделна тема, за да не спамим тук. Разбира се ако има какво да кажеш.
 
От: Произведено в Русия

Щом си работи още може и да е била печеливша наистина, ок. Коя е фирмата ако не е тайна? Ако са верни тея неща, че работещи предприятия зорлен са фалирани, то тва щеше да означава, че следващите години трябваше да имаме по-нисък икономически ръстеж защото сме си осакатили икономиката, а при нас в следващите 5 години всичко се увеличава, и доходи и БВП и като цяло икономическия ръст.




По темата: http://www.rosbalt.ru/piter/2015/12/28/1476124.html

Рафтовете на местните магазини са пълни с фалшификати. Цените на храните продължават да растат, а качеството им пада. Трудно се намират истинско мляко, сметана, масло, колбаси, дори и хляб.

Росстат” ежемесечно регистрира ръст на цените на храните. Положението е различно в различните региони, но като цяло за страната, от началото на годината цената на хранителните продукти се увеличи с 15%. Този скок е безпрецедентен и е пряко свързано с намаленото предлагане на вносни продукти, както и принудителната смяна на доставчиците на хранителни продукти.

В скорошно интервю за “Комерсант” министърът на земеделието Александър Ткачьов недоумява: “Защо си затваряме очите за боклуците по рафтовете, които не можем да заменим? Мисля, че това е неуважение на търговците към себе си и към собствения народ”.
 
Последно редактирано:
Статус
Not open for further replies.

Горе