Произведено в Русия

Статус
Not open for further replies.
От: Произведено в Русия

По улиците на Махачкала (столицата на Дагестан) се появиха първите автомати за екологично чисто мляко.


Mehanicheskaia_korova_Irina_Varlamova_default.jpg
 
От: Произведено в Русия

Забраниха земите на Далечния Изток, отстъпени за безвъзмездно усвояване от руски граждани с цел развитие на този край, да бъдат преотдавани от тях (под аренда) на чуждестранни граждани.

Далечният изток на Русия се разпростира на територия от 6 169 300 кв. км. За сравнение, територията на всички страни-членки на ЕС общо е 4 324 782 кв. км. Има морска граница със САЩ и Япония, сухопътни - с Китай и Корея. За помощ в обработването на земите могат да се наемат гастарбайтери на трудов договор (в момента това са предимно украинци и китайци), но новият закон забранява тези земи да им се преотдават под наем.

1447338309_105980.jpg
 
Последно редактирано:
От: Произведено в Русия

Новият руски лоукостер "Победа" пусна билети по 1000 рубли (по-малко от 20 долара) до Братислава. 3000 билета бяха изкупени за секунди. На сайта вече няма в продажба по-ниски цени от 2700 рубли.

Най-дългият етап е стигането до летището. Иначе, всичко останало е прекрасно за един слънчев уикенд и е близо до Виена, Прага, Дрезден и Будапеща. Пиеш 2-3 "Замоцки пивовара" и си заминаваш - в понеделник трябва да се бачка.

0_2094da_773e0f62_orig.jpg
 
От: Произведено в Русия

Забавни моменти от Тагава, който ми любимец, независимо от предимно отрицателните си филмови роли...

Церемoнията по покръстването протече на старояпонски.

Тагава-сан ще приеме и руско гражданство, но няма да се отказва от американското - ще ги менка сезонно. Лятоска ще кара на пост в Русия, зиме - в САЩ.

1447339966_keri-hiroyuki-tagava.jpg

Известният актьор Кeри-Хироюки Тагава (снима се предимно в холивудски екшъни) ще приеме православието след визитата си в Русия. Днес се провежда покръстването му.

e9757631c19a7a0174da8a50f63af0ba.jpg

http://www.aif.ru/society/religion/...ava_primet_pravoslavie_posle_vizita_v_rossiyu
 
От: Произведено в Русия

Т.е. горният няма японско гражданство? Не беше ли СССР родината на всички безотечественици ;)

И между другото, доста се отклоняваш от темата.
 
От: Произведено в Русия

Баща - военен на американска база. Майка - актриса. През 1955 родителите му се преместват в САЩ.

Това за сведение. Иначе не ви ли писна? Толкова ли не можете да разберете, че баш тукашните примати не сте тез, които ще ми посочват каква е темата и кои са й отклоненията?

Русия привлича "световните елити" в последно време. Но не тез сред политиците, а тез, които наистина са успяли да направят някакво име (предимно актьори и спортисти засега).

Предполагам, че скоро ще се почне с интелигенцията - писателите и художниците като цяло са настроени към свободата. Когато да бъдеш свободен бе марка на САЩ - те клоняха към САЩ. В днешно време да си свободен означава да си руснак (поне сред елитите). Ми логично е и те да стават руснаци.

Т.е. горният няма японско гражданство? Не беше ли СССР родината на всички безотечественици ;)

И между другото, доста се отклоняваш от темата.

[video=youtube;QXDRPtufEbA]https://www.youtube.com/watch?v=QXDRPtufEbA[/video]
 
От: Произведено в Русия

Това горното го оставям без коментар :lol:

Руснак се раждаш, руснак не можеш да станеш - тъй казват моите приятели руснаци ;)

Темата е за произведено в Русия, а това кой щял евентуално да вземе гражданство или приел православието няма общо с нея. Сам се спамиш.
 
От: Произведено в Русия

Твоите "приятели руснаци" предполагам са ти от един дол дренки. Мушмули има всякакви.

Трудно е да станеш руснак - трябва да се пречистиш, да повярваш в човешките ценности (а не в консуматорските) но не е невъзможно.

Аре бегай, мушморок ("Свободно" не означава да си свободен).

Това горното го оставям без коментар :lol:

Руснак се раждаш, руснак не можеш да станеш - тъй казват моите приятели руснаци ;)

Темата е за произведено в Русия, а това кой щял евентуално да вземе гражданство или приел православието няма общо с нея. Сам се спамиш.
 
От: Произведено в Русия

Т.е. искаш да ми кажеш, че руснак е всеки льохман взел руски паспорт? :lol: Пожалуйста :shock:
 
От: Произведено в Русия

Ми ако трябва да сравняваме Тагава с теб, то льохманът се личи веднага.

Всеки знае какво е постигнал той. А ти?

Вземи ти руски транспорт... Е така, за шоуто, да те видим.
Т.е. искаш да ми кажеш, че руснак е всеки льохман взел руски паспорт? :lol: Пожалуйста :shock:
 
От: Произведено в Русия

Ми ако трябва да сравняваме Тагава с теб, то льохманът се личи веднага.

Всеки знае какво е постигнал той. А ти?
Питам те, това че ще вземе руски паспорт, прави ли този господин РУСНАК?
 
От: Произведено в Русия

Десетина пъти вече съм го писал в този форум.

Да си руснак не е националност - да си руснак е дух, това е манталитет.

За да си руснак - трябва да си такъв. Не зависи от паспорта.

Пълно е с хора, притежаващи български паспорти, с с родители българи дори.... Освен статистиката не ги виждам, да са българи.

Е и тука. Българоезичен форум, повечето пишещи са български граждани. Но не усещам повечето като българи. Обикновени лекета.

P.S. Флудът от последните 1-2 страници е по-полезен за темата, вероятно. Та пиши....
 
От: Произведено в Русия

On July 09, 2010, Cary participated in the All-Russia Channel 1 evening TV-show "Let's Marry" as lead character in search of a wife. He successfully selected a beautiful 23-year old Russian bride out of 3 preselected candidates. They were both happy to meet each other.
Извинявам се, не знаех че си е купил руска булка :lol:

Да си руснак не е националност - да си руснак е дух, това е манталитет.​

:-o​

 
От: От: Произведено в Русия

Путин посочи приоритетите на федералната космическа програма на днешното заседание в Сочи:


1194486148.jpg
 
От: Произведено в Русия

Ей Страна, да ти кажа ли колко е загубила България от руска намеса след освобождението
То, ако повечето знаеха история, нямаше да има нито един българин русофил
Недей зачеква тази тема, шото шиси вкараш автогол в твойта хвалебствена тема за Русия
И като винаги ши та простра кат' прани гащи
Айде насдръви и умната, чимие малко мезето
 
От: Произведено в Русия

Ей Страна, да ти кажа ли колко е загубила България от руска намеса след освобождението
То, ако повечето знаеха история, нямаше да има нито един българин русофил
Недей зачеква тази тема, шото шиси вкараш автогол в твойта хвалебствена тема за Русия
И като винаги ши та простра кат' прани гащи
Айде насдръви и умната, чимие малко мезето

Не ти ли омръзна да хейтиш, бе Бластер/Фен/ Г-не? Кажи ми колко е загубила България от руска намеса след освобождението, и после ми кажи каолко е загубила от американска намеса след 1989. Та само за тази година сме минимум 16 млрд. назад, а за останалите 25 да не говорим...
 
От: Произведено в Русия

Русия се е намесила ПРЕДИ Освобождението... всъщност, нямало е да има Освобождение без нейна намеса.

Но директно на въпроса. Най-малкото е загубила покрай наличието на такива като теб. Защото торните бръмбари смятат, че това е "свободата на словото" а в цивилизованите от хилядолетия държави ги използват за наторяване на насажденията.

Ей Страна, да ти кажа ли колко е загубила България от руска намеса след освобождението
 
От: Произведено в Русия

Уф, май си зомбиран и не знаеш историята, а само руската пропаганда
Мислех те за по-умен, ама нейсе
Шита образовам, даже и по напред за първите църкви в Русия, които са български мога да ти кажа
Ама не е по темата и пак да нема докладваш

Аве шо неси пием ракията, ти ибез туй си напреде, кък ши та стигам
 
От: Произведено в Русия

Що бе, кажи си.

Руските църкви в Русия са си баш по темата.

[video=youtube;IUGCfMfIcxc]https://www.youtube.com/watch?v=IUGCfMfIcxc[/video]

"А кажи си сега приказката, Бероне" (се на инсекти ме избива образа ти).

Уф, май си зомбиран и не знаеш историята, а само руската пропаганда
Мислех те за по-умен, ама нейсе
Шита образовам, даже и по напред за първите църкви в Русия, които са български мога да ти кажа
Ама не е по темата и пак да нема докладваш

Аве шо неси пием ракията, ти ибез туй си напреде, кък ши та стигам
 
От: От: Произведено в Русия

Ми ако трябва да сравняваме Тагава с теб, то льохманът се личи веднага.

Всеки знае какво е постигнал той. А ти?

Вземи ти руски транспорт... Е така, за шоуто, да те видим.

kva e procedurata za vzemane na ruski pasport (seriozno pita, ne zaqjdane)
 
Статус
Not open for further replies.

Горе