Произведено в Русия

Статус
Not open for further replies.
От: От: Произведено в Русия

Писането на кирилица е задължително.

Чак след това следват образованието, знанието на езика, корените, самоосъзнаването и т.н.

Но се почва с писането. Освободиха единствено няколко боксьора и други американци, но те са по друг параграф (приемаме хора, станали световнозизвестни преди да поискат да станат руски граждани). При клетвата им стига да кажат само: "Я - русский!"

[video=youtube;oMFea3USfbU]https://www.youtube.com/watch?v=oMFea3USfbU[/video]

kva e procedurata za vzemane na ruski pasport (seriozno pita, ne zaqjdane)
 
От: Произведено в Русия

Уау, афро-руснак, каква гордост. Като го гледам, дори не знае майчиния си език :lol:
 
От: От: Произведено в Русия

Що бе, кажи си.

Руските църкви в Русия са си баш по темата.

"А кажи си сега приказката, Бероне" (се на инсекти ме избива образа ти).
Има интернет, сам се информирай
Всички орязвания на България, териториални, са следствие на руска намеса
За Русия, България е била винаги жертвено агне, но амбициите и за Сърбия и Гърция след ВСВ не сработват
Одринска Тракия също е подарена на Турция от Русия преди това
След османското освобождение, руското влияние дирижира историята на България, с повече или помалко влияние чак до 1990 г
Македония, Северните Покрайнини, Северна Добруджа, Одринска Тракия, Солун и Кавала и Беломорска Тракия
Колко бежанци е имало от там? тьи не знаешь

Шиси зема една кокакола от денонощния, че ракийта ми изгори джигеря без разредител
 
От: Произведено в Русия

Не ти ли омръзна да хейтиш, бе Бластер/Фен/ Г-не? Кажи ми колко е загубила България от руска намеса след освобождението, и после ми кажи каолко е загубила от американска намеса след 1989. Та само за тази година сме минимум 16 млрд. назад, а за останалите 25 да не говорим...

След освобождението на цената на хиляди руснаци, българи, румънци, финландци и т.н. печелим нова основа макар, че почти веднага почват тези неща:

12208831_10153199876832078_7869257475898272456_n.jpg


И въпреки превратите и атентатите(да не говорим през балканските войни и съединението Русия е била официално срещу интересите на България и е финансирала сърбите например да са срещу нас) на Русия/СССР до 44-та бележим забележителен растеж изграждаме силно общество с високи ценности, интелигенция и предприемачески дух и култура. Все неща изтръгнати след 44-та. Ако това не беше се случило какво щеше да се е случило с БГ?

Обясни ми каква е тази американска намеса, след като България е разцъкана от стотици червени комунистически семейства? От 89-96 тоталната разруха кой бе на власт? Значи правим тотален ресет на общество и икономика затвърждавайки тоталният икономически, политически и идеологически копалс на комунизма и си седнал да питаш какво сме загубили след като до 44-та сме били лидери по редици параметри и сектори на балканите? Това твоето необразованост или какво е?

Само за спорта кога сме изтеглили 16 милиарда?
 
От: Произведено в Русия

10 ноември не е руски преврат ;)
 
От: Произведено в Русия

10 ноември не е руски преврат ;)

Вътрешно коми преврат с цел преразпределение на активи :)
Макар че Живков още 87-та е искал да подаде оставка, ама ...
 
От: Произведено в Русия

Май нещата произведени в Русия свършиха.

Сега следват малко снимки на известни личности ходили в Русия и изказали се в подкрепа на Путин или пък приели руско гражданство ей така да си направят реклама.

Очакваме и снимка на боксовия мач състоял се в Москва между Мики Рурк и някъв супер безивестен боксьор хванат от улицата. Всъщност кой беше Мики Рурк.

И кво стана с Депардио. Поснима се с тоя оня в Русия, пошумя се около името му. Похарчи някоя кинта, изкара малко повече и пак се върна в Европа.

:lol: :lol: :lol: :lol:


Мъката на руската пропаганда е пълна.

:lol: :lol: :lol: :lol:
 
От: Произведено в Русия

Абе какво стана с иновациите и технологиите след като разбрахме, че Страната пуска платена дезинформация с онзи гел, нещо го обърна на млекомати и природа(произведена следствие на големият взрив) ...
 
От: Произведено в Русия

Преди десетина години бях поканен като гост (в смисъл присъствие, не участие) на един концерт. И още тогава се чудех що Андреа (не тази, за която си мислите) се облизва като котка.

Обаче все някога разбрах.

Та така и вие. Не можете да го усетите още защо. Това е повече от секса дори

[video=youtube;Cl0HPBRRQVM]https://www.youtube.com/watch?v=Cl0HPBRRQVM[/video]
 
От: Произведено в Русия

10 ноември не е руски преврат ;)

Десети ноември бележи края на официалното руско влияние, но без кръв преврат няма
В моменто България е троянски кон от руската шахматна дъска, пета колона и незнамси кво
Язе сметам, че България се намира все още астрологически в знака на Русия и звездата Путин има големо влияние, а българският президент е началник на водопад,,, я не знаю
 
От: От: Произведено в Русия

Преди десетина години бях поканен като гост (в смисъл присъствие, не участие) на един концерт. И още тогава се чудех що Андреа (не тази, за която си мислите) се облизва като котка.

Обаче все някога разбрах.

Та така и вие. Не можете да го усетите още защо. Това е повече от секса дори


Не разврах кво си разбрал
 
От: Произведено в Русия

Вътрешно коми преврат с цел преразпределение на активи :)
Макар че Живков още 87-та е искал да подаде оставка, ама ...
И смяна на лагера. Това с руски влияния и пети колони е смешна пропаганда от времето на студената война.
 
От: Произведено в Русия

И смяна на лагера. Това с руски влияния и пети колони е смешна пропаганда от времето на студената война.
И на мени мие смешно га на договор с русгаз се явява мултигруп
Или пък как да не ми е смешно ББ да подарява кученце на Путин
Кви пети колони, язе шиса побъркам от смях
 
От: От: Произведено в Русия

След освобождението на цената на хиляди руснаци, българи, румънци, финландци и т.н. печелим нова основа макар, че почти веднага почват тези неща:

12208831_10153199876832078_7869257475898272456_n.jpg


И въпреки превратите и атентатите(да не говорим през балканските войни и съединението Русия е била официално срещу интересите на България и е финансирала сърбите например да са срещу нас) на Русия/СССР до 44-та бележим забележителен растеж изграждаме силно общество с високи ценности, интелигенция и предприемачески дух и култура. Все неща изтръгнати след 44-та. Ако това не беше се случило какво щеше да се е случило с БГ?

Обясни ми каква е тази американска намеса, след като България е разцъкана от стотици червени комунистически семейства? От 89-96 тоталната разруха кой бе на власт? Значи правим тотален ресет на общество и икономика затвърждавайки тоталният икономически, политически и идеологически копалс на комунизма и си седнал да питаш какво сме загубили след като до 44-та сме били лидери по редици параметри и сектори на балканите? Това твоето необразованост или какво е?

Само за спорта кога сме изтеглили 16 милиарда?

2 Световни войни сме били техни врагове, на прага на трета сме и пак сме в противниковия лагер...

Bulgaria: public debt BGN 23 636 034 269 и расте....
 
От: От: Произведено в Русия

Още един хинт от същия концерт, че без да искам може би съм подвел по-глупавичките и им се реванширам с това видео донякъде:


[video=youtube;-73KNkrWNoM]https://www.youtube.com/watch?v=-73KNkrWNoM[/video]
 
От: От: Произведено в Русия

2 Световни войни сме били техни врагове, на прага на трета сме и пак сме в противниковия лагер...

Владко, ти си най омагьосан или урочасан
Ти от сфери на влияние и велики сили отбираш ли
Ако не бяхме в сферата на влияние на Русия, дал шеше да е така
Кой ни разигра на картата, като обменна монета
 
От: Произведено в Русия

Владко, само това ли успя да измъдриш ... ясна работа казва ти някой факт, ти бялото на черно викаш .... ми световни войни не знам си какво и що - директно мазане. Аз ти разправям 3 години след освобождението почват превратите и не спират до окупация на БГ, след която се унищожава интелигенцията, предприемачестовото, размиват ценностите и в това не виждаш нищо лошо ... ти си комунист бе момче и те така като теб!

Не знам защо съзнателно се излагаш по теми на собствената си историята. Знаем, че икономиката не ти е сила (защото в този линк нямаше нищо за 16 милиарда) сега съзнателно и с историята си се излагаш ... поне си сила за черпане на инфо от руски маргинални сайтчета и преписите им в блица, кога да чакаме четириплазменият огън?

За напред когато искаш да говориш какво мнение си поне използвай официални данни - http://www.minfin.bg/bg/statistics/1#current щеше да видиш, че реалното увеличение от Декември 2014 до сега е точно 800 милиона лв.

Стига съм те образовал по историята, икономика или как се търси инфо, че после страната пак ще писне, на ЛС може ме намериш ти дам малко консултации разбира се платени.
 
От: Произведено в Русия

Страна, мерси за поздравите, но пак бягаш по тъча
Ако си ного пиян, отговаряй утре
Или и язе дяти пусна един поздраф
 
От: От: Произведено в Русия

Владко, ти си най омагьосан или урочасан
Ти от сфери на влияние и велики сили отбираш ли
Ако не бяхме в сферата на влияние на Русия, дал шеше да е така
Кой ни разигра на картата, като обменна монета

Чистото и просто предателство няма как да се оправдае със сфери на влияние. Виж сърбите, те са може би последния смел и горд народ на Балканите.
 
От: От: Произведено в Русия

Чистото и просто предателство няма как да се оправдае със сфери на влияние. Виж сърбите, те са може би последния смел и горд народ на Балканите.

Кой кого е предал се пита във въпроса
Не ми говори за сърбите, дето Русия им подари Западните Покрайнини и Македония
Там живеят българи, бе Владко. Дали им е удобен твоят пост или те пцуват в моменто
О, боже каква простота,,, дане кажа простотия :rolleyes:
 
Статус
Not open for further replies.

Горе