Произведено в Русия

Статус
Not open for further replies.
От: Произведено в Русия

И да каже на кои медии е съсобственик, как ще го докаже
Затова иска от читателите на неговите медии да се докажат
Голяма дилема, дали да си снимам личната карта, за да получа достъп до някакъв сайт

Ако нямате телефончета с камерки, да ви препоръчам?
 
От: Произведено в Русия

Жалък, жалък... колкото повече цирикаш с фразички, толкова повече се излагаш.

Разкрит си какъв въздух под налягане си. Страхливец. Даже името си те е страх да напишеш. Виртуален великан.

Ти си единсвения съ/собственик не медии, който не казва кои са му медиите. И един от многото автори на "информация" които не седят с името си. Мислещите хора ще си направят извода, разкрит си клоун.
 
От: Произведено в Русия

Жалък, жалък... колкото повече цирикаш с фразички, толкова повече се излагаш.

Разкрит си какъв въздух под налягане си. Страхливец. Даже името си те е страх да напишеш. Виртуален великан.

Ти си единсвения съ/собственик не медии, който не казва кои са му медиите. И един от многото автори на "информация" които не седят с името си. Мислещите хора ще си направят извода, разкрит си клоун.

Може би не съм модерен българин от "Криворазбраната цивилизация" и не обичам да се хваля с подобни неща? Може би не съм свикнал да раздавам по любителски форуми лична информация за бизнес?

Пробвай варианти.
 
От: От: Произведено в Русия

Фенобастърче, това, което виждаш, се обсъжда ката божи ден, но все не се стига до дядо Йоцо.

На няколко въпроса не ми отговори, на други ми отговаряш странно. Съжалявам пич, не мога да те разбера
 
От: От: Произведено в Русия

На няколко въпроса не ми отговори, на други ми отговаряш странно. Съжалявам пич, не мога да те разбера

Съжалявам, пичко, пийни повече. Не че ще ти помогне, но поне няма да се чувстваш самотна.
 
От: Произведено в Русия

... Лузърчета, ще бегам към 04:00. Ако имате още въпроси и възражения, ги подгответе според стандартите. Ако не успея да се почувствам солидарен на тез тъй важни ваши въжделения, то вероятно по-късно ще отговоря кратко и възвишено за слънцето и огряването.
 
От: Произведено в Русия

Ау... разчувства ме. Медия, която не предоставя информация за собственика си не е медия, а вестник "Шок". Ти предентираш да си медия, а не аз. Ти претендираш, че предоставяш информация, защото си медия и защото черпиш информация от извора. Абе толкова ли е трудо да кажеш, аз съм собственик на "тази" и "тази" медия/сайт, дори без да си даваш личната информация. Страхливец.

Аз си дадох имената и хората с които съм работил и съм имал плащания, могат да го потвърдят !

Ти си страхливец и лъжец, нищо повече. След като си поредния страхлив трол, който пуска инфо и линкчета от разни сайтове, тогава не претендирай да си съ/собственик на медия и да си правоверен источник на информация. Страхливец.

пп Ще ти повтарям, че си стрехливец, докато не покажеш "медиите" си !
 
От: Произведено в Русия

Много интровертни реакции, нищо не разбрах. Някой нещо претендирал, друг го черпил, трети бил правоверен.

Нямаше ли да е по-лесно да градиш килия?

Е, и фенобастърчето се ухили на развален испански... Що не се вземете и да заживеете щастливо, знаейки личните си данни?
 
От: Произведено в Русия

Давай, давай.... доказвай все повече, колко си страхлив. Продължавай с дрън-дрън... то не очаквах и друго, страхливец. Имал медии... но били тайна. Давал информация но автора е анонимен. Трол си та дрънкаш, колкото и фразички и остроумни глупости да напишеш.

пп Давам правото на всеки с който съм работил и ме познава да потвърди имената ми.

пп2 Не ме карай да пускам инфо от банкови преводи... за да доказвам, колко си страхлив. Разкрит си вече... каквато и мижава стойност, като "информатор" да си имал... за нормалните и неутралните хора, вече си я загубил.
 
От: Произведено в Русия

Вероятно си много известен тип... уляля

Но как да ти го кажа по-градостроително... "неОтралните хора" ме плашат с оралността си. Скромничък съм си от малък.

P.S. Нема да те цитирам с quote, не бой се. Но пък и саморедактирането на постовете ти не ти ли губи общественополезното време в тоз късен за дизайнерите на килии час?
 
От: Произведено в Русия

Страхливичък си... от малък, явно. Още чакам и няма да сприам да те питам, кои са твоите медии ( та дори и от страх да не дадеш информацията, че си им собственик ). Докато не ги дадеш от днес нататък си просто един страхливец, който говори без покритие. Бягаш от неудобните въпроси нещо. Поне дай имената на авторите на информацията, които цитираш, страхливец. Това явно само в Русия, за да поискаш сайтовете от които идва дадена "информация", трябва да си дадеш трите имента, егн, адрес, кръвна група и номер на обувките.

Страхливец... разкрит си. Мажи, колкото искаш. Аз нямам птребност да напиша последния пост за да съм "победител" във виртуалната битка, затова го оставям на теб, страхливецо..
 
От: Произведено в Русия

Лайтмотивът на емоционалното изявление е "страхливец", доколкото съдя по честотността на термините и епитетите...

Можеш да добавиш и мързел, който няма ни медии, ни достойнство и трябва да става по обяд, че инак ще изпусне безплатната кухня за социалнослаби на Арбат.

Бих се забавлявал още (наистина), но (за съжаление) съм чел дневниците на Толстой.

P.S. Днес си зле и пийнал, ОК, но не ми драйфай в темичката и през следващите дни. Наистина има хора, които ги интересува какво се случва в Русия, а ти им досаждаш.
 
От: От: Произведено в Русия

Защо ми анализираш статията само не разбрах? Да не би да участвам в протеста, че ми вадиш аргументи в защита на таксите? Като се правиш на обективен, пускай и кофти новините.

В Русия няма кофти новини.

Там 1 рубла струва 1 рубла. Всички ядат (зелен) хайвер и пият водка московская.
 
От: Произведено в Русия

Винаги ще се намерят идиоти, които да развалят хубава тема.
 
От: Произведено в Русия

Абе що така Москва е блокирана по всички линии?
mzMFH7j.png


https://www.google.fr/maps/@55.747297,37.659059,12z/data=!5m1!1e1?hl=en
 
От: Произведено в Русия

[video=youtube_share;zHwsNS6vsP4]https://youtu.be/zHwsNS6vsP4[/video]
Повече прилича на Обама. Бял шоколад няма ли в Русия? :lol:
 
Статус
Not open for further replies.

Горе