Произведено в Русия

Статус
Not open for further replies.
От: Произведено в Русия

местният вестник „Комерсант”, цитиран от БГНЕС, публикува данни на Института за социални анализи и прогнозиране към руския президент. Да не каже господина, че са некви "соросоидни" медии.

Реалните доходи на руснаците през февруари 2016 г. са се понижили с 6,9% в сравнение със същия период миналата година, а реалната заплата е намаляла с 2,6%. Равнището на бедността се е увеличило с 2,2 процентни пункта в сравнение с миналата година и е достигнало 13,4%.

https://money.bg/economics/kade-se-...е – в България или Русия? Говори статистиката

По-тъпо сравнение не бях чел.
 
От: Произведено в Русия

2011, 2012, 2013

Е как може такъв икономически титан само 3 години да е бил пред Индия, за последните 20 години?
 
От: От: Произведено в Русия

Шубето от народа е голям страх
В ЕС и САЩ да не е по-различно?
 
От: От: Произведено в Русия

В ЕС и САЩ да не е по-различно?
Последно май военни са събирани и тренирани за борба със собствено цивилно население и са получавали правомощия за стрелба по граждани без предупреждение (и пак само при екстремно обстоятелство) преди над четвърт век. В Румъния. Не свърши много добре за диктатора.
Преди това в Испания, и Третия Райх (ако поляците и французите са се водели водят граждани на Вермахта). Франко и Хитлер в момента не са много популярни.

В САЩ до колкото знам не е имало такъв случай. Националната Гвардия там има функции на тукашната Гражданска Защита. Последно беше шок и скандал че заснеха полицай как пръска демонстранти с лютив спрей на Occupy WallStreet. Което някак си е малко различно от това войници да те разстрелят с картечница щото мирно изразяваш гражнданска позиция.
 
От: От: От: Произведено в Русия

В САЩ до колкото знам не е имало такъв случай. Националната Гвардия там има функции на тукашната Гражданска Защита.
ANG40InfantryDivisionLosAngelesRiot1992.jpg

Едни от 4000-те членове на национална гвардия на САЩ в Л.А., по време на бунтовете там, 1992. 55 убити и над 2000 ранени.

Общо взето това, което пишеш е лъжа.
 
От: Произведено в Русия

Общо взето не е зле да четеш преди да пишеш http://spreadsheets.latimes.com/la-riots-deaths/

"има убити" (почти всичките впрочем от полицаи по време на извършване на грабеж или бягство от местопрестъплението + няколко нещастни случаи при пожар) + "има национална гвардия" не винаги е точно като "има национална гвардия създадена да за да разтрелва граждани с военни оръжия ако протестират".
 
Последно редактирано:
От: Произведено в Русия

В Щатите се вика гвардията/военните, при екстермни ситуации, когато полицията не може се справи и в повечето случаи военните изземат функцията за реда + вечерните часове и още една редица ограничаване на правата. За да се случи това губернатора/президента заповядва да има или няма - всичко следва строг ред и процедури, военните да дойдат в града значи е много сериозно положението.

До колкото разбирам Путин така е направил, че и при протест от 20 баби, платени от Сорос, се счита за ексцесия и бабетата под ножа ...
 
От: Произведено в Русия

Няма значение колко човека са убити от гвардията. Факт е, че гвардията има право да убива цивилни, в това число бременни жени, и си е военно формирование, което участва дори в реални бойни действия, а не е просто някаква си гражданска защита.
 
От: Произведено в Русия

Лесно е да плюем мечката в лицето, когато мечката е мъртва.

Тази Русия, която плюете забрани НПО-та, ограничи правата на педерасти и тем подобони дегенерати (в природата да сте видели слон педераст, та казват, че било нормално всичко това?), на мигранти, бежанци и всякакви подобни и аналогични клети загорели чалми им показват силата на една държава в която, не се толерира жените да се изнасилват насред улицата и след това да няма нито един осъден, а само празни слова.

Да продължавам ли още или ?

Ето няколко от многото неща, заради които изпитвам уважение и то голямо към Русия. Каква ти Европа, к`ви пет лева?

В САЩ колко бежанци има? Нали са най-богата и силна държава в света, нали са първенец на демокрацията, (която никога не е напускала книгите или може би повечето от вас, знаят за демокрацията само от медиите и т.н?) защо не приемат бежанци?

Разни тук финансисти, какво ми развявате някакви тъпизми насреща ми, същите които развяват и пред цял свят, когато спасяваха гнилите банки с парите на хората. Единствен прецедент бе Исландия. Ако за вас е нормално да спасяват дебелия задник на разни измекяри, като шефове на банки и т.н с вашите пари, за мен не е нормално.
Каква икономика питам отново има в България, какъв растеж бе хора? Тук няма почти никакво производство!!! Стига сме се били в гърдите с програмисти и финансисти и т.н. Заводи са му майката. Германия да не би да е толкова богата само и единствено, заради програмисти?

За САЩ, няма да споменавам гвардии и т.н. Само ще кажа, когато на САЩ не им изнася, казват това застрашава националната ни сигурност и сме готови да приложим военна намеса. И това го казаха също при отказ на Еквадор да изплаща омразния си дълг, който в последствие е признат за омразен. Признаха си, че ако не им играе по свирката и демократично избрано правителство са готови да го свалят от власт!!!

Викайте си още срещу отрядите на Путин, но къде сте да викате срещу произвола на САЩ, да вилнее из целия свят? Страх ли ви е или просто взимате парички от другия континент? Ако го правите от простотия, тогава не ви завиждам, значи и хапчетата няма да ви помогнат.

Колко пъти ще въртя едно и също и ще ми опонират с простотия и само простотия. Русия не е най-великата, не е най-невинната и т.н страна в света, ама дайте да приложим малко логика в цялата каша. Ако ви се живее във васален кенеф, еми окей викайте си на воля и се бийте в гърдите, колко много знаете и как САЩ са най-добричките и най-демократичните пичове в целия свят. Те никога няма да имат интерес от това, вашата държава да бъде цивилизована страна-производител. Защо като са толкова демократични още не са премахнали срамния статут на Германия на окупирана държава след ВСВ?

@tech_noir - за Румъния бъркаш филма, ама яко. Това е било мега инсценировка на КГБ и ЦРУ и още агенции, но КГБ също допринасят. Труповете от улицата са вадени от моргите. Малко пък се информирайте за това. Дори за мое учудване в ликипедия са го написали, филми са правени, колко хора говориха за това. Никаква гражданска война не е имало, абсолютен фарс.

И накрая да попитам, защо всички оспамваме темата "Произведено в Русия" ? Не ви харесва темата ли или просто си мразите Русия ей така за спорта. Само ние българите ли сме единствените глупци, които ще се репчат на руснаците и ще чакат НАТО и ЕС да им бъде гръб? Само ние ли сме толкова прост народ да търпим политиците ни, да плюят по лицето на Русия, която ще ни доутежни умрялото ни положение, наложено ни от Вашингтон?
 
От: Произведено в Русия

Не знам откъде идва схващането, че в Европа е пълно с педали, а в Русия ги няма..
 
От: Произведено в Русия

@Илияне, направо ме късаш то умиление - с тезите ти. Имаш няколко попадения, но с тези индукции далеко няма стигнеш. Явно не си видял какво ти писах по горе, защото пак го повтаряш.
За теб завод с комин ли е формулата на икономиката - да си чувал нещо като производство с висока добавена стойност, такива има в Германия, но и има и такива и в БГ поразходи се из Пловдив и гледай и хич да не всичко това се шипва на вън. Интересно ми е тропаш срещу нашата икономика, но си седнал да хвалиш какво имало в РФ - а знаеш ли колко такива завода има и колко от това производство е за на вън - нищожно е!
Това, че се харчи всичко, не е равно, че няма растеж - виж по-горе съм ти го описал.

Уби ме с това слонове нямало педараси и РФ е супер именно защото няма - да си чувал, че лъвовете имат жестоки педерастки наклонности?

A най-ми е любимо що няма емигранти в САЩ - скоро време гледал си атласа на света - къде е арабският свят и къде е САЩ - ако си гледал, може да видиш едно гьолче няколко хиляди километра дълго. Това според теб как се минава с импровизирани съдове?

Но пък гледай колко странно в твоята велика РФ, защо никой емигрант не мисли да ходи?

Също така защо никой от белите странни не се избива да ходи в РФ да живее?

Защо всички бягат на запад, а не в РФ?


За това, че обикновеният човек плаща сметка за моралният риск на банките съм съгласен.
 
Последно редактирано:
От: Произведено в Русия

А аз не мога да разбера, защо като се заговори за Русия и веднага, като контра аргумент се вкарва САЩ. Може би липса на аргументи, оборващи фактите, които се излагат.
 
От: Произведено в Русия

А аз не мога да разбера, защо като се заговори за Русия и веднага, като контра аргумент се вкарва САЩ. Може би липса на аргументи, оборващи фактите, които се излагат.
Е то така почна тоя разговор - вижте ги русняците какви са, а в САЩ са еди си какви. Повечето русофоби са американофили, повечето американофоби са русофили, както и преди съм писал - българофилите сме малко.
 
От: От: Произведено в Русия

В ЕС и САЩ да не е по-различно?

Ето тук се обърна разговора към САЩ. А това е тема за Русия, нормално е да коментираме нея. Обори фактите за нея с аргументи против тях, които не включват ЕС и САЩ. Пусни тема за САЩ и ще ги коментираме и тях, не е като да няма причини.
 
От: От: Произведено в Русия

Ето тук се обърна разговора към САЩ. А това е тема за Русия, нормално е да коментираме нея. Обори фактите за нея с аргументи против тях, които не включват ЕС и САЩ. Пусни тема за САЩ и ще ги коментираме и тях, не е като да няма причини.
Обърках темата :) Те са няколко дето си приличат, спори се за подобни неща и човек се обърква.
 
От: Произведено в Русия

Е то така почна тоя разговор - вижте ги русняците какви са, а в САЩ са еди си какви. Повечето русофоби са американофили, повечето американофоби са русофили, както и преди съм писал - българофилите сме малко.

Българофила е русофил ;)
 
Статус
Not open for further replies.

Горе