Произведено в Русия

Статус
Not open for further replies.
От: Произведено в Русия

Кой въобще дава гаранция, че ти резултати са истински?

Кой нормален човек днес си мисли, че определя нещо? СМС-и, гласове и т.н, всичко е фарс бе приятели. Събудете се и излезте от филма, че вече половин България са родени актьори и не им трябва НАТФИЗ. И разбира се сега ще скочат една камара хиени да ме опровергаят, като кажат, че мобилните оператори са или ще потвърдят данните. Ами то и ЦИК ще потвърди, че изборите са минали гладко и всичко е изрядно, макар вие да виждате чували с бюлетини да се мятат по земята и т.н. Както казах събудете се.
 
От: Произведено в Русия

Кой нормален човек днес си мисли, че определя нещо? СМС-и, гласове и т.н, всичко е фарс бе приятели. Събудете се и излезте от филма, че вече половин България са родени актьори и не им трябва НАТФИЗ. И разбира се сега ще скочат една камара хиени да ме опровергаят, като кажат, че мобилните оператори са или ще потвърдят данните. Ами то и ЦИК ще потвърди, че изборите са минали гладко и всичко е изрядно, макар вие да виждате чували с бюлетини да се мятат по земята и т.н. Както казах събудете се.

И кат се събудим кво да направим?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Решения са нужни, а не критики.
 
От: Произведено в Русия

Кой въобще дава гаранция, че ти резултати са истински?

Нима ЛГТБИ не е политика на съюза? Нима не текат кампании против трансфобията? Пак нямаш връзка с реалността.

Равенството е политика на ЕС и не само на ЕС. Но явяването и спечелването на конкурса от Кончита Вурст е резултат от тази политика (а не самата политика).

Демек бъркаш резултата от политиката със самата политика.


А Кончита Вурс се води https://en.wikipedia.org/wiki/Drag_queen - a man who dresses as a flambouyant woman in order to entertain others

Още няколко такива явявали се на Евровизия:

Следващото парче е от Украйна и печели второто място през 2007. Руснаците имат възражения и срещу тази песен, но в крайна сметка песента е допусната до конкурса. А възраженията на руснаците са срещу припева - "Lasha Tumbai" - което нищо не значи на никой език, но на руснаците им звучи като "Russia Goodbye". Друг е въпросът че и двете не са чак толкова извратени и нямат бради. :)

[video=youtube;hfjHJneVonE]https://www.youtube.com/watch?v=hfjHJneVonE[/video]


Някво старо от 2002 година:

[video=youtube;G7YSQQuuiy0]https://www.youtube.com/watch?v=G7YSQQuuiy0[/video]
 
От: Произведено в Русия

И кат се събудим кво да направим?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Решения са нужни, а не критики.

1. Направи си кафе, когато се събудиш.
2. След като си изпиеш кафето, прочети учебниците по български език от първи до осми клас отново или поне си направи труда да пишеш на по-грамотен български език, защото отминаха времената, когато Спиндерман беше интересен.
3. Критиката казваш не е нужна, според мен свободата на словото също не е нужна, нито пък човешките права или конституцията.

Хубаво е да разправяш вицове.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
От: Произведено в Русия

3. Критиката казваш не е нужна, според мен свободата на словото също не е нужна, нито пък човешките права или конституцията.

Слагаш ми думи в устата, които не съм казвал. Сигурно в тоя форум аз защитавам най-много тези неща.

Казах "Решения са нужни, а не критики", в контекста на твоето "Да се събудим".

Критикувайки системата само за спорта без да предлагаш нищо градивно - няма да я промениш. Нито някой ще ти се върже.
 
От: Произведено в Русия

Какво е общото между поста ти и темата?
 
От: Произведено в Русия

Колата е произведена в Русия.

Произведена или сглобена :) Щото с този Хамерински двигател и западна технология и решения почти по всеки детайл малко силно е.
За жалост вече тази компания е историята.
 
От: Произведено в Русия

Често такъв тип возила са збирщайн.Технологията не е западна.Композитите се използват в Русия от десетилетия.Не знаех ,че компанията вече я няма.Жалко.
 
От: От: Произведено в Русия

Често такъв тип возила са збирщайн.Технологията не е западна.Композитите се използват в Русия от десетилетия.Не знаех ,че компанията вече я няма.Жалко.

Явно и други неща не знаеш за Марусия - за начало виж кой са и партньорите им и какви технологии ползват - композитният материал е нищо, въпроса е пропроцията - Марусия единственото изцяло руско и то на шосейните коли е дизайнерското им студио.
 
От: Произведено в Русия

Слагаш ми думи в устата, които не съм казвал. Сигурно в тоя форум аз защитавам най-много тези неща.

Казах "Решения са нужни, а не критики", в контекста на твоето "Да се събудим".

Критикувайки системата само за спорта без да предлагаш нищо градивно - няма да я промениш. Нито някой ще ти се върже.

Не ти ги слагам от устата, а ти ги вадя директно от главата. Като гледам май доста ми се връзват, след като ме няма няколко дни и темата е умряла. :D

Алелуя бейби!
 
От: Произведено в Русия

Медведев голям соросид се оказа - как така няма кинти за една индексация пенсии не само в Крим ама и за цялото РФ.
https://meduza.io/en/news/2016/05/2...oners-there-s-no-more-money-but-hang-in-there

Как така ще говори нямали пари РФ - нали РФ е мечтата на колхозниците пътища от злато и неограничени възможности и благоденствие за всеки.
Как така този национализъм не го капитализираха или кризата или политиката на Кремъл е виновна.
 
От: Произведено в Русия

Ципрас как така изигра Путин http://www.investor.bg/evropa/334/a...razchertaiat-pytia-za-nov-iujen-potok-217828/ само Путин си знае ...
Само не разбрах за какво го вадеше голям Путин на "гейропа" като сега го маргинализират и не само запада, ами и Китай. Онзи ден дълговата емисия премина без никакво китайско участие ...
Къде е Страната пак да лее платеният си руски сволоч, че да ми обясни защо това, което писах преди 1-2 години се материалзиира ....
 
От: Произведено в Русия

13876439_310442932640668_5447549509525811704_n.jpg
 
От: Произведено в Русия

Руският журналистът Александър Шчетин, критичен на режима на Путлер намерен застрелян в главата в своя апартамент в Киев. Това е вторият подобен случай от последните седмици. 20 юли т.г. Павел Шермет, също популярен белоруски журналист, който живееше в Киев, беше убит чрез взрив.


http://www.independent.co.uk/news/w...d-dead-on-birthday-kiev-ukraine-a7214286.html
 
не е по произведеното, ама пак е произведен пълен абсурд :D

това са топ хитовете тия седмици преди днешните избори

- къщичката за патици на премиера за 500 милиона долара (500 000 000 $ е тва е пара, братче)
- кучетата на вицепремиера на русия летят в самолет за 50 милиона долара
намерили в шефа по антикорупция в русия в къщата му 120 000 000 долара и некви къси 2 милиона евро КЕШ :D То Бил Гейтс нема толкова пари кеш бре :D:D

Тука за бойко клошаря говорят че краде некакви милиончета, те неговите са пари за семки бе :D
 
Статус
Not open for further replies.

Горе