Произведено в Русия

Статус
Not open for further replies.
Имах предвид, че ти си купен, не аз..нали щото аз не съм от вас хаха, така че грешката е вярна, а ти продължаваш да се омотващ в лайняни калчища :D дървен философе
Хех как така попаднах отново на местният форумен шут, ще се забавляваме явно :p
 
Е щом се забавляваш с това сам да си измисляш неща и да ме оборваш в тях, в добавка на шизофренията ти, кой съм аз те съдя и да застрашавам радостта ти(грешка радостта ви) - оставям ви на спокойствие да се забавлявате :)

Едит - аз се чудя за твоите психични отклонения пък ти сам си се описал, ама кой да чете никът ти ... Още си Луд ....

Хайде живи и здрави да сте!
 
Последно редактирано:
Иначе кво стана с онова псевдо финансово блогче, дето се пробваше да пробуташ тук.. не залеби ли едно 200-300 кинта да мирнеш малко :D
Ако не си напълно задоволен все пак хаха и щом тия те държат гладен, та белким беснееш из форумите, ти ми давай линк към тема в която съм проявил некомпетентност, а аз ще ти давам по 5лв на линк ако докажеш категорично, че съм бил некомпетентен :D Айде и аз да ти дам малко хляб, че усещам как наистина днес не можеш да си изкараш надницата :p
 
Какво фин. блогче съм пробвал да пробутвам тук, че ми стана интересно :)
 
Ти сериозно ли?
Вадиш нещо от преди 3 години, което съм го продал? Ти правиш ли разлика между
Иначе кво стана с онова псевдо финансово блогче, дето се пробваше да пробуташ тук
и продажбата на сайт? Щом поставяш знак за равенство между опит за пробутване и продажба, то не знам дори как да го коментирам ... После ме питал за некомпетентност ... Отказвам се.
Хайде живи и здрави да сте и успешно излекуване на психичните отклонения.
 
Пълна трагикомедия си.. много мразя политически тролове и платени клакьори! За това сме на това дередже.. Поне кажи КОЙ НИ КУПИ :D
 
Пак се подпукахте в тази тема:)
 
Пак се подпукахте в тази тема:)
Налегнали са ги хемороидите от седящото положение.
 
Ракетата, свалила малайзийския самолет през 2014 година, е била изстреляна от територия под контрола на Русия, заключават следователите в доклада си по трагедията, предаде Би Би Си.

Малайзийският самолет - свален от "руския" Донбас
Много отдавна беше доказано, че самолета е свален от самолет. Ест медийната и политическа кампания продължава на пълна пара.
 
Много отдавна беше доказано, че самолета е свален от самолет. Ест медийната и политическа кампания продължава на пълна пара.
Доказателства? Как от самолет, още тогава дори Русия си спомням казаха, че е свален от БУК ракета от Земята.
 
Гледахте ли Слави?
беше поканил някъв дядка който говореше за Сорос и как той бил организирал кампанията срещу бокова :D
 
Гледахте ли Слави?
беше поканил някъв дядка който говореше за Сорос и как той бил организирал кампанията срещу бокова :D
Андрей Райчев се казва този "дядка" и този същия дядка има участия в компании за милиони. Па нека е дядка :D
 
Гледахте ли Слави?
беше поканил някъв дядка който говореше за Сорос и как той бил организирал кампанията срещу бокова :D
Само по гостите му и приятелите му като онзи Ентелктуал социолог Хирсов и компания, та само по тези можеш си добиеш представа каква му е идологическата принадлежност ... и кои ще е бъдещият му спонсор.
 
Само по гостите му и приятелите му като онзи Ентелктуал социолог Хирсов и компания, та само по тези можеш си добиеш представа каква му е идологическата принадлежност ... и кои ще е бъдещият му спонсор.
Да, снощи разбрах, че и той бил руска курва.
 
14705637_234920910257054_6739326988986564906_n.jpg
 
Статус
Not open for further replies.

Горе